Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 04:44:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: blue  (Przeczytany 12208 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blue
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #20 : 09 Wrzesień 2012 - 08:48:09 »

Zibeliusie, dzieki  oczko

Nastepny obraz. Usmiech z dedykacja dla Wendipo  oczko

5. olej, 70x100

kadr
GAdS

Linki sponsorowane:

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #21 : 09 Wrzesień 2012 - 15:02:17 »

Dziękuję Blue za dedykację i za uśmiech tej Pani, piękny, delikatny.........ale oczy nadal smutne, zapatrzone w dal.........jednak sądzę, że gdyby uśmiechała się tak od ucha do ucha, obraz nie byłby tak piękny. Ta kobieta po prostu ma w sobie coś, jest dostojna, poważna i piękna. Nie jest to piękno w stylu Barbie, i całe szczęście. Bardzo delikatna i spokojna kolorystyka, świetnie namalowane dłonie............no co tu dużo mówić, piękna praca oklasky i aż zazdraszczam tak

usmiech
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #22 : 09 Wrzesień 2012 - 17:50:39 »

Blue, przepięknie. Chociaż samo ubranie modelki mnie drażni oczko ale nie w sensie malarskim, tylko po co kobiety ubierają takie rzeczy, które tak im szkodzą... oczko

podzielam zdanie Wendipo, że modelkę masz pierwsza klasa. Kobieta z klasą w własnie.

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #23 : 09 Wrzesień 2012 - 18:07:52 »

i mnie się podoba   tak, mina i gesty zalotne  okok i te schody z boku , hmmm jakby chciała zaprosić na kawę  rotfl oczko wykonanie co się będę powtarzała na wysokim poziomie  oklasky

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
blue
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #24 : 09 Wrzesień 2012 - 18:47:19 »

Dzieki Dziewczyny  kwiat

Wendipo,
dwa kolejne obrazy mam juz zaplanowane, ale trzeci sprobuje zrobic usmiechniety  tak
Niech ten obraz bedzie gestem do wszystkich kobiet w roznym wieku, ktore nie maja urody lalki, ale za to wielkie serce i piekno wewnetrzne.
Przyznaje, ze zrobilam mojej pani niewielka operacje plastyczna  bezradny

Gruszka,
nastepne dwa obrazy beda bardziej rozebrane  rotfl  Na akty nie dostalam zgody  zly

Nokiu,
ona wlasnie zeszla ze schodow i przystanela, poniewaz kogos zauwazyla. Kawa mile widziana, zwlaszcza w dobrym towarzystwie  oczko  
Malujac ja myslalam o kobiecie, ktora jest zamknieta w sobie, i postanawia wyjsc i otworzyc sie na inych. Czyli z kawa trafilas!!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Motylek znalazl muszelke  haha

6. olej, 65x81

kadr
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #25 : 13 Wrzesień 2012 - 20:49:24 »

Witaj Blue!

No cóż, tu nie będę się bardzo rozpisywał, bo chyba już wszystko zostało powiedziane. Postacie są pięknie malowane. Malujesz bardzo delikatnie, w niektórych momentach mam wrażenie, że to suche pastele. Twoje malarstwo jest bardzo realistyczne, zazdroszczę tej lekkości w malowaniu postaci, w takim subtelnym cieniowaniu, które daje takie efekty i w malowaniu skóry, która nie jest przecież łatwa, jak i cała postać. Najbardziej podoba mi się twarz i w ogóle kompozycja całego obrazu nr 4. Gratuluję! usmiech
blue
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #26 : 16 Wrzesień 2012 - 15:12:24 »

Espero,
dzieki za mile slowa  oczko
Mialam jedno podejscie do suchych pasteli, ale jak dla mnie, sa zbyt nietrwale i brudzace  bezradny
Jesli chodzi o realizm, to nie jestem fanka tego nurtu, ale studiowanie postaci traktuje jako pewien etap w nauce. Majac ten temat przerobiony, zaczne interpretowac. Cytujac za Zibeliusem: "odrabiam lekcje rysunku i malarstwa". Bardzo spodobala mi sie jego wypowiedz  usmiech

Nastepna praca. Tym razem zawarlam w niej watek autobiograficzny.
Ta pani kojarzy mi sie z blue, godzine medytujaca jaki kolor wybrac....  wysmiewacz

7. olej, 80x100

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #27 : 16 Wrzesień 2012 - 17:23:56 »

Blue, piękna praca, podziwiam za rysunek postaci, wspaniale Ci to wychodzi, podoba mi się też jak malujesz ciało, koloryt taki delikatny. Tutaj szczególnie na tle tej ciemnej ściany, zasłony? pięknie odbija. Wielkie brawa, naprawdę piękne prace oklasky oklasky

usmiech
Jola
Użytkownik zbanowany
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #28 : 16 Wrzesień 2012 - 19:53:40 »

pięknie -niebieski
blue
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #29 : 17 Wrzesień 2012 - 12:01:29 »

Wendipo i Jolu,
dzieki dziewczyny  hura
W tym obrazie staralam sie juz tak nie brudzic kolorow. Chyba zaczyna mi sie udawac malowc ladna, nieprzemeczona skore. To bylo moja zmora w poprzednich pracach.
pozdrawaim  oczko
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: