Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
22 Wrzesień 2019 - 04:43:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: lukaug  (Przeczytany 2464 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
lukaug
Zabłąkany wędrowiec

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 23 Kwiecień 2008 - 23:53:17 »

Tytuł: "Zaczątek nowego życia".
Najmnieja kula symbolizuje nowe życie, które dała ta dwójka. Przedstawiłem w taki nieco magiczno-kosmiczny sposób, bo jakby nie było "trochę" magii i kosmosu w miłości jest...
1.

Tytuł: "Wspólna droga"
Widać punkt, w którym krzyżują się drogi dwojga ludzi i od tej pory kroczą jedną drogą razem. Niektórzy widzą też dwa dzbany, z których leje się woda w sposób tworzący jedną strugę. Na jedno wychodzi; woda to życie.
2.

Technika obu obrazów: akryl na płótnie

Będę wdzięczny za wszelką krytykę.

Pozdrawiam,
--
Łukasz Augustyniak
GAdS

Linki sponsorowane:

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #1 : 24 Kwiecień 2008 - 14:45:38 »

bardzo mi się podoba uwielbiam takie zestawienia pozdrawiam.Jestem w delegacji zjade do domu to poddam twoje prace bardziej przenikliwej ocenie narazie stwierdzam że mi sie podobają
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #2 : 02 Maj 2008 - 19:57:10 »

miałem ocenić więc ocenie. Kompozycjami sie podoba .2. bardzo oklepana kompozycja ale pewien rodzaj wrazliwości na estetykę sobą reprezentuje jest ok ,mysle że zamysł został osiągnięty motyw drogi ,motyw wędrówki, światła w tunelu może lekki dualizm jest ok natomiast co do 1 mysl pozostawia troszke do życzenia mi ale to moje zdanie i mój rodzaj wrażliwości na obiór plamy. kolorystyka oklepana .Popieram atomistyczne zajawki .Reasumując podoba mi się to że chcesz cos wyrażać ,pytanie czy masz coś ważnego do powiedzenia ??ale to mam nadzieje zobaczymy.pozdro pracuj dalej
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: