Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
21 Kwiecień 2019 - 13:16:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs nr 40 "Abstrakcja"  (Przeczytany 6354 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 15 Lipiec 2012 - 09:30:21 »

Z małym opóźnieniem  ale równie serdecznie co zawsze : Witam Was wszystkich koleżanki i koledzy  oczko

Bardzo miło mi ogłosić wyniki ostatniego konkursu malarskiego na naszym forum.

Na najwyższym miejscu podium tym razem stanęła praca : Emilkamou - "Abstrakcja 001" (4 pkt.) ,

miejsce drugie : Adorata - "Abstrakt - 1000 i 1 noc" (2 pkt.)

przyznajemy również dwa wyróżnienia :
Nokia75 - " Abstrakcyjna Wenecja " (1 pkt.)
Espero - "Eksplozja" (1 pkt.)

I miejsce: Emilkamou - "Abstrakcja 001"

II miejsce:  Adorata - "Abstrakt - 1000 i 1 noc"

Wyróżnienie: Nokia75 - " Abstrakcyjna Wenecja "

Wyróżnienie: Espero - "Eksplozja"

Gratuluje wszystkim zarówno biorącym udział, jak i autorom prac zwycięskich jak i wyróżnionych.
Najbardziej oczywiście Emilce , brawo Emily  oklasky , Twoja praca zasłużyła na wygraną - mimo, że to abstrakcja to jest bardzo estetyczna co wg mnie bardzo przekłada sie na pozytywny odbiór;
 troche na myśl przynosi mi kosmos, tajemnice... a  może i coś innego... Po prostu super jak dla mnie, gratuluje   kwiat

Adorato - Twoje "płynące" farby też zasłużenie znalazły się w czołówce , brawo   oklasky

W zasadzie dwa pierwsze miejsca to i moi faworyci więc cieszę się, że te prace wygrały  okok

Wyróżnienia z niewiele mniejszą ilością głosów  -  również brawa  oklasky

Na koniec tradycyjnie zapraszam do Galerii zwycięzców oraz do rozmowy w kąciku dyskusyjnym

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
GAdS

Linki sponsorowane:

Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 15 Lipiec 2012 - 09:35:40 »

Moje dwa głosy na podium usmiech

gratuluję Emilkamou - ta praca jest genialna, a użycie gazy usmiech cud, miód i orzeszki usmiech

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 15 Lipiec 2012 - 10:31:22 »

Gratuluję Emilko, świetna praca, bardzo mi się podobała, użycie gazy to taka wisienka na torcie. Adorato, również gratuluję, przez chwilę zastanawiałam się, jak to malowałaś, czy pozwoliłaś farbom "płynąć", czy nadawałaś kształty pędzlem..........dużo pracy, ale efekt super. Gratuluję wszystkim uczestnikom okok

usmiech
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 15 Lipiec 2012 - 12:22:02 »

Gratuluję wygranym  okok  oklasky oraz wszystkim biorącym udział w konkursie  okok dziękuje za wyróżnienie i za oddane na moją pracę głosy  hura

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
malmar
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 15 Lipiec 2012 - 21:40:40 »

Gratulacje dla Emilki i wszystkich uczestników !!! Temat niby prosty ... , a jednak  "z bliska" ... co ja będę mówił...  milczek

Pozdrawiam!
Marcin
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 16 Lipiec 2012 - 06:36:51 »

Gratuluję Emilko I miejsca w tym konkursie. kwiat
Również gratulacje dla Adoratki  "Abstrakt - 1000 i 1 noc" kwiat
wyróżnione prace "Abstrakcyjna Wenecja", "Eksplozja" też należą im się wielkie poklaski.  
Dla wszystkich prac i ich autorów, które brały udział w 40 konkursie malarskim wielkie brawa. oklasky

Aby jednak być szczerą wobec siebie muszę powiedzieć - napisać iż niezbyt ten temat "Abstrakcja"(tu z góry przepraszam)
budził jakieś większe emocje, przeżycia (tu wyłączając dyskusje w tym temacie w Kąciku dyskusyjnym).
Konkurs zapowiadał się bardziej emocjonalny ale w ostatecznym rozrachunku mało było zgłoszonych prac i mało prace dostarczyły pewnych przeżyć,
zachwytu, emocji w porównaniu z innymi tematami w poprzednich konkursach.
Głosując na najlepszą pracę, a tym samym oceniając - brakowało tych najważniejszych podstaw, składników w malarstwie tz. uatrakcyjnienie formy.

Prace raczej charakteryzowały się minimalnymi zestawami kolorów.
brak wymiarowości, głębi, abstrakcyjnych walorów wizualnych.
Głosowałam na pracę Emilki i na pracę Towicza. w "ABSTRAKCJA 001"mimo iż
brak całkowitego zestawu koloru, to ta praca przedstawia pewną abstrakcyjną ulotność,
natomiast praca Twoicza "Futuria" zaimponowała mi kompozycją, bryłatywością, głębią abstrakcji.
No cóż mam tylko nadzieję, że moja szczerość nie będzie dla nikogo ujmą w wyniku mojego ostatecznego
komentarza w temacie 'Abstrakcji" tego konkursu.

adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #6 : 16 Lipiec 2012 - 12:23:10 »

Bardzo dziękuję za drugie miejsce i wszystkie gratulacje.
Uwagi Teresy bardzo ciekawe i na pewno nie wzbudzą kontrowersji, a przydadzą się przy następnych pracach tego typu. usmiech okok
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 18 Lipiec 2012 - 16:28:24 »

Oj dopiero odkrylam, ze jest tu taki dzial  zawstydzony
DZIEKUJE!!! Dziekuje za mile slowa, za uwagi i za moja pierwsza nagrode :D. Uwazam, ze trudno bylo wybrac najlepsza prace, gratuluje wszystkim uczestnikom. Tematyka konkursowa, jak dalo sie zauwazyc poczatkowo, byla troche problematyczna dla mnie (pod wzgledem tego co jest, a co nie jest abstrakcja). Dzieki wszystkim  komentrzom zdecydowalam sie namalowac/stworzyc "ABSTRAKCJA 001", po wycofaniu "Femininity", z czego bardzo sie ciesze.
Rzeczywiscie dobrze powiedziane jest " troche na myśl przynosi mi kosmos, tajemnice..." - jako podtytul do tej pracy uzywam 'Zawieszony w przestrzeni'.
Zamowilam juz sobie wiecej gazy z PL, wiec oczekujcie wiecej!  kwiat
PS. Pytanie do administratorow: czy moge wstawic ta prace do mojej galerii, czy ona bedzie przeniesiona do niej przez administracje forum?

Jeszcze raz dziekuje usmiech
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 18 Lipiec 2012 - 23:03:54 »

Zamowilam juz sobie wiecej gazy z PL

heh, w Skandynawii nie macie gazy ??  oczko

Możesz Emilko przenieść pracę , albo może też zrobić to Teresa ;)

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #9 : 18 Lipiec 2012 - 23:11:43 »

Ha! A wlasnie, ze nie mamy tej najzwyklejszej usmiech. Odwiedzialam wszystkie apteki w moim miasteczku i wszystkie gazy sa zrobione z jakiegos "udziwnionego" materialu. Znalazlam tylko bandaz, ale jakos mnie nie satysfakcjonuje. Moze te ich gazy sa jakies anty-mrozowe :P.

To ja juz sobie wstawie ta abstrakcje do mojej galerii.

Dziekuje  usmiech

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: