Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Październik 2019 - 07:21:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kamillo  (Przeczytany 11853 razy) Średnia ocena: 3
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #20 : 12 Kwiecień 2008 - 10:01:31 »

Umieść cytat
to je szcze masz "srednio jasny trójkat" błekit kobaltowy ,ugier jasny (lub złoty), róż angielski...
"bardzo jasny trójkąt.."tytanówka.zolcien kadmowa ciemna, pomaranczowa kadmowa"
regulacja bielą tylkow obreie tych dwóch trójkątow..
tyle wiedzy naraz nie przyswoję, zresztą napewno i tak coś zrąbałem i jak dam zdjęcie to mnie zjedziesz;] Ale proba podjęta nie to żeby mi się specjalnie podobała taka technika ale czegoś się nauczyłem a to priorytet dzięki;];]; rotfl rotfl rotfl
GAdS

Linki sponsorowane:

Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #21 : 12 Kwiecień 2008 - 14:03:20 »

..spokojnie to nie matematyka w malarstwie proporcji nie mierzy sie na "łyżeczki"..
wiec i czasu troche zejdzie na takiej zabawie. poza tym trzeba miec i cierpliwosc albo determinacje do takiego malarstwa....."w stylu dawnych mistrzów"
nastepna "zelazna zasada" ...zielen verones'a i błekit paryski.(pruski)..musza zostac wyrzucone ...
z gamy kolorystycznej..na wieki wieków.

błekit kobaltowy i ochry maja iwodace znaczenie na palecie..
błekit kobaltowy najlepszy ruski taki stalowo szary...
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #22 : 12 Kwiecień 2008 - 14:50:07 »

kurcze mogłeś naraz wszystko to bym zbadał efekt końcowy tak to zobligowałeś mnie do podjęcia kolejnej pracy  nerwus nerwus :nerwus:ale to dobrze poprobować zawsze moge;]

ps wielcy mistrzowie muszą mi wybaczyć błękit paryski hihi w malej dawce
teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #23 : 12 Kwiecień 2008 - 15:36:00 »

Oldmalarz, jestem ciekawa bardzo (przepraszam za moją ciekawość), zawstydzony jaki byłeś z chemii ? bardzo dobry, dobry, średni ? mysl
Pytam dlatego, że chemia była i jest ważnym czynnikiem wiedzy dla malarzy.
 usmiech
Oldmalarz
Gość
« Odpowiedz #24 : 12 Kwiecień 2008 - 17:02:39 »

z chemi bylem b.słalby.. ale nie jest tutaj wykładnią..poniewaz w malarstwie chemia powinna byc własnie ukierunkowana w ten temat a wiemy ze za komuny w szkołach tupu liceum i pochodne chemia wykładana byla w/g programu...ogólnego..
pewnie i dzisiaj tez tak jest..owszem bardzo załuje ze nie mam pewnej wiedzy z chemi..
ale i tak samemu trzeba sie uczyc .. i wiedziec czego chciec sie uczyc....jak dzis zperspektywy obserwuje młodych ludzi uczniów ..szkoły..czarno widze "przyszłosc swiata

tzn moze dla malarzy chemia nie jest wazna..az tak..ale dla konserwatorow z pewnoscią oczko
skrzydlate
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #25 : 05 Maj 2008 - 16:02:49 »

martwa mi sie podoba, jak już lecimy po skrajnościach z kolorami to taki kontrast mi leży, w ogóle zdecydowana kolorystka z ciebie,  nie żeby jakieś wyrafinowane smaczki ale bardzo odważnie i pewnie... i mnie akurat sie podoba ta odwaga, widocznie taki masz temperament malarski, niektórzy lubią kolory bardziej wyrafinowane, zeby jeden wynikal z drugiego, łaczył sie bardziej... ale mnie przyjemnie kopie to co widzę.. w pejzażach wole klimaty bardziej delikatne ale to moje zboczenie, natura  w ogóle mi sie delikatnie snuje zawsze wokół horyzontu, perspektywy i mgiełek nad wodą czy trawką...

nie ma tak  zeby sie wszystkim podobało, zauwazylam, ze praca jest taka jaka jest a ludzkość jedna krytykuje a druga sie zachwyca, wexmy to pod uwage i malujmy dla siebie usmiech
kamillo
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #26 : 03 Lipiec 2008 - 22:59:40 »

witam wszystkich bywalcow forum po dluzszej przerwie. nie marnowalem czasu i poswiecilem sie malowaniu a to jeden z plonow usmiech
VanGob
Admin
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #27 : 03 Lipiec 2008 - 23:52:19 »

Kamillo, a gdzie ten "plon"?
kamillo
Nowicjusz
*
Aktywność: