Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
16 Wrzesień 2019 - 11:26:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: gardenia  (Przeczytany 19580 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
shiwt
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #40 : 29 Maj 2012 - 21:05:42 »

głosowałem na tę pracę :P Jest moim zdaniem świetna ^^
GAdS

Linki sponsorowane:

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #41 : 29 Maj 2012 - 21:36:36 »

A ja właśnie kojarzyłem  skądś tego pana starszego ale za nic nie mogłem  sobie przypomnieć skąd.. teraz wszystko jasne skąd -  z tv. Pisałem już że bardzo mi się podoba , ale z tym młodszym nie jest inaczej - elegancki taki jak z filmu o  mafii  okok Twoje prace to klasa po prostu  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #42 : 29 Maj 2012 - 22:32:40 »

Wcięło kilka ostatnich obrazków- nie widzę 'moich' chmurek  beczy
2x Holoubek potwierdza prawdę, że stara twarz o ...ciekawsza niż młoda. Lubię gościa, ale Twoja praca wydaje mi się zbyt ilustracyjna, jak plakat n/t programu z okazji 100-lecia urodzin aktora. Poprawna i nic poza tym. Dlatego jestem przeciwny takim tematom. Lepsze rzeczy wychodzą przy malowaniu 'banałów', jak śmieci. Konkret, ludzie, konkret.  usmiech
A w ogóle, co jest? Od miesiąca nic prócz Gustawa nie zrobiłeś...
gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #43 : 31 Maj 2012 - 20:26:22 »

hehehe, Towicz, mnie z kolei nasunęła się myśl, że "Przemijanie" mogłoby wziąć udział w kampanii społecznej o szkodliwości palenia usmiech Masz absolutną słuszność, że praca ma charakter ilustracji. know mimo, iż też namalował portrety, to uniknął ilustracyjności.

Ja szczerze podziwiam Twoją swobodę i szybkość w tworzeniu nowych prac. Dla mnie jedna na miesiąc to prędkość zrywająca czapkę z głowy usmiech

Jeszcze raz, specjalnie dla Ciebie ;) wstawiam dziewczynę na dużym ptaku:

Dziękuję shiwtowi i knowowi za miłe słowa. W każdą dotychczas zamieszczoną na Forum pracę staram się włożyć maksimum umiejętności, żeby nie zostać posądzonym o lekceważenie odbiorcy. Jest mi niewątpliwie bardzo miło, gdy ktoś to doceni.
Ale na krytykę też jestem otwarty. Sam również staram się być krytyczny wobec swoich prac.

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #44 : 31 Maj 2012 - 22:12:49 »

Co do ramion pana starszego - mi tam się one nie wydają wąskie, znaczy barki. Po prostu pan Gustaw jest nieco bokiem, "siedzi" gdzieś tam skręcony  tułowiem i dlatego tak wyszło to właśnie ;)

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #45 : 01 Czerwiec 2012 - 10:10:44 »

Żeby taką mikroskopijną foteczkę dawać i jeszcze mówić, że to dla mnie (żeby gały mi do końca wysiadły) - to już czysta złośliwość oczko
Z tym 'skrętem' Holoubka to chyba zalewasz usmiech Jak dla mnie to jest ewidentnie ą-fas
gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #46 : 01 Czerwiec 2012 - 21:39:21 »

Cytat: know
Po prostu pan Gustaw jest nieco bokiem
O, właśnie! I tego się trzymajmy ;)

Cytat: Towicz
Żeby taką mikroskopijną foteczkę dawać i jeszcze mówić, że to dla mnie (żeby gały mi do końca wysiadły) - to już czysta złośliwość
To ten łobuz fotosik takie mi małe wstawił. Ale moim zdaniem w tym formacie "Lotna" wypada korzystniej usmiech

Kolejny niechlubny przykład mojej pracy, gdzie widać dość rażące błędy perspektywiczne (szuflady w tle).
Kingsajz
rok ok. 2004
akryle + kredki na tekturze
50 x 70

przez administrację forum za wykonanie, detal, odbiór

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #47 : 01 Czerwiec 2012 - 21:52:59 »

Weź, człowieku daj se siana z tą perspektywą usmiech Szuflady są fajne i reszta też!
W każdym obrazie można znaleźć coś, do czego można się przyczepić. Jakiś purysta anatomii mógłby się pastwić nad młodym Gustawem ( cóż za okropne uszy! Jak można tak malować włosy!), ale po co? Miałeś określoną wizję i ją zrealizowałeś. Nie przeszkadza nawet brak kołnierza marynarki oczko
W sumie szkoda, że nie zrealizowałeś pierwszego pomysłu na konkurs. Może jeszcze się pokusisz...
shiwt
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #48 : 01 Czerwiec 2012 - 22:10:36 »

Mnie też takie drobne detale typu te szufladki nic a nic nie przeszkadzają ;)
Chciałem się o coś zapytać. Przy swoich pracach piszesz że używasz kolorowych kredek. Jakie to są kredki?
gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #49 : 01 Czerwiec 2012 - 22:37:03 »

Towicz, siana z perspektywą sobie nie dam, bo technika w jakiej tworzę bazuje na rysunku. A jak rysunek realistyczny może być dobry bez perspektywy?   bezradny
A z kołnierzem marynarki mnie zastrzeliłeś!  tak Mnie też nie przeszkadzał, bo go nie zauważyłem  rotfl Poważnie! W pierwszym podejściu Twoje spostrzeżenie mnie rozśmieszyło swoją trafnością, a teraz zaczyna mi być wstyd. No... dałem popalić!  zawstydzony

shiwt, kredki, których używam nazywają się Prismacolor i są produkcji amerykańskiej firmy Sanford. Gdy robiłem ostatni zapas, to musiałem je ściągać bezpośredni zza oceanu, ale teraz widziałem, że na jakiejś polskiej stronie były dostępne. Natomiast możesz jeszcze spróbować innych kredek ołówkowych dostępnych w sklepach dla plastyków, np. marki Derwent. Są nieco twardsze od Prismy, ale też dadzą radę.
Strony: 1 2 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: