Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Marzec 2019 - 11:46:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs 38. "Śmieci. Martwa natura" & "Magia"  (Przeczytany 4678 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 12 Kwiecień 2012 - 01:04:46 »

Witajcie  oczko
Niezmiernie miło jest mi ogłosić wyniki naszego ostatniego konkursu malarskiego
na najlepszą pracę w tematach : "Śmieci. Martwa natura" oraz "Magia".

Walka o pierwsze miejsce - patrząc po ilości głosów- była bardzo zacięta i niemalże wyrównana,
ostatecznie jednak:

Pierwsze miejsce zajęła praca VW Gardenii  tak (4 pkt.)

Drugie miejsce w tym konkursie zajęła Wendipo - Odkryj magię (2 pkt.)

Dwie kolejne prace otrzymują zasłużone wyróżnienia (po 1.pkt.)

Jadwiga - Spotkanie. Magia

oraz
Towicz - Złomowisko

Serdecznie gratuluję wszystkim, bo każda z w/w prac ma coś w sobie,
Gardenia ujął chyba wszystkich nas jak zawsze wykonaniem - bardzo przejrzystym, estetycznym a do tego , lub może nawet przede wszystkim pomysłem i klimatem jaki ma praca VW z niezapomnianym "garbusem"   oklasky

Wendipo - szpachlkowe czary jako nasza wyobraźnia, która dzięki starej książce potrafi malować piękne obrazy, zabierać nas gdzie tylko zapragniemy, w miejsca tak odległe jak Twoje morze, a zarazem dzięki tubkom farb i pędzlom - tak nam bliskie...

Prawdziwy złom u Towicza zdaje sie nie być aż taki  paskudny jak by się wydawać mogło,   gdyż odpowiednio pokazany potrafi cieszyć oczy, a może i serca poruszyć , podobnie jak "Spotkanie" Jadwigi  okok

Brawa  oklasky

Wszystkich zapraszam do Galerii zwycięzców  oraz do dyskusji w  Kąciku dyskusyjnym   tak

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
GAdS

Linki sponsorowane:

teresa
Admin
*

Aktywność:
37%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 12 Kwiecień 2012 - 07:21:46 »

Wielkie gratulacje twórcom zwycięskich prac.
"VW" - Gardenii stawiałam na tę pracę. Serducho puka szybciej, kiedy widzi się tego "garbuska"
po za tym cały klimat tej pracy SUPER!  cały bukiet kwiatów kwiat kwiat
Wendipo - "Odkryj magię" - bardzo dobra praca, wzruszająca tematycznie jak i w odbiorze bardzo magiczna. kwiat
Prace piękne pod każdym względem, technicznym również.
Szczególnie podoba mi się praca Towicza. "Złomowisko" kwiat
Nie mam żadnej wątpliwości by pogratulować Towiczowi precyzji w malowaniu detali, wyrazu całości obrazu.

Również ogromne uznanie dla twórców pozostałych prac, które brały udział w tym konkursie.
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 12 Kwiecień 2012 - 17:03:04 »

Gratulacje wygranym i wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział w konkursie.  okok

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 12 Kwiecień 2012 - 17:13:18 »

Dziękuję Know, Tereso i Nokio, również gratuluję wszystkim biorącym udział w konkursie usmiech

usmiech
shiwt
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 12 Kwiecień 2012 - 18:13:54 »

Ahhh, nie wiedziałem nawet,  że jest głosowanie. Nie zaglądałem do tematu o konkursie, bo czekałem na post, który zamyka konkurs i ogłasza głosowanie, a że know z edytował swojego posta, nie wyświetliło mi się w nieprzeczytanych wiadomościach, przez co nie myślałem o głosowaniu.
Swój głos oddał bym na Gardenie i Towicza, toteż zmieniło by się trzecie miejsce, no ale cóż, wyszło jak wyszło.
Gratuluję zwycięzcom.
gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 12 Kwiecień 2012 - 18:22:15 »

Bardzo się cieszę z tak miłej niespodzianki. Cieszę się też, że zdążyłem, bo pracowałem nad garbusem wręcz do ostatniej chwili w piątkowy wieczór. Ale najbardziej cieszę się z tego, że dzięki temu Forum w ciągu ostatnich dwóch miesięcy namalowałem dwa obrazy, czyli tyle, ile w całym zeszłym roku usmiech

Dziękuję za miłe słowa, które dają mi poczucie, że technika, która daje mi dotychczas największą swobodę twórczą znajduje uznanie wśród odbiorców.

Wszystkim biorącym udział w konkursie gratuluję wspaniałych prac i inwencji twórczej. Słowa uznania również dla knowa za profesjonalną moderację!
bibi
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 12 Kwiecień 2012 - 22:18:30 »

Prace Gardenii i Towicza to w moim odczuciu jedyne, które są na oba tematy :D I są piękne, gratuluję.
know1126
Moderator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 13 Kwiecień 2012 - 00:07:18 »

a że know z edytował swojego posta, nie wyświetliło mi się w nieprzeczytanych wiadomościach, przez co nie myślałem o głosowaniu.

no tak wyszlo niestety, że wstawiłem prace swoją,
potem napisałem wiadomość o zamknięciu - i oba posty zlały sie w jeden.
Musisz baczeniej śledzić co sie dzieje na forum  oczko przynajmniej w konkursach heh ;))

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: