Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
16 Październik 2019 - 13:07:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 44   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Towicz  (Przeczytany 137940 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #50 : 06 Październik 2011 - 09:25:24 »

Bardzo Wam wszystkim dziękuje za zainteresowanie i wszystkie wpisy. Przyznam, że nie wiedziałem, o istnieniu 'weduty', chociaż bardzo cenię Vermeera i niegdyś próbowałem nawet kopiować nawet jego obrazy.Malowanie miast nie jest takie niezwykłe w naszych czasach, w sumie hiperrealizm interesuje się przede wszystkim wytworami cywilizacji, a widoki nowojorskich ulic, portrety samochodów i motocykli są bardzo znane. Nawet Zachary popełnił kilka miejskich akwareli, mam na myśli te odbicia w wieżowcach  usmiech
'know'- naprawdę mnie wzruszyłeś i zmusiłeś do przemyślenia decyzji o egzekucji. 'donikąd' zarezerwowała sobie moja córka, a 'nocą' raczej sobie zostawię. Pozostałe mogę wysłać wszystkim chętnym po symbolicznych kosztach. Może by wystawić je na tutejszej aukcji? Jak uważacie? Póki co, jeszcze parę tramów i busów Wam pokażę usmiech
Dzięki wszystkim.
GAdS

Linki sponsorowane:

teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #51 : 06 Październik 2011 - 10:37:34 »

Towicz;
Może by wystawić je na tutejszej aukcji? Jak uważacie?
a już miałam zamiar usunąć ten dzieł  "Aukcje"  na naszym Forum
Ale jednak.. Dobra myśl, okok w przeszłości nawet się sprzedawały prace  na naszej aukcji.

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #52 : 06 Październik 2011 - 10:55:40 »

19. roboty drogowe w opławcu, 80x60

20. jedynka na placu wolności 75x65 (?)

przez administrację forum.

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #53 : 07 Październik 2011 - 11:15:40 »

"Nocą" i "Donikąd " w 'Towiczowej" serii tramwajowej  ,dla mnie nr 1 ,maja ten czar to  coś co uchwyciło  moje spojrzenie brawo  okok
A czy nie znalazł by się chociaż jeden malutki tramwaj w kolorze blue w twojej kolekcji, takie "śmigają" po torach w moim mieście heheh.

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #54 : 08 Październik 2011 - 21:08:57 »

Podpisuję się pod powyższym - ale to chyba oczywiste. A w tej seryjce pozycja nr dwa jest naprawdę ładna. Dobrze wykonane miasto, detal, na perspektywie mucha nie siada. Choć to kolejna dokumentacja środka lokomocji - doprawdy przyjemna - jak i pod względem technicznym.

Gratuluję!!!

No i w końcu jakąś żywą duszę 'na mieście' widać! [mam na myśli ludzi stojących/chodzących w drugim planie]
SOHY
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #55 : 09 Październik 2011 - 18:38:23 »

Hej ,
muszę się dopisać. Podobnie jak moi szanowni przedmówcy STANOWCZO ZABRANIAM CI ZAMALOWYWAĆ TRAMWAJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesli chodzi tylko o to , że nie masz kasy na podobrazia to wystaw swoje prace na forum ja sam chętnie kupię jedną .
A jeśli nie chcesz ich sprzedawać to mogę Ci wysłać podobrazia ale na Boga nie zniszcz tych prac !
Możesz np . malowac na kartonach (po 6 zł 70x100 w każdym sklepie z art. dla plastyków ), ja jak nie mam kasy to maluje na czymkolwiek nawet na sklejkach od starej szafy które robiły w niej za plecy .
Za dobre są żeby im zrobić krzywdę .
Jak masz takie myśli to schowaj je do piwnicy i zapomnij o nich :-)
Nie wierzę , że chcesz zamalować takie prace, chyba cos źle napisałeś ?
prawda?

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #56 : 10 Październik 2011 - 08:17:53 »

Ciekawa jest praca "Roboty drogowe..." ponieważ panuje tam niezły miszmasz  okok zwłaszcza kolorystyczny (sporo czerwonego, zieleń i niebieski)  ale i jeśli chodzi o to co widać (w końcu to roboty drogowe ;)  Troche prostsze mogły by być dwa słupy po lewej - przystankowy i ten obok autobusu.. no ale  milczek

okok

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #57 : 10 Październik 2011 - 10:42:49 »

Chyba faktycznie zrobię porządek w piwnicy i wygospodaruję trochę miejsca na obrazy usmiech Chociaż 'pętla 54' i tak nie ocaleje. Przyznam, że nie lubię przechowywać swoich obrazów. Wywołują we mnie frustrację, że nikt ich nie chce. Najbardziej podobają mi się na cudzych ścianach.
 know- miał być właśnie misz-masz kolorystyczny, biał-czerwone bariery i taśma ostrzegawcza na słupie (to ona daje po części efekt krzywizny). Słup przystanku naprawdę był krzywy i tak go namalowałem oczko
SOHY- dzięki za kolejny głos w sprawie zagrożonego gatunku usmiech Coraz bardziej mnie przekonujecie. Tym bardziej, że może jakieś wystawy jeszcze mi grożą. Chętnie sprzedam wszystkie obrazy jeśli ktoś chce je kupić. One są do oglądania, a ja nie mam zwyczaju podziwiania własnych dzieł. Frajdę daje mi samo malowanie. Zapewniam jednak, iż są bardzo dekoracyjne i ładnie prezentują się na ścianach.
Przyznaję, że zamalowałem wiele i nigdy nie żałowałem. Jestem podły? beczy
Na kartonach nie maluję. Płytę pilśniową niejednokrotnie ze śmietnika wyciągałem, tylko ostatnio coś szczęścia nie mam rotfl
adriannaa- niestety niebieskich nie będzie, bo u mnie w Bydgoszczy przeważnie czerwone (albo w jakieś reklamy, a tych nie lubię). Seria komunikacyjna zamknięta.

A póki co:
21.zjazd inowrocławską, 50x70

22.stara dziesiątka na wilczaku, 60x80

Dzisiaj ostatnie już obrazy z tej serii.

23. na przejeździe kolejowym, 50x60

24. jesień..., 60x80

teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #58 : 13 Październik 2011 - 16:24:29 »

Towicz;
Dzisiaj ostatnie już obrazy z tej serii.
a więc wszystkie zebrałam na jedną tapetę.

Chce Ci powiedzieć, że szalenie mi się podoba ta seria komunikacyjna Twojego miasta (jak zrozumiałam) okok
a teraz zobaczymy inne Twoje dzieła, czy tak?
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #59 : 13 Październik 2011 - 17:27:33 »

a teraz zobaczymy inne Twoje dzieła, czy tak?

-nie , teraz Towicz sprzeda wszystkie na aukcjach, co ochroni te dzieła przed zapomnieniem/zniszczeniem a za zarobione wielkie pieniądze wyjedzie daleko daleko do ciepłych krajów a o nas zapomni bo wrzucił ostatnio wiecej prac niż nie jeden z nas  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 44   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: