Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Październik 2019 - 07:06:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pawel050686 - Akwarela  (Przeczytany 4943 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
pawel050686
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #10 : 17 Styczeń 2013 - 21:23:21 »

Wiem że już trochę czasu minęło od mojej ostatniej wizyty, ale uważam to forum za jedno z najlepszych w sieci dlatego postanowiłem wrócić i na dobry początek wstawić kilka moich prac. Założyłem konto na ebay i teraz maluję nowe obrazy. Ciężko jest to wszystko ogarnąć ponieważ wszystko co do tej pory zrobiłem było moim pomysłem i nikt mi nie pomagał. Sztuka dla mnie jest historią, którą warto opowiadać. Moja jest troszeczkę nietypowa taka trochę nowoczesna jak dzisiejsze abstrakcje, które dopiero dzisiaj zaczynamy doceniać. Jeszcze sto lat temu nikt tego nie rozumiał. Po co tworzyć coś bez kształtu i bez nazwy ? Czasami nie sztuką jest namalować, lecz opowiedzieć i opisać swoje dzieło. Tak samo jak James Cameron, który w młodości śnił o niebieskich stworach. Kiedy się obudził to stwierdził, że fajnie byłoby namalować swoje wizje. To niezwykłe, że po wielu latach ten znany teraz reżyser nakręcił film, który obejrzało miliony widzów na całym świecie...   

9. (kotek) akwarela A4

10. (Sandomierz) akwarela A4

GAdS

Linki sponsorowane:

teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #11 : 19 Styczeń 2013 - 13:24:32 »

Wiem że już trochę czasu minęło od mojej ostatniej wizyty, ale uważam to forum za jedno z najlepszych w sieci dlatego postanowiłem wrócić i na dobry początek wstawić kilka moich prac
no,no, ostatnia wizyta w kwietniu, hahah  bura się należy, ale
nieobecność niech będzie usprawiedliwiona po tych wyżej wymienionych słowach.
Cieszę się,że forum nasze  jest najlepsze Twoim zdanie w necie. a prace Twoje tez ok.
Szczególnie Sandomierz mi się podoba, może dlatego,że tam mieszka moja przyjaciółka no i oglądam "Księdza Mateusza".
ale wykonanie też bardzo delikatne - brawo. okok

tylko po co Te ogromne ramy na akwarelkach (Sandomierz)
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: