Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
02 Października 2022 - 10:22:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: fí - otto  (Przeczytany 21978 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #20 : 30 Kwietnia 2012 - 12:54:16 »

lepsze jablko na glowie, niz pomidor na dachu, choc zdecydowanie gorszy jest pomidor na twarzy niz jablko na dachu, ale kto by pomyslal ze dach na jablku jest gorszy od twarzy na pomidorze, a glowa na dachu jest rownie dobra jak dach nad glowa  rotfl ojojoj, ojojoj

skad sie znamy? powiem tak: podrywalem Cie w mlodosci  bezradny
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #21 : 30 Kwietnia 2012 - 14:23:49 »

haha haha haha haha Fi, nie mogę, oplułam klawiaturę ze śmiechu rotfl
Jeśli w swoim profilu, zgodnie z prawdą określasz się jako kobieta, jak również jesteś w tym wieku, który tu wpisałaś..............to może i mnie podrywałaś/łeś???? w poprzednim wcieleniu haha haha haha

usmiech
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #22 : 30 Kwietnia 2012 - 16:22:58 »

e. powinnaś się dawno domyślić, że tuszuje swoją tożsamość.  tak
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #23 : 02 Maja 2012 - 09:00:30 »

Fi-otto, kawalarz z Ciebie beczy Nie wiem na jakiej podstawie mogłam się domyślić? bezradny
Tak na marginesie, czy po Forum krąży jakiś list gończy, że musisz tuszować swoją tożsamość???

usmiech
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #24 : 02 Maja 2012 - 10:57:29 »

eheh detektyw Ciebie śledzi  rotfl  chyba się ukrywa przed mężem ? eheh  oczko

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #25 : 03 Maja 2012 - 10:42:06 »

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #26 : 03 Maja 2012 - 16:28:57 »

Fi - jak nie będziesz konsekwentna w stosunku do swojej płci i nie bedziesz podpisywać prac, techniki, wymiarów to będe nawoływać do bojkotu Twojej galerii jak namawiają na zachodzie do bojkotu Mistrzostw na Ukrainie.

Ostatnia praca mi sie podoba, tzn może nie technicznie  , ale niezła scenka po prostu, coś sie tam dzieje...
...choć w sumie nie wiadomo jaki jest sens przyczynowo - skutkowy  mysl
 Kot na obrazku (pewnie RIP) za któym tęskni pies (pewnie jego frend) - heh, dobrze wyszło to okok

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #27 : 05 Maja 2012 - 22:23:39 »

Nie rób tego Know- tzn. nie nawołuj do bojkotu Fi! Jej/jego płeć jest bez znaczenia, natomiast prace wydają mi się bardzo interesujące. Podoba mi się również techniczna strona tych prac- najwyraźniej są to pastele, jakże odważnie używane!
Fi dał/a detal z centralnej postaci, chociaż o wiele ciekawsza jest moim zdaniem dziewczynka z psem oraz kot na smyczy czerwonego faceta. Kot ciągnie smycz- nie mogę znieść widoku mej pożartej żony/męża- chcę już wyjść! Facet: zamknij się i czekaj, aż piesek się napatrzy. Dziewczynka: przestań szczekać, idioto- to tylko obraz, nie dostaniesz dziś kolacji, głupi kundlu!
teresa
Admin
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #28 : 07 Maja 2012 - 09:38:15 »

know1126:
Fi - jak nie będziesz konsekwentna w stosunku do swojej płci i nie bedziesz podpisywać prac, techniki, wymiarów
fí,  słusznie napisał know1126. To jest Galeria użytkowników w której zamieszczamy swoje komentarze na temat prac, ich techniki malowania i jak je odbieramy.
Dyskutujemy o twórczości autora Galerii. O ile nie chcesz opisywać w jakiej technice malujesz, jakie prace mają wymiary i na jakim podłożu tworzysz i inne, to załóż sobie Galerię Swoich prac bez komentarzy. Nikt nie będzie się domyślał i głowił się na Twoją techniką malowania, a tym bardziej komentował o ile nie jest w stanie rozpoznać media jakie używasz do tworzenia. To nie jest portal, ani Galeria wyłącznie na której zamieszczamy tylko zdjęcia swoich prac. Aby tylko prezentować swoje dzieła to należałoby zarejestrować się na portalu, który tylko tworzy Galerie obrazów, prac, różnych malowideł. To jest Forum dyskusyjne, które pomaga nam w uzyskiwaniu wiadomości i uczenia się od innych,  podpatrywania, udzielania porad - ogólnie jak już napisałam "Forum - malarskie" Tu też oczekujemy ze strony artystów aktywności w formie pisania wiadomości, swoich spostrzeżeń, wymianę doświadczeń (postów) o ile takie wymogi Forum nie będą respektowane to i administracja Forum nie będzie takich - prac - twórcę wyróżniała i nie będzie się starała je pozycjonować w necie i wcale know1126 nie musi namawiać do bojkotu, (chociaż sądzę, że był to z jego strony żart) ale i administracji takie podejście do Forum się nie podoba. Wcześniej już o tym Ci Fi wspominałam w którymś poście, o opisach prac.
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #29 : 08 Maja 2012 - 12:03:33 »

Te obrazy to dla mnie czysta psychodela, jakaś paranoja. Dawno nie widziałem tak wrzeszczących obrazów. Oprócz tego, że wywołują we mnie gniew i nieokreślone uczucie obrzydzenia z zaciekawieniem, to na dodatek ich nie rozumiem. Jak na nie patrzę i o nich myślę to sam dostaję paranoi. Jak myślę, że autor nie może się określić i ma rozdwojenie, to sam dostaję roztrojenia. Masakra. Technika specyficzna, jakieś takie plamy, szybkie maźnięcia, kreski, jakby w jakimś transie rysowane. Obłęd. Jedno jest pewne - to nie są zwykłe obrazy, to jakiś krzyk autora, tylko już sam nie wiem o co... Co musi siedzieć w głowie, żeby coś takiego tworzyć? Może Fi nam opowie coś o tych obrazach? Dlaczego taka tematyka? Skąd się biorą pomysły?
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: