Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Sierpień 2019 - 06:07:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jadwiga  (Przeczytany 21727 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Jadwiga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« : 13 Kwiecień 2012 - 09:11:26 »

Witam wszystkich usmiech

Na początek coś o sobie..Malowałam już w przedszkolu-jakieś różowe bociany na łące, tato się ucieszył, posłał na kółko plastyczne, potem liznęłam trochę liceum plast, ale jestem raczej samoukiem, i -tutaj wielkie dzięki-dużo się dowiedziałam/podszkoliłam na tutejszym forum.... -i tak z przerwami maluję do dziś...
Najbardziej lubię malować kwiaty, co zresztą widać, ale zaczynają mi chodzić po głowie inne tematy..."Spotkanie"to w zasadzie pierwsza próba namalowania czegoś od siebie w technice olejnej.

Na razie przykładowo parę prac:

1.Irys "Howard Weed";olej na płótnie 30x60

przez administrację forum za wykonanie.

2. Piwonia lekarska-kwiaty; pastele Toison d'Or na papierze 32,5x45

Praca konkursowa.
3. "Irysy-Summer Magic", olej,płótno 30x60

Brąz w 14 Konkursie malarskim "Kwiaty"

Praca konkursowa.
"Spotkanie - Magia" Olej na płótnie 50x40

Brąz w 38 Konkursie malarskim  "Śmieci. Martwa natura" & "Magia"

GAdS

Linki sponsorowane:

gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 13 Kwiecień 2012 - 22:30:03 »

"Spotkanie" bardzo mi się podoba za sprawą smukłej kibici rusałki. Trójnogi koń rozprasza, gdyż jest taki jakiś niekoński.
Ale kibić panny, ułożenie jej ramion i głowy -  oklasky
A kwiaty śliczne w partii płatków.
Jadwiga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 14 Kwiecień 2012 - 17:10:11 »

Dzięki za uwagi jak również słowa uznania:)  A koń właśnie nie miał być za bardzo "koński", to w końcu Pegaz, więc jakoś musi się odróżniać od zwykłych koni? oczko -zainspirowała mnie drewniana rzeźba w Skoczowie chyba, ale po namyśle nieco go urealniłam..

DavidZ
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 14 Kwiecień 2012 - 17:24:53 »

piękne irysy, zwłaszcza te pierwsze, ogólnie to masz bardzo ciekawy i oryginalny styl oraz kororystykę, która nie jest przecukrzona. okok

espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #4 : 14 Kwiecień 2012 - 18:44:26 »

Kwiaty są genialne, a irysy obłędne. Piękne malarstwo. 3. "Irysy-Summer Magic" - mój numer 1. Praca konkursowa ciekawa, oryginalna, podziwiam połączenie kolorów, odważne. W samym obrazie da się poczuć hulający wiatr i pewną dozę tajemnicy, bo właściwie nie wiadomo gdzie wszystko się dzieje. Koniowi przydałyby się małe operacje plastyczne. Ale w końcu to magia, więc i koń może być odrealniony. Gratuluję wyróżnienia  okok okok okok
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 14 Kwiecień 2012 - 21:18:31 »

Kapitalne 'Irysy"!, zwłaszcza kwiatostany, bo do łodyg czepiłbym się nieco- przygrubawe jakby oczko
Odnośnie pracy konkursowej- za takowym stylem nie przepadam, a zbytnio marudzić nie zamierzam. Przednia noga pegaza stanowczo zbyt gruba, a drugiej odczuwalny brak  usmiech Kibić rusałki zaś- tak komplementowana przez Gardenię- chyba za wąska odrobinę- choć z anatomią rusałek różnie być może oczko
DavidZ
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 14 Kwiecień 2012 - 22:02:19 »

też zamiarzam namalować irysy, ale w wazonie rotfl

Jadwiga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 16 Kwiecień 2012 - 10:27:51 »

Cieszę się, ze irysy Wam się podobają-namalowałam ich już trochę, bo to moje ulubione kwiatki. Łodygi irysów germańskich SĄ grube-no może spróbuje je malować chudsze.
@DawidZ: co do kolorystyki obrazów-przyznaję, że często mam kłopot z dobraniem kolorów, gdyż miewam wrażenie, ze do siebie nie pasują...i właśnie obawiam się, że niektóre chatki (są na stronie) mogą być cokolwiek przesłodzone, ale i tak lubię je malować...  Czekam na Twoje irysy - w wazonie to raczej będzie trudniej. mysl

Widzę, że koń budzi nieco emocji   oczko mąż stwierdził,  że rzeczony koń ma prawo taki być po nieudanej endoprotezie, ale jest zapisany na następny termin i czeka w kolejce do refundacji przez NFZ rotfl
a tak serio, dzięki za uwagi-niedługo poprawię..

gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 16 Kwiecień 2012 - 21:02:58 »

Kibić rusałki zaś- tak komplementowana przez Gardenię- chyba za wąska odrobinę- choć z anatomią rusałek różnie być może oczko
Towicz, Ty mi tu z anatomią wyjeżdżasz, że niby kibić za wąska, a od czego wyobraźnia ja się pytam? Wyobraź sobie taką piękną dziewczynę, która jest w stanie w ten sposób się wygiąć i za przeproszeniem wypiąć. Poezja sama, bajka i magia. Każdemu można życzyć takiej rusałki!
A nie, że kibić za wąska.

Natomiast co do kwiatów, to w ogrodzie ruszyły już hiacynty. Jeszcze się trzymają zmarznięte krokusy i pierwsze tulipany. Jakby tak słońce poświeciło, to po tych ostatnich deszczach ogród rozkwitłby aż miło. I wtedy Jadwiga miałaby pole (albo wręcz łąkę) do popisu!  okok
weltreise
Świeżynka
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 17 Kwiecień 2012 - 17:30:12 »

Irysy są przepiękne aż miło popatrzeć. Widać, że Pani kocha kwiaty usmiech Pegaz z rusałką również ujmujący, bardzo podoba mi się kolorystyka prac usmiech.
Strony: [1] 2 3 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: