Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
29 Listopada 2022 - 19:12:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 44   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Towicz  (Przeczytany 199413 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #210 : 06 Marca 2012 - 20:20:38 »

Bardzo dobre obrazy , a Yuki moim zdaniem jest ok , widać w jej oczach strach , usta popękane ... a piersi ok pasujące  do sylwetki , know chyba masywnych piersi nie widziałeś jeszcze eheh  rotfl
kopia 'Chrystusa św Jana od krzyża super , chodzi za mną ten obraz od dawna , zaczęłam go jakiś czas temu i nie mogę skończyć ..

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #211 : 06 Marca 2012 - 21:19:50 »

Co do piersi koleżanki Yuki, to uważam, że są bardzo w sam raz. A nawet bardzo bardzo.
Usta tej przesympatycznej dziewczyny są spierzchnięte, najpewniej skutkiem dzisiejszej zdradliwej pogody.
Zgadzam się z Cebulą, że coś nie gra w relacji szyja - twarz. Gębusia dalekowschodniej piękności jest jakby zbyt duża i zbyt przesunięta w lewo, jak na tak a nie inaczej namalowaną szyjkę.

Szkoda, że nie widać całej postaci. Myślę, że nasza Yuki mogłaby niejednym jeszcze oczarować  okok

Natomiast zawsze i wciąż podziwiam w pracach Towicza tę cudną zamgloność tła. [wzdech] Cud, miód i ciepły klimat.  oklasky
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #212 : 06 Marca 2012 - 22:20:06 »

No, dzięki Wam, ludziska za dobre słowa. Nie wiem czemu, ale nie zdołałem zrobić dobrej fotki, i nie chodzi wcale o detale. Aparat zniekształca rysy twarzy i zakłamuje kolory. Nie jestem zadowolony z tego zdjęcia, bo to co widzicie, to może z 50% obrazu...a zrobiłem ich sporo. I ten efekt spierzchniętych ust...na obrazie go po prostu nie ma bezradny Tło jest jeszcze bardziej 'zamglone', ale nie ma co marudzić, jest jak jest. Oglądam sobie ten obrazek od przedwczoraj i ...podoba mi się, chyba zostanę Pigmalionem oczko
Cebula, jeszcze namaluję Ci takie obojczyki, że...zobaczysz, ale tutaj kudły się w nich zebrały usmiech. Póki co, daję biżuterię

Uploaded with ImageShack.us
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #213 : 07 Marca 2012 - 12:18:50 »

Yuki. Długo się przypatrywałem temu obrazowi i w końcu doszedłem do kilku wniosków. Twarz jest ok, podoba mi się, choć jakoś inaczej rozegrałbym przedziałek nad czołem, bo teraz włosy się tak zjechały jakby rosły jej tam poziomo. Ale to szczegół. Jakby tak jej uciąć głowę na wysokości dolnej wargi i przyjrzeć się temu co jest niżej, to ja tu widzę jakieś dysproporcje. I nie chodzi mi o wielkość piersi. Lewe ramię (jej prawe) wg mnie jest za małe, albo to prawe jest za duże i są na złych wysokościach. Rozumiem, że tu perspektywa działa, ale jednak to lewe ramionko mi nie daje spokoju. Najchętniej zakryłbym je włosami. I teraz przechodząc do prawego ramienia myślę, że jest za duże i dlatego ręka wydaje się taką prostą rurką przez to, że już nie było co z nią zrobić. Nie wiem też jak to jest z jej szyją. Czy to co widać to całość, czy włosy zakrywają ją z prawej strony. Jeśli to całość to jest za chuda, bo jakby zabrać jej stamtąd włosy i odkryć całe to duże ramię, to widzę dysproporcje. Jeśli jednak włosy zakrywają część szyi to to ramię jest chyba trochę za wysoko. No nie wiem, jakoś mi tu coś nie gra.
No i to, co rzuciło mi się w oczy jako, że lubię szczegóły, to jej biżuteria, która nie okala ramienia, ale kończy się płasko przy szyi. Widać to w detalu. Jakbyś tam domalował dwa koraliki to byłoby git, bo teraz kończą się równo z ciałem, są takie ucięte, a przecież one gdzieś tam z tyłu sobie zwisają.

Generalnie i tak jestem fanem Twoich prac i wiem, że stać Cię na coś lepszego.
 okok

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #214 : 07 Marca 2012 - 14:19:25 »

Towicz, a któż Ci ją ożywi? oczko
Ja jestem prosta kobita, mnie się po prostu obraz podoba, albo nie tak, no chyba że ma być realistyczny a wad w nim do diabła i ciut ciut......to wtedy się wtrącam. Yuki mi się podoba  i tyle w temacie. Z początku miałam małe zastrzeżenia do ust, że takie trochę za bardzo "namiętne" i spierzchnięte, ale skoro piszesz, że w oryginale tak nie jest, więc wszystko ok. tak

usmiech
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #215 : 08 Marca 2012 - 11:28:41 »

49. kapusta, 25x25, płyta

Uploaded with ImageShack.us
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #216 : 08 Marca 2012 - 11:57:12 »

WOW. No i kapusta podoba mi się bardzo. Malujesz takimi fajnymi plamami i tu je bardzo ładnie widać. Dla mnie bardzo dobry obraz i ciekawe kolory  okok
teresa
Admin
*

Aktywność:
20%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #217 : 08 Marca 2012 - 14:15:05 »

Kapusta włoska - super okok usmiech
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #218 : 08 Marca 2012 - 14:16:46 »

hehe kapusta rewelacja  okok

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #219 : 08 Marca 2012 - 16:19:45 »

know chyba masywnych piersi nie widziałeś jeszcze eheh  rotfl

widzieć a być fanem to różnica ;)

Towicz nawet z kapusty zrobił dzieło , czad  okok no jest po prostu ... piękna  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 44   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: