Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
02 Grudnia 2022 - 17:47:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 65   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: nokia75  (Przeczytany 283595 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #210 : 01 Kwietnia 2012 - 14:06:46 »

Tak jak tamta Wenecja tak i ta sie misie Droga Nokio padoba  oczko
jest zamysł, jest i klimat, co innego malowac aqarelą jak nie wode ;)
to żę nie do końca widać co tam jest w tych zabudowaniach to sie nie przejmuj, jest zarys, a wyobraźnia też przecież w głowie jest  tak i ten biedaczek na tej łodzi mozolnie szarpiący wiosłem , jea  okok

w 'Łodzi' zdecydowanie nie porzebne jest to kółko na dziobie. Sa tak nie raz myślałem ze jak malujemy z foto to wszystko jak leci.. czasem jednak warto spojrzec elatyczniej i jesli trzeba cos wywalic, bo moze to nam popsuc odbiór/kompozycje... takie moje zdanie jest ;) bo całość fajna, taka w Twoim stylu.
Ciemne barwy  niech sobie będą, a co... choć ja w Wenecji2 jest ich mniej to i nawet lepiej  tak

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #211 : 02 Kwietnia 2012 - 18:25:38 »

Dzięki Know , o to właśnie chodziło by zarys był a nie dopracowane szczegóły...każdego wyobraznia niech dopowie resztę tak będę delikatniej pracować tą akwarelą bez tych ciemnych plam , ale pewnie zanim mi się to uda to dużo ćwiczeń przede mną .. bezradny

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #212 : 04 Kwietnia 2012 - 11:47:58 »

'wenecja' dużo bardziej mi się widzi niż poprzednie, natomiast 'łódź' w ogóle- chyba dlatego, że jej niezbyt ładna, aż nazbyt konkretnie nakreślona  bryła rozpycha się na tym obrazku nieprzyzwoicie. Inaczej mówiąc- jest za duża. Trochę szkoda, bo niebo ładne...Lubię różne drobne detale na obrazach, ale te liny na dziobie chyba faktycznie psują nieco wrażenie. Ostrzejszy trójkąt dzioba byłby lepszy  mysl
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #213 : 04 Kwietnia 2012 - 12:13:25 »

Spoko dzieki za koment, moim zdaniem łódz wyszła duża bo taka właśnie jest, to duża łódz , może te liny na dziobie psują odbiór (wg. mnie są ok) ale wydaje mi się, że przy tego typu łodziach gdyby ich nie było łódz nie odgrywałaby swojej roli jako łódz....przy łodziach zazwyczaj są jakieś liny , siatki rybackie itp..
Pozdrawiam

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #214 : 04 Kwietnia 2012 - 18:33:18 »

liny {...} - gdyby ich nie było łódz nie odgrywałaby swojej roli jako łódz....przy łodziach zazwyczaj są jakieś liny , siatki rybackie itp..

Z takim wytłumaczeniem nie ma dyskusji   oczko tak

otóż to, niech tylko ktoś nam spróbuje wmówić że białe jest białe a czarne jest czarne.

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #215 : 05 Kwietnia 2012 - 20:23:28 »

Mnie się podoba, że łódź wyszła duża, bo jest duża. W sumie szczęście, że się w kadrze zmieściła!  rotfl
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #216 : 12 Kwietnia 2012 - 17:07:17 »

80.Praca konkursowa K-38 "Magia zniszczenia" olej na płótnie 30x40cm

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #217 : 12 Kwietnia 2012 - 17:18:20 »

Bardzo mocny i pełen ekspresji obraz. Fantastyczne kolory. Napisałaś wcześniej, że magia kojarzy Ci się tylko z niszczeniem, i świetnie to oddałaś w swojej pracy. Ja chyba inaczej na to patrzę, bo odkrywam magię każdego dnia i w wielu różnych sytuacjach, choć to może tak troszkę w przenośni- magia-, a może wolę tą białą magię? tak

usmiech
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #218 : 12 Kwietnia 2012 - 17:30:45 »

Dziękuję ,chciałam oddać ten mroczny nastrój magi jak ona niszczy i nie wolno bawić się w magię , magią nawet tą białą  milczek  paluszkiem

Towicz
Forumator
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #219 : 13 Kwietnia 2012 - 09:01:20 »

Prawa strona obrazu jest cudowna! I dlatego za bardzo kontrastuje z makabrycznym wampirzym łbem, który wygląda jak poszlachtowany i odcięty przez jakiegoś Van Helsinga i rzucony w noc. A w ogóle- co Ty taka poważna z tą magią?
 He he, tak sobie myślę- gdybyś namalowała ładną kobiecą buzię (czarodziejki), znowu pewnie byś wygrała rotfl
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 65   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: