Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Sierpień 2019 - 02:24:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Galeria śmiechu - Tomasso  (Przeczytany 22224 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tomasso
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #50 : 12 Kwiecień 2011 - 20:04:18 »

NO to gruszka wyłapuj te smaczki, nic nie stoi na przeszkodzi, a napewno będziesz lepszy od Mleczki, bo ja się do niego nie porównywałem. Jeśli cie tak męczą te rysunki omijaj ten watek, to proste.
GAdS

Linki sponsorowane:

Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #51 : 13 Kwiecień 2011 - 09:24:22 »

Tomasso, ale to nie o to chodzi, żebys się teraz wkurzał. Przeciez było tu dużo osób, którym Twoje prace się podobają - nie trafiasz tylko w mój gust - to nawet nie krytyka, więc nie złość się usmiech Wiem, że to nie Ty użyłeś porównania do Mleczki, ale chodziło mi o to, że trzeba równać do najlepszych i Ty jestes w stanie to zrobić, bo widac, że masz do tego dryg (choćby Twoja wprawna kreska). Nie chciałam Cię urazić, a jedynie skłonić do refleksji i może poświęcenia więcej czasu na pracę koncepcyjną zanim złapiesz za ołówek.

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
kuleczka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #52 : 13 Kwiecień 2011 - 09:50:26 »

poświęcenia więcej czasu na pracę koncepcyjną zanim złapiesz za ołówek.

no, nie moge musze sie poturlac rotfl
i kto to pisze foch
tomasso
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #53 : 13 Kwiecień 2011 - 11:36:43 »

Owszem, po twoim poście Gruszka krew mi do oczu nabiegła. Zwłaszcza po tym
Nie wiem, czy można się tego nauczyć..., być może taki zmysł do chwytania "smaczków" chwili jest darem, z którym trzeba się urodzić. Ale na pewno będąc bacznym obserwatorem rzeczywistości można te smaczki "wyłapać".
Bo rozumiem to tak, że albo dar mam, albo nie mam, a ponieważ nie mam, jak czytam, powinienem dać sobie spokój. A tym bardziej uważam to za krzywdzące, że mam liczne sygnały pozytywnego odbioru, choćby na tym forum, co też sam zauważyłeś.
Poza tym napisałeś szczerze, że Cię to nie kręci, choć było to dla mnie przykre. Złagodzenie potem twojej wypowiedzi doceniam, jednak mydlenia:
Wiem, że to nie Ty użyłeś porównania do Mleczki, ale chodziło mi o to, że trzeba równać do najlepszych i Ty jestes w stanie to zrobić, bo widac, że masz do tego dryg (choćby Twoja wprawna kreska). Nie chciałam Cię urazić, a jedynie skłonić do refleksji i może poświęcenia więcej czasu na pracę koncepcyjną zanim złapiesz za ołówek.
nie przyjmuję. Nie uważam tej krytyki za konstruktywną i ją po prostu odrzucam. Nic nie zmienię w koncepcjach swoich rysunków. Cóż, Mleczko nie jestem i nie będę i się z tym pogodziłem. Zachęcam abyś i Ty się z tym pogodził.
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #54 : 13 Kwiecień 2011 - 15:16:45 »

jezu, ale co was dziś ugryzło....? serio usmiech naprawde wyczytujecie złośliwości z mojej strony??

Tomasso, ŹLE zrozumiałeś, bo napisałam, że nie wiem czy można się wyuczyć (więc nie napisałam "na pewno nie da się tego nauczyć"), ale na pewno można się ćwiczyć. Nigdzie kategorycznie nie napisalam tak albo siak.

Nie napisałam też, że powinieneś dac sobie spokój. Naprawde wkładasz mi w usta nie moje słowa. Napisałam tylko, żę WIELU się podoba (i dobrze), a mi nieszczególnie. Cóż w tym takiego złośliwego, powiedz? każda sztuka znajduje swoich fanów no i tak ma być. Co nie znaczy że każdy musi byc fanem tego samego.

Nie rozumiem tez czemu przykre jest dla Ciebie to, że mi sie nie podoba usmiech przeciez to kwestia GUSTU - będziesz się boczył na każdego, komu się nie podoba? no prosze CIę usmiech

Naprawde muszę to tak łopatologicznie wyłożyć, że MASZ fajną kreskę, ale warto popracowac nad pomysłami i być może stworzysz fajne i błyskotliwe rysunki? i NAPRAWDE muszę na końcu obowiązkowo dodać samobiczowanie, że SAMA RÓWNIEŻ POWINNAM PRZEMYSLEĆ swoje prace, zanim złapię za pędzel czy ołówek??? OCZYWIŚCIE że powinnam  - jestem tego świadoma i staram się to robić i wcale się nie obruszam, gdy ktoś mi to przypomni. Tak, że, dziękuję za to przypomnienie, Kuleczko  haha

/Dwa żebra Adama/
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #55 : 13 Kwiecień 2011 - 18:41:33 »

Wazne by być sobą a nie tam Mleczkiem ;P , nie ma że gorszy czy lepszy , ważne że jest się sobą i ma sie swój styl , najgorsze są porównania , co nie znaczy że nie trzeba krytyke brać pod uwagę , jest ona przykra ale to taki kop by starac się być lepszym w swoim stylu a nie by dorównywac komus co juz istnieje , trzeba być sobą  oczko zawsze jest tak że jednym sie nasza twórczość podoba innym nie , tak juz w tym świecie jest i w sumie dobrze bo są rożne gusta i można wybierac  hura pocieszacz
pozdrawiam

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
tomasso
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #56 : 13 Kwiecień 2011 - 20:40:26 »

jezu, ale co was dziś ugryzło....? serio usmiech naprawde wyczytujecie złośliwości z mojej strony??

...Cóż w tym takiego złośliwego, powiedz?
Tylko, że nigdzie o złośliwościach nie pisałem.

Tomasso, ŹLE zrozumiałeś, bo napisałam, że nie wiem czy można się wyuczyć (więc nie napisałam "na pewno nie da się tego nauczyć"), ale na pewno można się ćwiczyć. Nigdzie kategorycznie nie napisalam tak albo siak.

Nie napisałam też, że powinieneś dac sobie spokój. Naprawde wkładasz mi w usta nie moje słowa.
Czyżby?
Nie wiem, czy można się tego nauczyć..., być może taki zmysł do chwytania "smaczków" chwili jest darem, z którym trzeba się urodzić. Ale na pewno będąc bacznym obserwatorem rzeczywistości można te smaczki "wyłapać".
Jeśli tutaj napisałaś, że "na pewno można się ćwiczyć", a nie że "lepiej dać sobie spokój" to chyba mówimy innymi językami.
Nie rozumiem tez czemu przykre jest dla Ciebie to, że mi sie nie podoba usmiech przeciez to kwestia GUSTU - będziesz się boczył na każdego, komu się nie podoba? no prosze CIę usmiech
Nie to było dla mnie przykre, choć tak się wyraziłem.
bo Twoje są takie oczywiste i przewidywalne, żadna "chmurka", żaden podpis nie jest zaskakujący ani specjalnie odkrywczy - ot, powielanie stereotypów, zasłyszanych gdzieś frazesów. Po prostu - już to gdzieś, kiedyś było. Choćby motyw z modlitwą "w sprawie sasiada" - to takie oklepane jak dla mnie.
Pewnie dla Ciebie byłyby to cenne rady, ale mi było przykro
Poza tym na temat swojej kreski mam dokładnie odwrotne zdanie niż twoje, podobnie jak na temat koncepcji. Wciąż nie chcę sugerować się twoimi radami. Nie jesteś dla mnie autorytetem.
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #57 : 14 Kwiecień 2011 - 09:47:03 »

Ja pass.

Nie jesteś dla mnie autorytetem.
Spoko.

/Dwa żebra Adama/
tomasso
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #58 : 19 Kwiecień 2011 - 19:36:36 »

Dzięki za wyróżnienie galerii. To chyba nie za kąśliwe uwagi? Mam nadzieję, że raczej za humor, niekoniecznie kąśliwy. Kto więc chce obrazek w wyróżnionej, ale kąśliwej galerii?
Na Święta Zmartwychwstania życzę rodzinnej, ale mimo to spokojnej atmosfery podczas jedzenia jajka i oglądania telewizji.
14. AWANTURA W KURNIKU

teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #59 : 26 Kwiecień 2011 - 07:26:16 »

Dobre, okok   hahaha prawda, różne są powody tak
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: