Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Sierpień 2019 - 04:07:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sisi  (Przeczytany 40696 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #40 : 16 Listopad 2008 - 12:17:03 »

42. "poranek" - akryle , płyta (sklejkla)

GAdS

Linki sponsorowane:

galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #41 : 16 Listopad 2008 - 15:30:39 »

Brak farb skomentuje tak: Na gołe piersi mojej ex, Ludzie! Malujta tedy ołówkiem, kredkami,węglem. Jak mi brakło farb to tak jenom robił.:D
bardzo fajna praca.

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #42 : 16 Listopad 2008 - 16:12:26 »

jeszcze raz po proszę bo nie z czaiłem ;)
Lena
Gość
« Odpowiedz #43 : 16 Listopad 2008 - 16:18:22 »

jeszcze raz po proszę bo nie z czaiłem ;)
Właściwie to ja też....  rotfl
Co do Poranku... to... ja poczekam na ciąg dalszy...  tak (bo na razie to dla mnie tochę.. zbyt  walorowo, no ale nie znam zamiarów dalszych - to poczekam)
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #44 : 16 Listopad 2008 - 16:21:50 »

powiedziała że używam zbyt dziecinnych barw , całość przypomina jej ludowe kolory i jakby dostała cos takiego to by to wypr*  za okno ) Obraz jest już skończony tylko że nie mogę umieścić końcowego zdjęcia bo aparatu nie mam :Dno pani od plastyki też mnie zjechała jak jej pokazałem tak ,że jest mi już wszystko jedno (
Lena
Gość
« Odpowiedz #45 : 16 Listopad 2008 - 17:17:15 »

powiedziała że używam zbyt dziecinnych barw , całość przypomina jej ludowe kolory i jakby dostała cos takiego to by to wypr*  za okno ) Obraz jest już skończony tylko że nie mogę umieścić końcowego zdjęcia bo aparatu nie mam :Dno pani od plastyki też mnie zjechała jak jej pokazałem tak ,że jest mi już wszystko jedno (

Kto powiedział o tych dziecinnych barwach?  mysl ta pani od plastyki?  krzyk nie wydziwiaj, tylko to zdjęcie umieść jak dostaniesz ten aparat i pogadamy usmiech  pocieszacz
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #46 : 19 Listopad 2008 - 00:41:21 »

Ajiii ... Sisi czemu nic nie mówisz ze znowu wznowiłeś swoją działalności ... xP Jak mogłeś zapomnieć mi o ty przypomnieć ... Ja z chęcią sie wypowiem na ten temat ... Jeśli oczywiście ciągle można ale sądzę ze nic się nie zmieniło ...  tak

Pierwsze dwie fazy wyglądają tak jakbyś to wyrzeźbił a nie wymalował wiec jeśli to "dziecinne kolory" to i tak efektowne ...
A jeśli chodzi o panią od plastyki, to pamiętaj ze ona przychodzi do pracy odbębnić swoje. Nie dostaje premii za to ze na kierunkuje uzdolnione dzieciaki w odpowiedni sposób do swojej twórczości i efektów w tworzeniu tak zwanego "dzieła" żeby to miało ręce i nogi oraz współgrało z całością ... Co prawda to prawda nie znam pani od plastyki(więc nie powinienem wyciągać pochopnych wniosków glupol) i szczerze to nigdy żadnej nie znałem poza jednej jedynej z podstawówki która i tak miała mnie w nosie ... No ale na podstawie moich doświadczeń tak a nie inaczej uważam ...

Ludzie! Malujta tedy ołówkiem, kredkami,węglem. Jak mi brakło farb to tak jenom robił.:D

Potwierdzam sam tak robię ... (choć dałem do zrozumienia co innego kilka postów wyżej  bezradny)

I tez chce zobaczyć koniec tej bajki o "dziecinnym Kolorze"  smutny nie boć taki idź do sąsiadki i pożycz aparacik co ... O-ne-ga-i  kwiat
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #47 : 22 Listopad 2008 - 18:17:03 »

43. biały Mrok

44. cmentarz

45. barwy jesieni

46. reprodukcja - nie wiem kogo :D

47. las

48. miasto wzrorowałem się na kimś ale też nie wiem na kim :D

49. świeca

50. motyl

51. poczęcie

52. regał

53. uliczka

54. talerz, ręcznie malowany farbami podszkliwnymi a potem szkliwiony szkliwem transparentnym teoretycznie można go zniszczyć tłukąc go :D
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #48 : 28 Listopad 2008 - 18:24:33 »

formy malarskie masz sisi opanowane "biały mrok" jest dość dojrzałym dziełem do mnie osobiście przemawia biorąc pod uwagę twój wiek , ale powiem ci to samo co nesce nie pielęgnuj naiwności ,na lekkie malarstwo przyjdzie czas jeszcze na razie naucz się dokładnie odwzorowywać rzeczywistość, później nikt nie zarzuci ci że pracujesz tak jak potrafisz
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #49 : 28 Listopad 2008 - 21:04:52 »

tak mówi tez pani od plastyki
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: