Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Sierpień 2019 - 13:29:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: piciasto  (Przeczytany 17064 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
piciasto
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« : 13 Marzec 2011 - 10:35:12 »

Witam wszystkich serdecznie  hura  Od dobrych kilku lat maluję olejami. Niestety z licznymi przerwami. W ubiegłym roku zalała mnie fala twórczości no i się zaczęło  oczko  Teraz dużo maluję i dlatego jestem bardzo szczęśliwy!  hura  Na początku, chyba jak każdy zacząłem od kopiowania. Potem zacząłem ściągać zdjęcia z internetu i z nich maluję. W tym roku planuję wyjeżdżać w plenery. W galerii przedstawiam obrazy,których nie zdążyłem wydać.                                           1. "Napoleon na koniu" kopia                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     2. "Pikieta" kopia                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   3. "Pogrzeb chłopski" kopia ołówkiem                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             4. "Biały" olej na płótnie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     5. "Z dymu i ognia"                                                                                                                                                                                                                                                     6. "Orka"      
[
przez administrację forum za przekaz,  kolorystykę i wykonanie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     7. "Stary wóz"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           8. "Brzozy"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             9. "Ule"

przez administrację forum za przekaz,  kolorystykę i wykonanie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 10. "Snopy"                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 11. "Złoto i srebro" malowane szpachelką                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   12. "Jesień" malowane szpachelką                                                                                                                                                                                                          

Wszystkie obrazy malowane olejami na płótnie.

GAdS

Linki sponsorowane:

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #1 : 13 Marzec 2011 - 13:15:20 »

Hm, sporo tu zwierząt, właściwie koników.. plus dwa woły  oczko I chyba ten z nimi mi sie najbardziej podoba - podoba mi sie org. jak również Twoja wersja... może szkoda że akurat on nie jest w kolorze  mysl na koniach sie nie znam , jedne lepiej wyszly, drugie ciut gorzej ale i tak bym lepszych nie zrobil chyba. Brawo  oklasky z pozostałych bardzo fajna jest zima tzn Stary wóz. Ten śnieg którym jest "okryty" - świetnie wyszedł - widać, że on tam jest, i jest go sporo na kołach, na deskach wozu, burtach czy co tam jeszcze sie ostało z tego starego wozu. No i dalszy plan...  okok

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Olga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #2 : 13 Marzec 2011 - 13:36:28 »

I właśnie te koniki dla mnie najlepsze- zwłaszcza 4 i 5.W piątce piękna lśniąca sierść, no i 12 bardzo ale to bardzo-może ze względu na tą korę na brzozie-wyszła bardzo naturalnie, ogólnie fajna kompozycja.Uważam że na plenerach powstają najlepsze prace, więc ruszaj śmiało-pogoda zaczyna sprzyjać:).
pzdr.
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 13 Marzec 2011 - 15:09:03 »

Obrazy sliczne , 2, 7, 12 rewelacja   okok

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
piciasto
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #4 : 13 Marzec 2011 - 16:30:33 »

I właśnie te koniki dla mnie najlepsze- zwłaszcza 4 i 5.W piątce piękna lśniąca sierść, no i 12 bardzo ale to bardzo-może ze względu na tą korę na brzozie-wyszła bardzo naturalnie, ogólnie fajna kompozycja.Uważam że na plenerach powstają najlepsze prace, więc ruszaj śmiało-pogoda zaczyna sprzyjać:).
pzdr.
                                                                                                                                                                                                                                            Myślę,że 12 to jeden z moich najlepszych obrazów  oczko To był pierwszy obraz,który zdecydowałem namalować szpachelką i dzięki temu kora na brzozach wyszła tak naturalnie. Porównując z brzozami na innym moim obrazie to "niebo,a ziemia"  usmiech   Polecam szpachelki wszystkim,którzy jeszcze nie próbowali. Efekt może wyjść niesamowity  tak

Ten śnieg którym jest "okryty" - świetnie wyszedł - widać, że on tam jest, i jest go sporo na kołach, na deskach wozu, burtach czy co tam jeszcze sie ostało z tego starego wozu. No i dalszy plan...  okok
                                                                                                                                                                                                                                            To samo stwierdziłem po namalowaniu tego obrazu!  usmiech
jste
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #5 : 13 Marzec 2011 - 23:08:12 »

Obraz 6 bardzo fajny ,12 bardzo, bardzo fajny okok , ale w pracy nr5 z głową konia jest coś nie tak, chyba że to celowa deformacja to wtedy OK. A po za tym to obrazy super, zwłaszcza te ostatnie brzozy usmiech
piciasto
Nowicjusz
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #6 : 14 Marzec 2011 - 09:08:51 »

w pracy nr5 z głową konia jest coś nie tak, chyba że to celowa deformacja to wtedy OK.

Malowane ze zdjęcia. Najpierw robie kratkę na zdjęciu w Photoshop,potem kratkę na podobraziu i wykonuję szkic. Więc proporcje zachowane. Widocznie ten koń z natury ma coś z głową?!  ;)
Mariucha
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #7 : 14 Marzec 2011 - 09:36:20 »

Konie trudno mi oceniać,gdyż sie nie znam w tym temacie. stres
Pozostałość natomiast oceniam bardzo pozytywnie.Szczególnie szpachelki.
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #8 : 14 Marzec 2011 - 12:20:07 »

W ubiegłym roku zalała mnie fala twórczości no i się zaczęło  oczko  Teraz dużo maluję i dlatego jestem bardzo szczęśliwy!  hura  

Obrazy piękne! Życzę jak najwięcej radości z uprawiania malarstwa  okok
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #9 : 14 Marzec 2011 - 16:36:47 »

Piękności ,same w twojej galerii ."Orka" ,"Ule" "Snopy" ,"Szpachelkowa jesien" okok 

piciasto;

W galerii przedstawiam obrazy,których nie zdążyłem wydać.

A czy nie zachowały się jakieś udokumentowania -foto z tych które zostały już wydane.??????

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: