Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Wrzesień 2019 - 21:23:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: blue  (Przeczytany 12184 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
telmag
Świeżynka
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #10 : 27 Sierpień 2012 - 10:16:49 »

b.ciekawe  prace...wbrew  temu  co na  forum  mowią  doradcy/przyjaciele  twierdzę , ze  blue  juz  wypracowała  swój  styl ...  tak  trzymać  !!
pozdrawiam
GAdS

Linki sponsorowane:

blue
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #11 : 27 Sierpień 2012 - 11:08:34 »

Tereso,
dziekuje za wyroznienie mojej galerii oczko

Telmag,
widze, ze Twoje zawodowe oko wypatrzy wszystko  oczko
Tylko, (i tu powinienes uslyszec moj jek rozpaczy) to nie jest to o co mi chodzi. Doskonale wiem czego chce, tylko jeszcze nie umiem tego namalowac, ech.
Jola
Użytkownik zbanowany
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #12 : 27 Sierpień 2012 - 12:42:53 »

masz opanowaną anatomię człowieka -świetne prace z nastrojem 
blue
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #13 : 27 Sierpień 2012 - 21:50:19 »

Telmag,
nie mam watpliwosci, ze wiedze o malarstwie masz potezna. Zauwazyles ze wypracowalam swoj styl, i to sie zgadza (o ile ktos kto namalowal kilka obrazow moze wypracowac swoj styl), powiedzmy, ze w pewien sposob koduje swoje obrazy. Oczywiscie, wszystko na razie kuleje. Mam do Ciebie prosbe, czy jezeli jeszcze kiedys zajrzysz do mojej galerii, to zechcialbys poswiecic 5 min i scharakteryzowac czym cech...a sie moje prace? Chcialabym przekonac sie na ile jestem czytelna dla innych. Wiem, ze to brzmi enigmatycznie... Jutro wrzuce najnowszy obraz. Wydaje mi sie ze jest bardzo klarowny.
Jesli przychylisz sie do mojej prosby, to bede uszczesliwiona  oczko

Jola,
dzieki bardzo!  oczko

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolorystyka jest bardziej zlotawe, no i niestety zginely delikatne przejscia. Czystej bieli na obrazie nie ma jest zlamana ugrem, nie tworzy tak mocnych kontrastujacych plam. Nie jestem w stanie oddac tego na fotce. Moze kiedys dorobie sie dobrego aparatu  bezradny

4. Olej, 100x70

kadr
telmag
Świeżynka
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #14 : 28 Sierpień 2012 - 19:52:11 »

Witam  ponownie, Blue..
musisz  mi  wybaczyć  ale  niewiele  mogę powiedzieć  poza tym  ,  co juz  opisałem  w poprzedniej  wypowiedzi....Kontynuuj  więc  smiało, to co robisz , a  masz potężną  broń  do  pomocy  ..  to  jest  Twój  talent !! To  CO  WIDZISZ  , CZUJESZ   I PRZENOSISZ  NA  PALETĘ  W TWOJEJ INTERPRETACJI  KOLORÓW  JEST NAJWAZNIEJSZE...wszystkie  uwagi naszych  kolegów  i  kolezanek potraktuj  jako  niezobowiazujace  ,,doradztwo''  z  którego  możesz  ale  nie  musisz  korzystac....ze  swej  strony prosze abys  zwróciła  uwagę w  swoich  pracach  na  intensywnośc  światła oraz ułozenie wspólzaleznych cieni..  pozdrawiam
blue
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #15 : 29 Sierpień 2012 - 20:52:44 »

Dzieki Telmag  oczko
zwroce uwage na kwestie swiatla. Mam z tym problem, poniewaz zawodowo zajmowalam sie szeroko pojeta kompozycja i projektowaniem graficznym. Mam duza wrazliwosc na ksztalty, z reszta gorzej, ale pracuje nad tym  tak Na malarstwo nie bylo ani ochoty, ani czasu. Przyznaje, ze slowa Twoje i Teresy sprawily mi wielka radosc, poniewaz z pracy kreatywnej zrezygnowalam kilka lat temu z powodu kompletnego wypalenia zawodowego. Przez piec lat nawet nie wzielam olowka do reki, bylam przekonana, ze sie skonczylam. Pewnego dnia dla relaksu zaczelam cos rysowac i lawina ruszyla. Kompletne odblokowanie i zaskoczenie. Do zawodostwa juz nie wroce, ale prywatnie bede prowadzic swoje doswiadczenia nad harmonia i ladem w malarstwie  oczko W tej sytuacji przyznanie, ze wypracowalam cos swojego i dostrzezenie talentu ma dla mnie kapitalne znaczenie.
Wszelkie uwagi na temat moich prac mile widziane  oczko
pozdrawiam oczko
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #16 : 29 Sierpień 2012 - 21:11:54 »

Talent niewątpliwy  oklasky ja nie widzę błędów , coś mi się podoba albo nie , a Twoje prace są śliczne, piękna ta czerwień sukni , super kontrast  okok

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #17 : 29 Sierpień 2012 - 22:39:21 »

Powtórzę za Nokią "talent niewątpliwy" tak. Bardzo mi się podobają Twoje postaci, choć twarze dość poważne, żeby nie powiedzieć smutne, jednak jest w nich coś takiego, co przyciąga wzrok.  Doczytałam, że sięgnęłaś po pędzel po dłuższej przerwie, więc jak  się na dobre "rozkręcisz", to będą już prawdziwe perełki. Żeby nie było za słodko, to napiszę, że jedynie tło kuleje, ale przy takich zdolnościach to sądzę, że szybko to opanujesz. Wielkie brawa za rysunek, temat, kolorystykę oklasky

usmiech
blue
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #18 : 01 Wrzesień 2012 - 07:46:07 »

Dzieki Nokiu,
wlasnie wrazenie, odcucia jakie wywoluje patrzenie na moje prace sa dla mnie istotne. Jesli obraz sie podoba, tzn. ze nie wszystko zepsulam  tak Sama omijam wzrokiem pewne przemeczone fragmenty  tak  Bledy sa i beda, wynika to z eksperymentowania, ale ta opcja jest u mnie wlaczona na stale oczko Ciagle testuje rozne zestawienia, lubie to. Oczywiscie, to co w jednym obrazie drazni, w innym jest zaleta.
pozdrawiam oczko

Dzieki Wendipo!
rzeczywiscie postacie sa powazne, smutne. Moja modelka w trakcie pozowania ucieka gdzies myslami.... Boje sie ja namawiac do usmiechu - to jest lwica w owczej skorze. Musze byc ostrozna, obawiam sie ze mi powie: "pozuj sobie sama" i kogo ja wtedy bede malowac? beczy
Wierz mi Wendipo, to jest hetera. Ostatnio, kiedy nie wyszly mi proporcje nog, na moje tlumaczenia, ze to jest sztuka i zabieg zamierzony, przyniosla mi album Tycjana i powiedziala "To jest sztuka" bezradny
Ale ma swoje dobre strony. Nie jest piekna,  ale ma dobre cialo, wdziecznie sie wykreca i jest naturalna.
pozdrawiam i dziekuje za komentarz!  usmiech
Zibelius
Użytkownik zbanowany
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #19 : 01 Wrzesień 2012 - 08:10:49 »

Bardzo mi się podoba w jaki sposób namalowałaś ten obraz.Nic dodać nic ująć.Gratuluję oklasky
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: