Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Wrzesień 2019 - 21:01:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: fí - otto  (Przeczytany 14832 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #30 : 08 Maj 2012 - 14:44:56 »

milczek

GAdS

Linki sponsorowane:

espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #31 : 08 Maj 2012 - 14:54:20 »

No to się dowiedziałem....
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #32 : 08 Maj 2012 - 21:06:04 »

Obrazy Fi nie są do 'rozumienia', a do odczuwania- odbioru na poziomie wybitnie emocjonalnym. Jeżeli ktoś ich nie 'czuje', jeśli do kogoś one nie przemawiają, nie ma sensu, by autor tłumaczył przyczyny i proces ich powstania. Zapewne można by się pokusić o krytyczną, fachową analizę dzieł Fi, ale po co to robić? Rezultat byłby podobny do analizy wierszy na lekcjach języka polskiego- czyli śmierć poezji. Cieszmy się, że mamy na forum tak barwną osobowość artystyczną, a komu się nie podoba, niech nie ogląda.
 Trzy ostatnie portrety to dzieła zdecydowanie nieprzeciętne, wyjątkowe, zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Dzięki.

Fi- wrzuć te dwa z ostatniego zdjęcia osobno- pliz.
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #33 : 08 Maj 2012 - 21:19:09 »

Ależ ja je czuję, całym sobą czuję jak do mnie krzyczą, czuję jak mnie rypią pejczem po plecach mojej emocjonalności. I oczywiście, że do mnie przemawiają - mówią do mnie, nawet wrzeszczą, przemawiają i w kolorystyce i treści.
Zapewne można by się pokusić o krytyczną, fachową analizę dzieł Fi, ale po co to robić?
Fachowcem nie jestem, więc fachowej analizy nie przeprowadzę. Ale chyba po to jest forum - żeby dyskutować? Czy nie? Tylko jak tu dyskutować, jak Autor milczy.
Skoro Autor lekceważy wypowiedzi innych, a nawet regulamin forum - nie stosując się do przyjętych tu zasad: podania chociażby wielkości dzieła, to i ja chyba zlekceważę galerię Autora.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: