Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 00:50:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 56   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: adorata  (Przeczytany 141318 razy) Średnia ocena: 4
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #40 : 02 Październik 2011 - 18:46:51 »

To drzewo przypomina mi taką starą wiedźmę - z krzywymi rękami, zakończonym suchymi, szkaradnymi dłońmi z takimi też palcami i długim nochalem wystającym spod wielkiego mrocznego kapelusza. Jest ciekawie  okok

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
GAdS

Linki sponsorowane:

adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #41 : 05 Październik 2011 - 09:54:30 »

Zaskoczyłeś mnie swoim skojarzeniem obrazu z wiedźmą, ale chyba masz rację, sama teraz dopatruję się  takiego podobieństwa!
Jak widać, można po swojemu interpretować obrazy i to mnie cieszy, pozdrawiam.
adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #42 : 10 Październik 2011 - 07:50:16 »

Most zimą - olej na płótnie - 40x50cm. Taki widok zobaczymy w naturze za kilka tygodni, a tu zima na obrazku, czy się podoba?

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #43 : 10 Październik 2011 - 08:26:54 »

Widzę, że obraz już parę ładnych latek ma na liczniku? ;) Podoba się, chyba ze względu na prostotę, spokojny klimat jaki na nim panuje. Elegancko zrobiony pierwszy plan, na drugim może mostek mógł troche być dopieszczony jeszcze, choć w sumie to zima jest więc co tam robić z nim  mysl Rzeczka i drzewa  okok

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #44 : 10 Październik 2011 - 09:37:06 »

Ładny, klimatyczny obrazek. Fajny dalszy plan, zwłaszcza po lewej stronie. Zgadzam się z Know i podłubałbym przy mostku, obrobiłbym kamienie i śnieg na nich. Tym bardziej, że format wcale nie jakiś malutki, można by poszaleć. Taki piękny mostek zasługuje na więcej okok
adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #45 : 11 Październik 2011 - 11:11:12 »

Know1126 - tak, właśnie zima ma to do siebie, że w różny sposób kreuje rzeczywistość, myślę, że i tu należy zostawić jej pole do popisu, dzięki za wgląd i komentarz, pozdrawiam/
Towicz - na pewno zasługuje, ale łatwiej to zrobić w innej porze, kiedy wszelkie atuty są widoczne w całej okazałości, a zima potrafi zakryć wiele, czasem o wiele więcej jak na tym obrazku, ale w sumie uwagi wszelkie są pomocne w dalszej działalności..., o ile jeszcze uda się zebrać energii na nią , pozdrawiam usmiech mysl
j_dyga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #46 : 13 Październik 2011 - 01:30:03 »

ciekawe, dlaczego zaczęłaś galerię od takich, a nie innych obrazów. na mnie pierwsze prezentowane prace zrobiły duże wrażenie (wcale nie chcę umniejszyć wartości pozostałych), są pełne kobiecej wrazliwości, te drgające w kwiatach kolory, wdzięczna i subtelna agniecha no i to szaleństwo w tle za sową. brawo.
adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #47 : 13 Październik 2011 - 08:32:24 »

Dzięki za taką opinię, podnosi mnie na duchu, a co do wyboru takich, a nie innych obrazów, to kwestia przypadku, nie mam klucza,  według którego wklejam. Jak czasem widać są to prace z różnych okresów, te ostatnie trudniej mi się maluje, bo im więcej wiem o malarstwie, tym mam większe wątpliwości, czy jestem na tyle dobra, aby pokazywać światu  swoje prace, ale spróbuję, pozdrawiam.

Studium tulipana - akryl na płótnie - 35x35cm, to jedna z ostatnich moich prac, ciekawa jestem reakcji... mysl usmiech  i opinii

przez administrację forum. za kontrast kolorystyczny.
Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #48 : 13 Październik 2011 - 21:44:52 »

Śliczny kwiat, - nie znam tego gatunku i czy faktycznie ma takie strzępki na płatkach. Dobre wykonanie, jednak tło dość przytłaczające, zbyt intensywne.
Kropka
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #49 : 14 Październik 2011 - 06:43:42 »

Przypomina odmianę o wdzięcznej nazwie "Maja" usmiech Bardzo ładne kwiaty charakteryzujące się właśnie strzępkami. Wydaje mi się, że łodyżka jest zbyt delikatnie zaznaczona przez to ginie w tle. Ale środek mi się bardzo podoba.
Pozdrawiam!
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 56   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: