Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
22 Wrzesień 2019 - 04:40:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: blue  (Przeczytany 12225 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blue
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #40 : 08 Październik 2012 - 15:15:45 »

Towicz  oczko
dzieki za komentarz.

Wydaje mi się, że świetnie czujesz ciało. Zatem -więcej nagości.
To moj ulubiony temat. Wierz mi, jakbym miala kogos do aktow to malowalabym je na okraglo tak Maluje amatorsko-hobbystycznie, wiec zatrudnienie modelki odpada  bezradny

Poucinane meble paskudzą efekt. Na 8 ręka z filiżanką- super! ale te krzesła.
bardzo lubie kompozycje otwarte. Cos uciac, cos wypuscic poza rame, niedopowiedziec - takie moje slabostki  usmiech

Fajne obrazy, dobra jesteś

Dzieki Towicz, Twoje komentarze sa bezposrednie, piszesz co myslisz. Lubie to  tak

A ja postanowilam sprobowac akryli. Wymeczylam dwie prace. Zastanawialam sie, czy je wstawic, poniewaz nie niosa zadnych wartosci merytorycznych. To poprostu testowanie nowych farb, ale moze ktos doswiadczony w akrylach cos podpowie, wiec raz kozie smierc.....  rotfl

9. Olej, 93x72. Praca nieskonczona, stwierdzilam ze tego sie nie da uratowac. Nosi tytul 'Wieloryb' czyli utopijne marzenia o urlopie. Wklejam ja poniewaz ponizej umieszcze druga wersje namalowana akrylami. Specjalnie to samo, zeby porownac efekt obu technik. W obu pracach sa bledy anatomiczne, ale nie ruszam juz tego oczko

10. akryl, 93x72

11. akryl, 72x93. Takie sobie cwiczenie na skrot i testowanie farb.

edit: Wstawilam nowe zdjecie, zmniejszylam lewa dlon  oczko

Jesli chodzi o akryle to mam mieszane uczucia. Z jednej strony mozna uzyskac bajeczne efekty, z drugiej denerwujace jest gasniecie kolorow, zwlaszcza tych delikatnych, mieszajac je na palecie musze brac pod uwage, ze sciemnieja, ale jak sadze, do tego moge sie przyzwyczaic. Druga sprawa, to niestety kolory ktore lubie uzywac najczesciej sa polkryjace, jesli chce cos zamalowac, lub poprawic to czasem musze pokryc to biela, i dopiero wtedy zrobic korekte, inaczej wychodza jakies brudy. Ciezko sie przyzwyczaic po kryjacych olejach. Ale jak sadze wszystko jest kwestia doswiadczenia i czasu.
GAdS

Linki sponsorowane:

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #41 : 17 Październik 2012 - 22:06:50 »

Próby wyglądają na zachęcające- niech żyją akryle!  usmiech Już widzę 'znafcuf' odróżniających jedną technikę od drugiej.
Co wam tam wszystkim ciemnieje? Bo mi chyba nic..A może już ślepnę na starość bezradny
Strony: 1 2 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: