Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Wrzesień 2019 - 20:59:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mr.R.  (Przeczytany 49085 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #130 : 30 Maj 2012 - 20:55:45 »

Dla mnie też pierwszą rzeczą, na którą uwagę zwróciłem - jest dłoń. Z tym że mi sama dłoń sie podoba - fajnie ułożone palce tancerki  okok może przedramię takie troche plastikowe tylko....
Poza tym - lub przede wszystkim świetnie kolory i ich zestawienie a co za tym idzie: światło. W Twoim stylu, brawo  oklasky

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
GAdS

Linki sponsorowane:

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #131 : 31 Maj 2012 - 07:43:56 »

Fajnie, że wróciłeś!
Obraz świetny. Wyobrażam sobie, jak pięknie musi wyglądać w odpowiednio dobranej ramie.  Dla mnie bomba.
Przypomniałeś mi, że też miałem zamiar malować flamenco, może w końcu się za to wezmę.
Ilościowo na pewno rosnę w siłę  oczko Nie mam ukrytych zbiorów, z których mógłbym wyciągać cokolwiek i wrzucam to, co właśnie skończyłem.
Ponawiam prośbę o coś świeżego, ale pewnie nic z tego...
Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #132 : 02 Czerwiec 2012 - 18:20:25 »

Dziękuję za ciepłe słowa,

Towicz nie prawda - każdy twój nowy obraz jawi się inaczej, to prawdziwe perełki idei, uczucia i emocji. Szybkie energiczne, z przesłaniem. Ja ostatnio pracuję nad przesłaniem z różnym skutkiem ... Ty już to masz - fajne budujesz w nich wrażenie.

Towicz, prosiłeś, prosiłeś i się doprosiłeś.

Mało poważna, szybka, bardziej przypadkowa, 'martwa' dzbanek z jarmarku, jabłko od sąsiada, i ... podkoszulek.  usmiech

"Jabłko i dzbanek" (2012 kwiecień) 20x20cm

przez administrację forum za wykonanie, malarskość,  artyzm.

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #133 : 02 Czerwiec 2012 - 21:21:04 »

Dzięki! A to mnie zaskoczyłeś  usmiech
Jabco świetne, ale dzbanek jest zupełnie niesamowity. Sprawia wrażenie, jakby był wykonany z ciekłego metalu, który tylko z grubsza trzyma się formy, a wewnątrz przelewa się nieustannie. I uzyskałeś to w tak małym formacie. Podoba mi się czarne tło- tworzy szczególny klimat- samotność przedmiotów w pustce.
Jedno, co mnie tu trochę wkurza, to rozmiar fotki. Nie mogłeś dać nieco większej?
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #134 : 02 Czerwiec 2012 - 23:36:48 »

Faktycznie 20x20, dopiero zauważyłem... łaaaał  okok

Mi akurat aż tak ciemne tło sie nie podoba, troche jaśniejsze bym widział jednak.
Ale wszystko poza tłem, czyli

dzbanek z jarmarku, jabłko od sąsiada, i ... podkoszulek.
jest extra  tak Chyba nikt tu o jabłku i dzbanku złego słowa nie powie.. Aj... genialne po prostu. Jestem pod ogromnym wrażeniem, emejzing  okok

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
jarygon
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #135 : 03 Czerwiec 2012 - 03:48:36 »

Dzbanek i jabłko robi niesamowite wrażenie ... świetne wykonanie . Bardzo mi się podoba .
Flamenco też jest dobre , może jeśli miał bym się czegoś czepiać, to prawej ręki tancerki , która to wygląda jakby ...  lalkowato . Mimo to praca jest bombowa !
Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #136 : 22 Lipiec 2012 - 18:23:53 »

Witam, po sporym okresie nieobecności znów zmuszony jestem wyrazić zachwyt nad twórczością forumowiczów. Ostatnio kiedy wpadam na strony powalają mnie niesamowite utwory DawidZ. Są niezwykle specyficzne, wyjątkowe i rozpoznawalne jednemu autorowi. Charakter tych prac niesie ogromne pokłady wysublimowania, lekkości, smaku i delikatnych uczuć. Wielkie gratulacje.

A tu odgrzebałem pracę z 2010, miała charakter raczej poznania u siebie stopnia hiperrealizmu. Cóż, troszkę się popracowało, ale na rękę trzymającą kopię już nie miałem i czasu, i ochoty. Zostało tak jak teraz.

"Czerwona kopia" ok 50x60 [początek 2010r]

nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #137 : 23 Lipiec 2012 - 16:29:20 »

WOW  jaki rycerz Jedi (takiego mi przypomina), piękny  oklasky zbroja super wyszła  okok (

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
j_dyga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #138 : 24 Lipiec 2012 - 00:32:07 »

Duże brawo za dzbanek, pieknie namalowany i ma duszę. Ciekawe, że piszes o niej "śmieszna" i "przypadkowa". Wychodzi na to, że więcej spontaniczności i intuicji daje lepszy efekt niż wypracowane ciężko wydziergane tancerki i rycerze - choć bardzo fajni rzemieślniczo namalowani ale martwi w porównaniu do jabłka, dzbanka i koszulki. Może tędy droga?
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #139 : 03 Październik 2012 - 18:15:07 »

Zbroja naprawdę świetna, ale ta czerwona pała psuje cały obraz. Po tytule widać, że to celowy zamysł, ale wg mnie nie wypalił. Natomiast  podoba mi się że koleś nie wygląda na prawdziwego rycerza, ale na współczesnego gostka przebranego w żelastwo.
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: