Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
17 Październik 2019 - 01:23:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: j_dyga  (Przeczytany 25785 razy) Średnia ocena: 3
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
j_dyga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« : 25 Wrzesień 2011 - 11:08:36 »

1. Droga, olej na płótnie 60x60,

przez administrację forum.

2. Ravello, olej na płótnie 60x60,

3. Planty, olej na płótnie 60x60,

nagrody
GAdS

Linki sponsorowane:

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 25 Wrzesień 2011 - 15:54:26 »

Oczywiście mam nie regulować odbiornika HEHE  rotfl(Przepraszam nie mogłam się powstrzymać) tak mi się skojarzyło  oczko
A serio ,ciekawe spojrzenie masz na świat ,mogłam się już zacząć domyślać po Zwycięskiej pracy w konkursie ,ze ccos się święci interesującego.
Piękna ta twoja "Droga" okok lekko mglista ,tajemnica która się w niej kryje jest intrygująca .( podoba mi się niezmiernie sposób nakładania się kolorów )trochę jak po zbyt intensywnym przybliżeniu zdjęcia ,gdzie szaleją pixele czy jakoś w tym stylu tak
Na "Plantach i "Ravello"-jak na moje "podniebienie" za duże zamieszanie na pierwszym planie bardziej odpowiada mi  dalszy plan w obu pracach i chciałabym się na nich jednak skupić.
Czekam na ciąg dalszy opowieści czy raczej podróży po twojej autorskiej galerii.
Pozdrawiam

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 25 Wrzesień 2011 - 17:23:40 »

Po pierwsze: Odwaga. Odwaga przez duże O, czyli coś co bardzo mi sie podoba w takich pracach,
więc i w Twoich pracach a i również coś czego mi brakuje jeszcze, czego zazdroszczę i szukam  tak
 Surowe klimaty na Twoich płótnach (barwy- nawet na pierwszym obrazie, jak również te poszarpane linie proste),
a i chyba "płynące" skojarzenia z aqarelami jak najbardziej na miejscu u mnie?

Jak by to powiedzieli jurorzy w jakim szoł w tv : ja to kupuję   oklasky i dodam że mnie to inspiruje  okok

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
marlena
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #3 : 25 Wrzesień 2011 - 17:42:20 »

Prace super. Zgadzam się po części z Know1126 chociaż nie nazwałabym tego odwgą tylko pewną dłonią prawdziwego artysty. Uwielbiam takie obrazy.
Z jednej srtony bije z nich pewien chaos, nieporządek barwny a jednak przebija z nich pewien realizm w połączeniu z lekkim impresjonizmem. To jest moje odczucie. Bardzo mi się podobają, wszystkie trzy. Pozdrawiam
Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 26 Wrzesień 2011 - 21:01:29 »

Takie malowanie mógłby uprawiać każdy... no właśnie, ale nie każdy potrafi robić to z takim wdziękiem jak Ty! To z pozoru wydaje się łatwe, jednak wcale takie nie jest. Trzeba do tego tonę zmysłu i wrażliwości. Piękne, naprawdę 6+.
Olga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #5 : 27 Wrzesień 2011 - 05:49:48 »

interesujące prace, trochę symboliczne, na każdej z nich widzę krzyże, niosą pewien ładunek emocjonalny, całość jest niespokojna. Podobają mi się, bo przekazują część Ciebie okok
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 27 Wrzesień 2011 - 09:02:30 »

'Droga' wyśmienita! Kapitalna perspektywa, rozkład barw, plus postacie ludzkie wnoszące życie, autentyzm w ten miejski pejzaż. Tego typu malarstwo zawsze jest trochę loterią, ale tutaj strzał w 10!
'Planty" kojarzą mi się raczej z martwym lasem w Sudetach Przygnębiająca sprawa..
Natomiast 'Ravello' wygląda jak bydgoska 'wenecja', ale kompletnie do mnie nie trafia, choć uwielbiam krajobraz zurbanizowany..Nie wiem dlaczego..
Niemniej, bardzo ciekawe, dojrzałe malarstwo, podoba mi się.
Pozdrawiam
teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #7 : 30 Wrzesień 2011 - 07:33:45 »

"Ulewa na Placu Matejki - praca konkursowa

I miejsce w 34 konkursie malarskim "Woda"

j_dyga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 30 Wrzesień 2011 - 13:32:29 »

bardzo dziekuję za wszystkie uwagi, nawet nie za ich treść i merytoryke (chociaż również), ale za to, że tyle uwagi i serca wkładacie w to co dla codzienności nie ma żadnego znaczenia, malowanie jest marzeniem mojego życia usmiech

4. Drzewo, olej na płótnie 60x80,

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 30 Wrzesień 2011 - 19:28:17 »

Marzenie łatwe do spełnienia, wystarczą farby, pędzel i jakaś powierzchnia usmiech Ale BŁAGAM, nie zostawiaj jeszcze tego drzewa stres
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: