Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Sierpień 2019 - 06:41:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: paula  (Przeczytany 6373 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
paula
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #10 : 31 Lipiec 2012 - 17:40:04 »

A teraz jeszcze takie tam dwa krajobrazy malowane akrylą na płótnie.

14. "Jezioro", tą pracę wykonałam jakieś dwa lata temu, ale że mam akurat zdjęcie to umieszczam

15. "Kościółek", tą natomiast wykonałam w lutym tego roku

GAdS

Linki sponsorowane:

paula
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #11 : 26 Sierpień 2012 - 19:19:05 »

16. Kolejna praca, jak zwykle akryl na płótnie usmiech Na razie nie potrafię się przerzucić na farby olejne, ale w najbliższym czasie chyba będę musiała to zrobić. Rozmiary tego obrazu to ok. 100x60.

Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #12 : 26 Sierpień 2012 - 19:42:23 »

Jej - te dwa poprzednie gdybym zobaczyła gdzies na ścianie, zapewne w ogóle nie zwróciłabym uwagi - ot takie sobie obrazki (bez urazy oczko poprostu w ogóle do mnie nie przemawiają, ani ładne, ani poruszające, ani nic własciwie), a ta scenka - super! nie wiem dlaczego, ale przywołuje na mysl plakaty z coca colą z lat 60-tych oczko świetna praca usmiech fajna scena, fajny odbiór, dobre wykonanie - przykuwa wzrok. I dużo detali - i like it usmiech

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
paula
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #13 : 26 Sierpień 2012 - 19:53:56 »

Masz rację usmiech te krajobrazy to takie zwyczajne, malowane po prostu na kółku artystycznym, gdzie nie zawsze się ma ochotę i nastrój na tworzenie, a wypada   coś zrobić. Z resztą nie do końca czuję się akurat w tym temacie. Ostatnią pracę zrobiłam dla koleżanki z okazji urodzin, więc na pewno włożyłam w nią więcej serca usmiech chociaż i tak nie wyszła tak jak chciałam i ma w sobie wiele błędów... a i dziękuję za szczerą opinię :D
telmag
Świeżynka
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #14 : 27 Sierpień 2012 - 10:09:14 »

przepiekne  prace, a w  szczególnosci   ta  druga ....mnie  przypomina  młodego  P. Cezanna / patrz Chateau  noir-tak, tak../,trzecia  praca  jest   w stylu  lat  60 ..  przyjemnie  oglada  sie  te  prace.. pozdrawiam
blue
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #15 : 27 Sierpień 2012 - 10:20:21 »

Czesc Paula,
Twoje prace z postaciami sa naprawde fajne, Zgadzam sie z Gruszka co do pejzazy , z tym ze ja chyba nie "czuje" pejzazy, wiec sie mnia nie przejmuj oczko
Jesli chodzi o Twoj ostatni obraz, to ma w sobie duzo uroku, taki styl retro  tak Jedyna rzecz, na ktora bym zwrocila uwage (bron boze nie wytykam bledu, to takie luzne spostrzezenie) to kompozycja. Dziewczyna ma swietne nogi, w uroczym flirciarskim ukladzie, i szkoda je ucinac. Na gorze brakuje mi troche powietrza. Zwlaszcza, ze jezeli kolezanka zechce oprazwic prace, to zrobi sie jeszcze ciasniej. Te jej nogi to taka kropka nad "i" w tym obrazie. Fajnie wprowadzasz ruch, jest zycie  usmiech
pozdrawiam
pylus111
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #16 : 13 Styczeń 2013 - 00:05:27 »

Witaj, jak dla mnie obraz "Lato" wygrywa wszystkie konkursy, piękny !! Generalnie miłe dla oka malarstwo, i tak ma być !:)

Artysta nie jest opisywaczem świata, jest jego rywalem.
pylus111
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #17 : 08 Marzec 2013 - 22:36:39 »

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet !! oczko

Artysta nie jest opisywaczem świata, jest jego rywalem.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: