Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Sierpień 2019 - 12:57:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Cebulowe przygody  (Przeczytany 32785 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #90 : 17 Marzec 2014 - 08:40:48 »

Jest się nad czym zastanowić okok, pomyśleć. Główne mnie zastanawia różny rozstaw cieni.
Skąd, jakie pada światło na klocki by tak były zróżnicowane (padanie) cieni? nazwę Cię badaczem, dociekliwym artystą.  okok

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
GAdS

Linki sponsorowane:

teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #91 : 17 Marzec 2014 - 09:29:25 »

Słuszne spostrzeżenie, Cebulko coś więcej na ten temat?
Cebula
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #92 : 18 Październik 2014 - 15:54:48 »

Trzy miesiace byłem za granica we Włoszech. Cel prozaiczny - chciałem zdobyć un po' denaro a vita. W miedzyczasie nie malowałem, prawie nie pisałem i nie rozmawiałem z tajemniczymi nieznajomymi. Uczyłem się języka włoskiego. Po zaledwie trzech miesiącach mam 1/5 słownika obczajoną. Nauka języków to prawdziwa zabawa. Wystarczą trzy godziny dziennie co daje 100 nowych słów i wiele powtarzania. Przed wyjazdem udało mi się uczynić parę obrazów z których wciąż jestem dumny. Może się wam spodobają. Wczoraj wróciłem do Polski. Tęskniłem za malowaniem. Nakupiłem sobie farb i modlę się, żebym już nigdy nie musiał przerywać malowania.

1. Zinc white, olej na kartonie, 100x70

2. Skonsternowany, olej na kartonie, 100x70

3. Czerwony kwiatek, olej na kartonie, 100x70

4. Titanium white, olej na kartonie, 100x70

Pozdrawiam,
Cebula

Burak stroni od cebuli,
a cebula doń się czuli
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #93 : 18 Październik 2014 - 20:34:32 »

Od razu Cię wyczułem, kiedy tylko zobaczyłem Twoje pierwsze prace. Wtedy byłeś malarską bestią, ale...postęp, jaki zrobiłeś w tak krótkim czasie jest po prostu niewiarygodny! Warstwy opadają z Ciebie, Cebulo i aż strach pomyśleć, co może tkwić w samym środku. Z jednej strony chciałbym krzyczeć, żebyś skończył z głupimi eksperymentami i skupił się na malarstwie, ale widać, że każdy eksperyment jakoś Cię wzbogaca i popycha naprzód. Świetne obrazy, gratuluję i trochę zazdroszczę, bo ... jesteś naprawdę dobry. Pokazuj je za granicą, tam szybko zwrócisz na siebie uwagę. U nas- niekoniecznie, chociaż, kto wie?
 NIGDY NIE PRZERYWAJ MALOWANIA !
lily-rose89
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #94 : 07 Grudzień 2014 - 23:12:39 »

Postępy Cebuli mnie motywują  okok Przede wszystkim w tych pracach widać nieposkromioną wyobraźnie haha W każdym razie Cebula nadal rozwija się, szuka i ciągle zaskakuje!

"Oto opowieść o tym jakie jest życie: nie o tym jakie długie ono jest, lecz o tym, jakie  dobre, bo to się liczy" - Seneka
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: