Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
16 Październik 2019 - 13:26:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: shiwt  (Przeczytany 18618 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
shiwt
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #50 : 04 Czerwiec 2013 - 16:01:39 »

I już nowsza, niestety lepszego zdjęcia nie mam bo nie ja je robiłem  no
17. Oliwia, 65x50 suche pastele

przez administrację forum za technikę, odbiór, za portret, wykonanie

Ciut starsza praca, której nie miałem okazji jeszcze dodać:
16. Optymist, 32,5x21 suche pastele

GAdS

Linki sponsorowane:

nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #51 : 04 Czerwiec 2013 - 16:47:16 »

Portret trudna sprawa a Tobie to wyszło rewelacyjnie, duży postęp ...ogromny , widać różnice jak operowałeś wcześniej pastelami a jak teraz .... aż trudno uwierzyć że to ta sama osoba to malowała  oklasky

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #52 : 04 Czerwiec 2013 - 18:15:07 »

Podpisuję się w 100% pod tym, co napisała Nokia. Brawo Shiwt!  oklasky Postęp naprawdę widać, aż musiałem się cofnąć do Twoich poprzednich prac i je porównać. Gratuluję, trzymaj tak dalej!  okok okok
shiwt
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #53 : 04 Czerwiec 2013 - 21:34:16 »

Wielkie dzięki  rotfl Oglądam dużo filmików jak inni malują portrety pastelami, myślę że to robi swoje jak się podpatrzy trochę techniki :P
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #54 : 05 Czerwiec 2013 - 12:14:26 »

"Optymist" chyba troszkę mniej mi się podoba, ale portrecikiem jestem równie mocno zachwycona co przedmówcy, świetna praca, naprawdę wielki postęp i sądzę, że każda następna praca będzie jeszcze lepsza  i tego Ci życzę tak tak tak

usmiech
Kropka
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #55 : 11 Czerwiec 2013 - 20:48:35 »

Hej!

Podglądanie innych przy pracy (filmiki, zdjęcia) jest świetnie! Ja też się tak uczę i uważam, że to działa! Do tego zapisałam się na warsztaty z malarstwa i uważam, że malowanie w grupie ludzi to też świetna nauka - spostrzeżenia innych mogą być bardzo trafne i pomocne - do tego są na bieżąco.

Oliwia jest po prostu obłędna :-) Widać ogromny skok i postęp!
Trzymam za Ciebie kciuki!
Jadwiga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #56 : 14 Czerwiec 2013 - 20:06:09 »

Shiwt - obejrzałam całą Twoją galerię-i zgadzam się z komentarzami, zrobiłeś ogromny postęp, zwłaszcza w portretach, i tego się trzymaj  tak . Oliwia ma to "coś " w sobie, nosek naprawdę ślicznie zrobiony, w następnym portrecie popracowałabym jeszcze nad oczami i brwiami-ale naprawdę to bardzo piękna praca.
Bardzo mi się też podobał ślimak, i to mimo tego że w ogrodzie mam ich całe mnóstwo, zżeraja mi kwiatki i naprawdę ich nie cierpię oczko

grullo
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #57 : 14 Czerwiec 2013 - 20:54:22 »

Postęp widać, tak trzymaj! Jeśli miałbym być tak niemiły stres i coś wytknąć to zaproponował bym Ci większe zróżnicowanie kolorystyczne w portrecie dziecka. Karnacja jest w tonie bardzo podobna do tła, nie bój się zwiększać kontrastów między płaszczyznami. Dawno, dawno temu malarze wiedzieli, że kolor skóry musi być różny od jej otoczenia, dlatego otaczali ją zimnymi barwami, jeśli była "ciepła". Shiwt potraktuj malowanie jak rzeźbienie w glinie, nie bój się nadawać gradientu, dodaj blikiem błysk w oku tego cudownego dziecka, a nadasz twarzy przestrzeń. Masz coraz lepsze prace, jeszcze trochę praktyki i będzie git majonez! Trzymam kciuki!  okok

shiwt
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #58 : 16 Wrzesień 2013 - 21:36:54 »

Dzięki wszystkim za komentarze i rady, bo każda się przyda ;)

7. Marylin Monroe, 50x65 suche pastele

przez administrację forum za wykonanie.

Miałem jak zwykle problemy z włosami. Zaczynam odczuwać brak niektórych kolorów i jakość słabszych pasteli  bezradny
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #59 : 17 Wrzesień 2013 - 16:57:28 »

Shiwt, wielkie brawa oklasky Podobieństwo może nie za bardzo oddane, ale jako portret, świetna praca. Gdybyś dał ciemniejsze tło, byłoby jeszcze lepiej, a i włosy by się bardziej odróżniały. Jednak, patrząc na Twoje wcześniejsze portrety, robisz bardzo duże postępy tak Tak trzymaj usmiech

usmiech
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: