Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Sierpień 2019 - 06:30:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: fi (fuu)  (Przeczytany 7420 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #20 : 22 Październik 2012 - 19:42:42 »

no to nie bedzie ja śminu!
pffff

nudzi wam sie strasznie najwyrazniej  milczek
GAdS

Linki sponsorowane:

Caro
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #21 : 29 Październik 2012 - 17:32:22 »

Usiadłam dzisiaj i przeczytałam obie Twoje galerie.
 Lubię Twoje obrazy. ;) Dlaczego? Bo widzę w nich emocje. W jakiś dziwny sposób trafiają one do mnie. Moim zdaniem własnie o to chodzi w sztuce. Nie o technikę, wykonanie, tylko o emocje. To znaczy wiadomo, może wykonanie nie jest takie całkiem obojętne dla dzieła, ale myślę, że lepsza jest praca pod jakimś względem niepoprawna, która zaskakuje, niż kolejny do przesady idealny obraz na ten sam, wyświechtany temat.
 Ale jest jeszcze coś, co mi się w Tobie podoba. ;) Chyba nikt przede mną nie zwrócił na to uwagi? Lubię Twój sposób mówienia. Rzuca się w oczy Twoje 'inne' spojrzenie na świat. ;) Lubię taką oryginalność. Coś, czego nie można podrobić - albo się to ma, albo nie.
 Kiedy tak sobie czytam Twoje wpisy przypomina mi się mój znajomy. Od jakiegoś czasu go obserwuję. Przy ludziach zachowuje się trochę inaczej i trzeba trochę czasu poświęcić, żeby go poznać. Z tego co zauważyłam nie jest świadomy swojej artystycznej duszy. ;) Czasami coś powie, a ja potem przez tydzień o tym myślę. Podobnie mam z Twoimi wpisami. Nie mogę przestać myśleć o tym, co napisałeś. Jakbym całe życie nie zauważała czegoś oczywistego... ;)
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #22 : 03 Grudzień 2012 - 19:08:04 »

x

xx

xxx
https://www.youtube.com/watch?v=Rpd7tZalP_E&feature=plcp

Usiadłam dzisiaj i przeczytałam obie Twoje galerie.
 Lubię Twoje obrazy. ;) Dlaczego? Bo widzę w nich emocje. W jakiś dziwny sposób trafiają one do mnie. Moim zdaniem własnie o to chodzi w sztuce. Nie o technikę, wykonanie, tylko o emocje. To znaczy wiadomo, może wykonanie nie jest takie całkiem obojętne dla dzieła, ale myślę, że lepsza jest praca pod jakimś względem niepoprawna, która zaskakuje, niż kolejny do przesady idealny obraz na ten sam, wyświechtany temat.
 Ale jest jeszcze coś, co mi się w Tobie podoba. ;) Chyba nikt przede mną nie zwrócił na to uwagi? Lubię Twój sposób mówienia. Rzuca się w oczy Twoje 'inne' spojrzenie na świat. ;) Lubię taką oryginalność. Coś, czego nie można podrobić - albo się to ma, albo nie.
 Kiedy tak sobie czytam Twoje wpisy przypomina mi się mój znajomy. Od jakiegoś czasu go obserwuję. Przy ludziach zachowuje się trochę inaczej i trzeba trochę czasu poświęcić, żeby go poznać. Z tego co zauważyłam nie jest świadomy swojej artystycznej duszy. ;) Czasami coś powie, a ja potem przez tydzień o tym myślę. Podobnie mam z Twoimi wpisami. Nie mogę przestać myśleć o tym, co napisałeś. Jakbym całe życie nie zauważała czegoś oczywistego... ;)

czesc,
szkoda ze ja tak naprawde taki nie jestem :(
(mowie to bo zawsze podrywalam dziewczyny na litosc)
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #23 : 05 Grudzień 2012 - 11:33:52 »

Kolejne intrygujące prace. W xx przesadziłeś z gęstością 'śniegu' moim zdaniem, przez co rzecz traci na czytelności.
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #24 : 25 Styczeń 2013 - 19:56:37 »

przeludzie

wbrew uwagom (rozmiary i wymiary zdjęć) - nie stosowanie się do regulaminu Forum
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: