Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Luty 2019 - 20:55:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sisi  (Przeczytany 37059 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #20 : 16 Czerwiec 2008 - 15:32:33 »

Mi najbardziej podobają się "Łąka", "Kosmos" i "Góry", ale nie o tym chciałem.
Sisi, Większość Twoich zdjęć (skanów) w galerii ma rozmiar ("wagę") ponad 1 MB  krzyk To zdecydowanie za dużo. Jeżeli któryś z forumowiczów ma słabe połączenie - będzie czekał wieki na załadowanie się tych wszystkich obrazków. W pełnym rozmiarze ciężko je oceniać - nie mieszczą sie w monitorze  oczko
Mam więc prośbę. Postaraj się zmniejszyć wszystkie obrazki w swojej galerii do rozdzielczości - max. 800 x 600 px (poziome) i 640 x 480 px (pionowe). Ich "waga" zmaleje wtedy 10-krotnie, a nawet więcej. Postaraj się aby miały max. 100 - 150 kB. To samo tyczy się obrazów, które będziesz wstawiał w przyszłości. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić przeczytaj ten artykuł: Zapisywanie zdjęć w Photoshopie. Jeżeli nie masz Photoshopa możesz to zrobić w praktycznie każdym darmowym programie do edycji grafiki (Picasa, IrfanView), a nawet w skanerze przed skanowaniem (mniejsza liczba dioptrii np). Wiem że masz sporo wolnego czasu więc myślę że niedługo to poprawisz  usmiech
Onegai-shimasu  oczko

PS
...i bez offtopów proszę. Pogadać można na gg lub wysyłając PM.  milczek
GAdS

Linki sponsorowane:

Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #21 : 16 Czerwiec 2008 - 15:38:21 »

a czy jeśli będę ładował zdjęcia na jakiś serwer i tam jest do wyboru np. 15 i jak to wybiore to też się zmniejszy ? rozmiar ??????

Jak to się wymawia
Onegai-shimasu
kakkoii

z tymi PW to kiszka bo raz chciałem z Sui Fong porozmawiać to ograniczenie mi wyskoczyło ...
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #22 : 16 Czerwiec 2008 - 15:49:31 »

Przepraszam ze znowu nie na temat ale nie lepiej na imagehacku wrzucić miniatury o tak …

[img=http://img237.imageshack.us/img237/957/przykladjd4.th.png]
Chociaż troszkę roboty oszczędzimy dla Sisi'ego a jego prace będą mogły zachować oryginalny stan bez niepotrzebnego zamulania galerii … O ile to odpowiada w pewnym stopniu … (dla forum)

Onegai-shimasu - Onegaj szimasu
kakkoii - Kakoj

I rzeczywiście nie denerwujmy drogiego VanGoba jak chcesz Sisi to ci podam moje gg prywatną wiadomością ...
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #23 : 16 Czerwiec 2008 - 17:46:13 »

38. Paryż o 4:30 ... A3 Akryle

39. Droga do serca Akryle

40. Egipt jest dla ludzi Akryle A3

41. Biedroneczki są w Kropeczki A4 Akryle
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #24 : 16 Czerwiec 2008 - 18:24:31 »

Widzę, że "Paryż" (38) może mieć potencjał. To akurat zdjęcie mogłeś dać deczko większe (640 px wysokości), bo zbyt mało szczegółów da się dostrzec. Powiem Ci tylko że zrobił na mnie duże wrażenie. Zaintrygowały mnie w nim te dwa oblicza nieba. "Egipt jest dla ludzi"40 też świetna - super kolory, takie "naświetlone". Jak dla mnie te dwie prace najlepsze w całej Twojej galerii. Brawo  okok
Tak 3maj
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #25 : 16 Czerwiec 2008 - 18:41:10 »

Jaki oryginalny tytuł  oklasky
38. Paryż o 4:30 ... A3 Akryle
Nie wpadł bym na taki … Do tego ten dzień wyłaniający się, jakby z pod przykrycia, kołdry wierzy Aifla
39. Droga do serca Akryle
Fajnie się kojarzy mi z walentynkami usmiech
 41. Biedroneczki są w Kropeczki A4 Akryle
Niezły tytuł i ciekawa praca …  haha
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #26 : 16 Czerwiec 2008 - 18:53:22 »

Nie przesadzajmy co ciekawego może być w tytule Paryż o 4:30 ...?
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #27 : 16 Czerwiec 2008 - 19:07:14 »

Nie uważasz ze pomysł jest bardzo fajny ?
Czy słyszałeś kiedyś w tytule pracy np. pożar altany w Madrycie o 3.20 (bo ja nie...A chciałbym)
Czy widzisz ten obraz .. Czy widzisz to wstawiające słonce rzucające słabe promienie na zasnute czerniom niebo jeszcze rogwiarzdzone i budynki na których odbijają się siwiatła płomieni pożaru no i oczywiście te płoniące kwiaty oplatające płonącą rozjuszaną gamom tonacji i odcieni ognistych smyków płomieni … Takie samo wrażenie. Albo raczej przybliżone czuje co do twojej pracy … To źle ze taki tytuł plus praca wywiera taki nacisk na mnie?
Sisi
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #28 : 16 Czerwiec 2008 - 19:19:28 »

no chyba dobże ? Ale tam są tylko latarnie , gwiazd nima podobnie jak budynków  haha cwaniak ghiii
Sui Fong
Gość
« Odpowiedz #29 : 16 Czerwiec 2008 - 19:31:23 »

Czepiasz się szczegółów a nie sensu przekazu … To był przykład chciałem ci tylko przybliżyć tok mojego myślenia w tym kierunku. No dobra ale z innej beczki powiem ci tak … Ja osobiste uważam ze tytuł ma ogromne znaczenie i wywiera natychmiastową reakcje na odbiorcę gdy słyszę panny z Awinionu to już od razu kojarzą mi się te damy które widnieją na pracy Picassa . Dla mnie tytuł odzwierciedla całokształt obrazu tytuł mówi nam co jest przekazem obrazu co na nim widnieje i na czym się trzeba skupić. Dlatego uważam ze tytuł jest bardzo ważny. I również dlatego często jest mi trudno podać, nadać tytuł określonej pracy choć pomysłów mi nie brak … Dlatego tez ostatnim razem, gdy cheyennee nadał swojej pięknej pracy tytuł który ja wymysłem poczułem się doceniony pod tym względem bo to ten tytuł będzie wizytówką jego jakże pięknej pracy …

Dzięki,Sui Fong, tytuł mi się mi się podoba, jeśli pozwolisz, to właśnie taki nadam :D

Swoją drogą szkoda ze cheyennee już dawno się usunął w cień … Liczyłem ze zobaczę więcej jego prac … No ale nie o nim jest teraz mowa …
Mam nadzieje ze rozumiesz co chce powiedzieć …
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: