Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 00:52:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 56   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: adorata  (Przeczytany 141320 razy) Średnia ocena: 4
adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #50 : 14 Październik 2011 - 16:24:18 »

Dziękuję MR.R za opinię, co do nazwy, niestety nie znam wszystkich, ale wiem, że można się pogubić w tym gąszczu nazw nowych gatunków tulipanów. Tło z perspektywy widzianej takie właśnie było, ale oczywiście można to było ująć inaczej, pozdrawiam,  okok rotfl usmiech

Kropka, jak widać ma lepszą orientację w nazwach  i Maja brzmi ładnie, dziękuję za tak sympatyczny wpis, co do łodyżki, to racja, ale nie chciałam zbytnio obciążyć całości, a face kwiatu jest wyeksponowane, pozdrawiam,  mysl usmiech tak
GAdS

Linki sponsorowane:

teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #51 : 15 Październik 2011 - 09:42:01 »

adorata;
Na Allegro trzeba płacić, a jak nie się nie sprzeda, to się jeszcze dopłaca, więc  czekamy na informacje, pozdrawiam. mysl
może się wtrącę z galerii Towicza  mysl
adorata  trudno dziś sprzedać obraz, Na Allegro rzeczywiście trzeba płacić,
ale chcąc sprzedawać swoje obrazy to trzeba najpierw w siebie zainwestować,
jak zresztą ze wszystkim co się zwie działalnością a sprzedaż dzieł to też jakaś działalność na poziomie "interesu"

Aby mieć taka możliwość sprzedania, należałoby najpierw zaistnieć świecie artystycznym, co nie jest to takie proste,
ale mamy inne dziś drogi, w sieci internetu.
1). Warto sobie stworzyć stronę ze swoimi dziełami, (najlepiej ze swoją domeną - są płatne w granicach od 50 zł do 70 zł rocznie),
ale też są strony darmowe np.  manifo.com  
2). Wrzucić do internetu,
3). Pozycjonować w katalogach (sukcesywnie) (są darmowe)
4). Wrzucać ogłoszenia do portali ogłoszeniowych (są darmowe)
5). Rejestrować się -  wrzucać swoje prace na portalach artystycznych,
które w Googlach najbardziej widoczne, pozycjonowane, typu  "digart,  "doop" "Talent" i inne "Art"
6). Brać czynny udział na forach artystycznych.
7). W ogłoszeniach lansować  swoje nazwisko i kontakt z adresem swojej strony.
8). Brać udział w plenerach ( ogromna pomoc w wystawianiu swoich prac na wystawach poplenerowych)
co też jest możliwość sprzedania obrazu bezpośrednio na wystawie a tym samym (ważne)zaistnienie w kręgu artystycznym.
9). Jeśli pieniądze nie są przeszkodą, to reklamować swoją stronę - prace w Google lub w innych tego typu portali co zajmują się reklamą.
np. Google AdWords,  ( Google Profile - darmowe)
10). Inne,  typu bazary.
Po za tym na naszym Forum są   Aukcje Tessart.pl  bezpłatne, jak już wspominałam sprzedaże się zdarzały,
przecież bardzo dużo ludzi wchodzi na nasze Forum, nie tylko malujący, ale też miłośnicy malarstwa.

Najważniejszy to rozgłos samego siebie, poprzez swoją pracę i pozycję.
Zobacz jeszcze http://www.otostrona.pl/autobiz/web_documents/autobiz1.pdf

adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #52 : 16 Październik 2011 - 03:55:35 »

Bardzo dziękuję  Teresa za tak obszerną informację na temat sprzedaży obrazów. Jeżeli o mnie chodzi, to już mam swoją stronę/ nie podaję nazwy, bo nie wiem, czy jest dopuszczalne na tym portalu/ i od niedawna jest w Internecie, Poza tym pod pseudonimami działam na kilku portalach artystycznych, ale to tylko pomaga zorientować się w zainteresowaniu i poznaniu opinii o pracach, jak dotąd nikt nie proponuje kupna. W Internecie jest ogromna ilość artystów i przebić się trudno, ale wszystkie otrzymane rady zastosuję i mam nadzieję, że przyczynią się do poprawy sytuacji nie tylko mojej, ale wielu innych użytkowników tego forum, za co jestem wdzięczna i mam nadzieje inni także. Szkoda tylko, że plenery nie wchodzą w grę, bo kondycja zdrowotna nie pozwala, ale inni na pewno skorzystają z sugestii, pozdrawiam serdecznie, adorata czyli Antonina Radzięda.  okok usmiech tak
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #53 : 16 Październik 2011 - 06:58:16 »

adorata;
to już mam swoją stronę/ nie podaję nazwy, bo nie wiem, czy jest dopuszczalne na tym portalu
Oczywiście, że można, kiedy wejdziesz w swój profil, to jest tam miejsce, do którego wklejasz swój adres strony.
Wyświetla się pod Twoim profilem w postaci zielonej ikonki (globusa), zobacz np. u Tetry, u mnie i u innych, którzy maja swoją stronkę.
Fakt, że trudno jest się też przebić i sieci, ale tu się kłania cierpliwość. Nie rezygnuj i tak jak wcześniej wspomniałam,
staraj się pozycjonować swoją stronkę, poprzez ogłoszenia, katalogi i oferty.
Trzymam za Ciebie kciuki, uda się na pewno zdobyć klienta. Z Allegro nie rezygnuj, przynajmniej od czasu do czasu, wstawiaj swoje prace.
Jest to bardzo dobre miejsce na sprzedaż. Powiem Ci jak zwiększyć ilość osób oglądających Twoje prace na aukcji.
Jeśli wystawiasz kilka prac na sprzedaż, to jedną z nich promuj na pierwsze strony kategorii, w której się znajdują Twoje aukcje.
Jest to opcja płatna bodajże 8,00 zł, ale skuteczna,
ponieważ oglądający widzą Twoją aukcję na pierwszych stronach a tym samym wchodzą w Twój profil i znajdują inne Twoje oferty.
Jest też opcja "Kup Teraz" - darmowa, płacisz tylko za stawienie fotki.

Powodzenia  usmiech

adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #54 : 17 Październik 2011 - 09:08:17 »

Bardzo wielkie dzięki za tak przydatne informacje, no i oczywiście za możliwość wklejenia swojej strony, co  przed chwilą zrobiłam i mam nadzieję, że poskutkuje  większym zainteresowaniem. Dodatkowe rady o sposobach sprzedaży na pewno się przydadzą i je zastosuję, o efektach doniosę, ale pewno nie tak szybko.  W ogóle to jestem zbudowana takim podejściem przyjaznym na tym forum, tak wiele można się nauczyć i skorzystać z pożytecznych rad, które otrzymujemy bez cienia obawy, że przecież zwiększamy liczbę konkurentów! Gratulaje ogromne, Pani Tereso i stokrotne dzięki! pozdrawiam, adorata.
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #55 : 17 Październik 2011 - 14:11:57 »

Piękne imię Antonina, szczególnie mi bliskie, o tym imieniu jest moja mama.
Ale wracając do Twojej stronki, przepiękna poezja, jesteś bardzo uzdolnioną, ciepłą, wrażliwą osobą.
Cieszy mnie, że na naszym Forum mamy też poetkę.
Nie zaszkodzi jak też do swojej galerii wrzucisz parę pięknych słów poezji, lu stworzysz swój Wątek z poezją.
Taka poezja może być też inspiracją do tworzenia, tematem, tłem do obrazu.
Podziwiam Twoją wyobraźnię, wrażliwość, którą umiesz przekształcić w piękne słowa, rytm poezji. kwiat

usmiech
adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #56 : 17 Październik 2011 - 17:56:41 »

Jak widzę moja stronka już oglądana i to z takim rezultatem! Oczywiście, że mogę coś zamieścić na tym forum, cieszę się, że tak jest moja poezja odbierana, a jest tego niezliczona ilość., a co za tym idzie różnej jakości. Piszę także prozę i to nawet powieść sagę  rodzinną mam na sumieniu. Bardzo dziękuję za miłe słowa i za tak ważne dla mnie informacje, a co do imienia, to przyznam się, że  kiedy byłam w Ameryce bardzo się podobało, czego nie zauważyłam wcześniej w Polsce, dopiero teraz staje się modne, ale miło mi być imienniczką Twojej Mamy, pozdrawiam serdecznie.

Dodaję  w swojej galerii wątek z poezją, nie jestem pewna, czy to właściwy sposób, jeżeli nie, proszę o informację. Na początek wiersz o aktualnej porze roku, może będzie dla kogoś inspiracją do stworzenia obrazu. rotfl okok tak

Jesienna Nostalgia

Październik, noce chłodne
 dzień słońcem  ucieszył mnie dzisiaj
w sadzie,  ogrodzie, w przestrzeni
 mocno pachnie jesienią

Jabłonie gałęzie ku ziemi schyliły
pod jabłek ciężarem czerwono-złocistym
na ziemię padają dojrzałe
- cóż, pora na zbiory wspaniałe

Drabina, koszyki gotowe
do góry się wspinam odważnie
dotykam krągłości słońcem pieszczonych
zupełnie bezbronnych

Koszyk już pełny po brzegi
staje się martwą naturą
na płótnie  malarki jesieni
gdy stoi wśród liści na ziemi

Zbieram nie tylko owoce
nie tylko zapachem się sycę
zbieram, łapię garściami
napełniam się wrażeniami

Ulotnymi jak ciepło jesienne
jak drganie światła wśród liści
dzisiaj jeszcze
 zatrzymam je w mej duszy
- na zawsze

Antonina Radzięda

Jak widzę, nikogo nie inspiruje mój wiersz, więc przesyłam swój obraz na temat, co sądzicie o nim.
Jest wykonany techniką własną z użyciem farby akrylowej.

teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #57 : 21 Październik 2011 - 12:53:17 »

adorata;
Jest wykonany techniką własną z użyciem farby akrylowej.

Farba akrylowa, rozumiem jest podkładem, szkicem, a co jest Twoją techniką własną ?
Te kuleczki mnie bardzo interesują. mysl
adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #58 : 21 Październik 2011 - 16:23:56 »

Podstawą są dwa składniki - farba akrylowa i w tym wypadku nasionka, jakie to są nasionka w tej chwili nie pamiętam, ale to kwestia wyboru. Można używać wszystkiego, co przetrwa próbę czasu. Swego czasu użyłam nasion słonecznika i wyszedł mi fajny obraz, dałam go na słońce do wysuszenia i po jakimś czasie okazało się, że ptaki cały słonecznik wydziobały, serio. tak
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #59 : 21 Październik 2011 - 19:30:07 »

Wiersz bardzo ciekawy , mi sie podoba  oczko  obraz też ciekawy( tylko drabinke bym troche poprawiła ...) , fajny sposób by obraz był oryginalny , gratuluje wyobrazni   okok

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 56   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: