Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 00:57:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WERKA:P  (Przeczytany 31117 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tetra
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #20 : 29 Listopad 2007 - 07:03:27 »

No ziomalko teraz jest bardzo  :oki:  lol
GAdS

Linki sponsorowane:

Kylpie
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #21 : 29 Listopad 2007 - 16:19:33 »

Zgadzam się z Teresą  lol ten obraz ma to "coś"  :oki:
nemo2000
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #22 : 02 Grudzień 2007 - 15:36:04 »

No dla mnie laika, twarz(oczy) która ściąga uwage, potem czerwona halka i dalej nogiiiiiiii(o biuście nie wspomne) i  znowu twarz oczy, ktora mowi ,, zobaczjaka jestem piękna, i jak zadowolona ze swego ciala"
ciemne tło które nie odwraca uwagi .... dla mnie super... :-D

byś żył przez wszystkie dni swego życia..
J. Swift
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #23 : 18 Marzec 2008 - 22:00:20 »

no kobieto masz styl i to samo co w szkicach jeśli nie za wyraziste bardzo mi sie podoba pierwsza martwa natura rządzi chciałbym u ciebie zobaczyć jakieś eksperymentatorskie prace na pewno ciekawie by ci wychodziły pozdro
WERKA
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #24 : 04 Kwiecień 2008 - 21:20:54 »

"Martwa z kasztanami"
olej na płycie 30x40

"portret"
olej na papierze 30x40
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #25 : 05 Kwiecień 2008 - 08:40:11 »

Werko pięknie Ci wyszły te kasztanki w kielichach.
Tylko fotki nie za bardzo. Mam taką propozycję (ale może Ty już masz) a jeśli nie,  to ściągnij sobie z internetu taki program "Picasa2"
Jest super i darmowy, instaluje się bez kłopotu. Dlaczego Ci go proponuję? bo możesz sobie w nim przycinać dowolnie fotki, prostować (jak widzisz sama to fotki Twoich prac są
nie wyprostowane i źle poprzycinane.Tan program posiada wiele opcji efektów, a także tworzy albumy no słowem możesz wszystko. Podam Ci na przykładzie Twojej pięknej pracy.

Wereczko nie obraź się , że wykorzystałam Twoją fotkę, ale to jest naprawdę bardzo przydatny program do takich fotek jak my robimy swoim pracom.
Zresztą wszystkim go polecam, jeśli go nie macie. okok

usmiech :buzki:
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #26 : 05 Kwiecień 2008 - 18:03:06 »

W martwej z kasztanami - kasztany wyglądają jak gdyby były nadrukowane na kielichu. Nie widać, że są w środku. Może brakuje tego blasku, jaki widać na słoju z tym czymś niebieskim? Pomysł ciekawy.
Portret mi się podoba, fajnie dobrane barwy, no i dziewczę niczego sobie  oczko. Jedno co mi w nim przeszkadza, to to że lewe oko dziewczyny - jakby za bardzo na zewnątrz i w dół odjechało. Gdyby nie to było by piknie.

PS
Teresa, Ciebie Google jako akwizytora zatrudniło?  haha że tak Picase zachwalasz? Program dobry, ale Photoshop o niebo lepszy  usmiech
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #27 : 05 Kwiecień 2008 - 18:19:57 »

Niewątpliwie masz rację VanGob ale na Photoshopie trzeba się dobrze pouczyć by go poznać, a Picasa2 nie wymaga żadnej wiedzy, wszystko jest jak na "talerzu " podane.
Jest prosty i w języku polskim. Do takich prostych przycinań, prostych efektów na fotce to chyba dla amatorów najlepszy. Photoshop to już wyższa jazda. Nie każdy jest tak zdolny jak Ty mój drogi Vangobie. Ty jesteś w tym mistrzem, a ja co się do niego przybiorę  to się gubię. mysl Muszę przyjść do Ciebie na lekcję, ale Ty i tak nie masz czasu . haha haha
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #28 : 05 Kwiecień 2008 - 18:38:35 »

ten akt wyżej jest świetny :] .Pociągająca jest mimo obłych kształtów;] kasztany nadrukowane to fakt ,co jeszcze mi się rzuca to to że kielichy z kasztanami nie są przezroczyste ,nie widać deformacji przez szkło tego co za nimi pozdro;]
kratke
Gość
« Odpowiedz #29 : 05 Kwiecień 2008 - 18:56:10 »

Offtopowo, no ale trudno.

Picasa ma jedną OLBRZYMIĄ przewagę nad PS-em, cenę...
Do podstawowych celów obróbki grafiki nie ma sensu tyle kasy wydawać.
A PS wcale nie jest taki trudny, te podstawowe rzeczy można chwycić w moment...
Inna sprawa, Tereso, ze faktycznie strasznie reklamujesz tą Picasę, jakby faktycznie google coś Ci buliło oczko
A przecież darmowych programów o sporych możliwościach jest kupa. Ja Picasy nie lubię. Wolę Photofiltre do podstawowych kwestii czy Gimpa do bardziej skomplikowanych (czyli tam gdzie warstwy, filtrów więcej etc., ale fakt intuicyjny to on nie jest:/). te dwa powyższe w zupełności mi wystarczają np. w pracy gdzie nie mogę rożnych różności instalować, a czasem pokombinować z rysunkami trzeba.

I żeby nie był totalny offtop odniosę się do nowych dzieł Werki:)
Obie rzeczy są niezłe, z uwzględnieniem uwag niżej piszących:)
Prawda jednak, że w martwej w takiej konwencji (jak mi się zdaje realistycznej w zamierzeniu...) nie może się to wszystko tak "chwiać"...
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: