Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 08:24:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Skrzat  (Przeczytany 4206 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Skrzat
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 14 Styczeń 2012 - 16:52:04 »

Witam wszystkich  w mojej galerii
Założyłam ją, ponieważ chciałabym rozwinąć swoje umiejętności. Malarstwem i rysunkiem interesowałam się od zawsze, ale wcześniej nie myślałam o tym poważnie. Dlatego nie mam dużego doświadczenia. Jestem otwarta na wszelkie sugestie i krytykę.
Będę starała się wrzucać moje aktualne prace. Na początek żaba, którą malowałam niedawno pastelami suchymi.

1.

"Nie bójmy się mieć marzeń, których spełnienie wymaga czasu. On i tak upłynie."
GAdS

Linki sponsorowane:

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 14 Styczeń 2012 - 19:29:58 »

Uśmiech od razu na gębie sie pojawia  haha dobra jest ;) Zabawna, przekrzywiona głowa (żaba ma głowę? chyba nie, tylko cały tułów  mysl ) ale... nie jest źle, ładne kolory, troche łapy przednie nie teges, zwłaszcza ta większa, (zaokrąglić jej przyssawki  mysl)  no i nie wiadomo co sie z tylnymi kończynami stało, ale o tym już  milczek

A i w ogóle - witaj Skarztko na forum  3m_sie_  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
luczija82
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 14 Styczeń 2012 - 22:14:59 »

Fajna żaba  haha wygląda trochę jakby sie czołgała do widza, o technicznej stronie niech sie  wypowiedzą ci , co sie lepiej znają, mi sie podoba
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 14 Styczeń 2012 - 22:41:56 »

No całkiem całkiem  rotfl możnaby trochę jej przyciemnić tylnią nóżkę i trochę pod brzuchem, bo taka jest za równo oświetlona z każdej strony i zastanawiam się nad fakturą, że tak powiem, cielska usmiech czy to "gładki" rodzaj żaby? bo jesli nie to trochę nierówności na skórze, parchów i bąbli, dodałoby realizmu usmiech

chociaż chyba własnie te z przyssawkami to takie gładkie są bezradny  usmiech nie wiem usmiech - ide zapytac wujka G oczko

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 14 Styczeń 2012 - 23:54:37 »

To nie żaba, tylko rzekotka zielona, wbrew pozorom nie tak blisko spokrewniona z żabami. Ma przyssawki na palcach i może łazic po pionowej szybie nawet. Ta tutaj bardzo 'kosmicznie ' potraktowana, fajne usmiech
Skrzat
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 16 Styczeń 2012 - 13:54:48 »

Dzięki wszystkim za komentarze. usmiech
Tak jak pisałam w wątku "poznajmy się" to jedna z pierwszych prac pastelami, do niedawna rysowałam tylko mangę, dlatego sporo jeszcze mam przed sobą. Tu akurat wzorowałam się na zdjęciu z internetu.
Wzięłam się też za farby olejne. Wczoraj skończyłam swój pierwszy obraz. Trochę czasu się z nim męczyłam, bo ponad dwa tygodnie. Płótno ma wymiary 50x60cm.

2. 'zima'

Przepraszam od razu za jakość zdjęcia. Robiłam przy świetle dziennym, ale jakieś takie żółte plamy wyszły.
Mam teraz tylko taki problem. Jak podpisywać obrazy? Nie tylko ten, ale wszystkie następne. Wystarczy farba i cienki pendzel?

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 16 Styczeń 2012 - 19:01:51 »

Żółte plamy - całkiem ok, ładne światło... Aczkolwiek w rzeczywistości śnieg jest bielszy? jesli tak, to szkoda, tak jak teraz jest - jest spoko  okok
Subiektywnie jedynie te dwa drzewa troche mnie nie przekonują, może gałęzie zbyt pozaokrąglane... ale to taki szczegół.

Co do podpisu - cienki pędzelek i farba dość rozrzedzona terpentyną, olejkiem, tym i tym... No i odpowiedni kolor bo czasem denerwujące jest jak jest fajny obraz a podpis wyraźnie odwraca uwagę - albo za wielki, albo za biały, za czarny, etc, rozumiesz... ;) i pewność ręki.  wg mnie wystarczy   oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Skrzat
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 16 Styczeń 2012 - 20:24:22 »

Tak, śnieg w rzeczywistości jest bielszy i niebo ma trochę inny kolor.
Wielkie dzięki za pomoc Know usmiech

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 16 Styczeń 2012 - 22:34:41 »

Pokaż tę mangę.
j_dyga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 17 Styczeń 2012 - 23:40:31 »

witaj, jak na pierwszy olej - bardzo fajne, podoba mi się to wczesnoranne niebo, drzewa po prawej trochę bajkowe  usmiech, ale ogólnie fajne. Przyłączam się do Towicza w sprawie mangi.
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: