Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Wrzesień 2019 - 21:45:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mr.R.  (Przeczytany 49087 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #140 : 08 Styczeń 2014 - 20:49:37 »

Witam!

Po karygodnej (  beczy   ) nieobecności na forum - pragnę Wszystkich przeprosić. Niestety szara codzienność pochłania masę czasu, przynajmniej w moim przypadku. Zapewniam jednak, chociaż się nie udzielam często zaglądam.

W ramach przeprosin,  oczko

Róże - 2011 - rozm - 40?X50?

Modlitwa I - 2011 - rozm - ?? x ??

przez administrację forum za artyzm, przekaz, technikę i wykonanie.

Modlitwa II - 2011 - rozm - 40?x50?

przez administrację forum za przekaz, technikę, malarskość i wykonanie.

Oraz przedostatni z "poronionych pomysłów"

Wniebowstąpienie - 2012 - rozm - średni (??? 60x70?)

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.

GAdS

Linki sponsorowane:

nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #141 : 09 Styczeń 2014 - 15:49:11 »

Piękny róż w pierwszym obrazie, w pozostałych widać że się modlą i pięknie namalowane  oklasky

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #142 : 11 Styczeń 2014 - 15:00:34 »

Tak, tak, to ponad rok Twojej nieobecności na naszym Forum.  usmiech
 Mr.R.
W ramach przeprosin,
Przeprosiny "Róże"  kwiat przyjęte,  tak ważne, że jesteś i o forum tessart.pl  nie zapomniałeś.
"Modlitwa I"  i "Modlitwa II" bardzo mi się podobają pod względem tematu jak i wykonania.
Szczególnie "Modlitwa I"jest technicznie ok. / wizualnie - wymowna. W obu pracach wyraz twarzy jest pięknie ujęty w modlitwie.
"Wniebowstąpienie " jest dla mnie niezrozumiałą pracą i nie przemawia do mnie, pod każdym względem.

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #143 : 19 Styczeń 2014 - 16:17:37 »

"Modlitwa 1" i "Róże", bardzo fajne prace, szczególnie modlitwa mi się podoba, widać takie "uduchowienie" na twarzy. Wniebowstąpienie......... :bezradny:sama nie wiem, jakoś nie przemawia, nie wiem o co chodzi?

usmiech
Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #144 : 19 Styczeń 2014 - 16:31:52 »

Cóż z tym "Wniebowstąpieniem" jest tak iż dodana była do obrazu historia 'zmyślona' poprzez mnie naprowadzająca na 'poprawne' odebranie pracy. Niestety tekst nie zachował się a i niewiele już z niego pamiętam. Obraz przedstawia tytułowe wniebowstąpienie tajemniczego i sekretnego przyjaciela chłopca.
Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #145 : 21 Marzec 2016 - 13:10:18 »

Witam po eonach nieobecności. Bardzo dużo wydarzyło się od tamtego czasu - moje malowanie zostało zatrzymane na nieomal rok, i dopiero teraz powoli zaczynam wracać do mojej pasji. Przyznać muszę iż zaaferowanie nie pozwalało mi nawet odwiedzać strony, jednak na chwilkę dziś wpadłem by zobaczyć jak nadal działa i prowokuje do dyskusji o sztuce malarskiej. Towicz, naprawdę świetne prace!

A tu coś ode mnie. "Samotność"
50x40

Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #146 : 21 Marzec 2016 - 13:38:03 »

Tak teraz przeglądam prace Towicza, który rozwija się w niewyobrażalnym tempie - Twój obraz "Brama" przypomniał mi jeden mój z 2010 (nie pamiętam czy go tu już prezentowałem) - może to ta sama kamienica? ;)

Jakość zdjęcia fatalna, - a jest to widok który towarzyszył mi przez blisko rok w jednej mojej pracy.

Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #147 : 21 Marzec 2016 - 14:23:01 »

Mam dzisiaj chyba dzień dzielenia się - z cyklu moich poronionych pomysłów, kolejny nie jasny, z ptakami w roli głównej - stary ale jary ('11) niebawem zamierzam wrócić do wdzięcznego tematu i się z Wami podzielić efektem.  Obraz był duży jak pamiętam ponad 70cm i tytułowany był "Taniec z ptakami" albo "Pani ptactwa" (???) w każdym razie wyszedł koszmar rodem z "Ptaki" Hitchcocka

Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #148 : 21 Marzec 2016 - 14:38:21 »

Na koniec coś bardzo świeżego. Z początku lutego.

Martwa z winem (40x50)
Jak zwykle mój ulubiony dzbanek i jabłka.

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #149 : 24 Marzec 2016 - 17:39:57 »

Cześć R  usmiech  Duże zaskoczenie, bo nie sądziłem, że jeszcze się tu pojawisz. Twoja kamienica rzeczywiście przypomina moją, może to ta sama, kto wie?
Fajnie, że podobają Ci się moje ostatnie prace, chociaż od pewnego czasu mam kompletny zastój spowodowany nawałem pracy nie-artystycznej, bynajmniej  oczko
Nowa martwa natura niezwykle smaczna, piękny dzbanek i butelka. Po powiększeniu monitor obcina mi dół pracy i myślę, że bardziej mi się podoba bez szuflady. Laska z ptaszorami nie jest zła, miewałeś bardziej poronione pomysły rotfl Ciekawe, co pokażesz nowego na ten temat.
A...jeszcze krzesło...jest paskudne. Wziąłbym te nożyczki i zabawił się z obiciem- tylko takie mam tu skojarzenia usmiech
Miło wiedzieć, że żyjesz i malujesz. Pozdrawiam serdecznie.
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: