Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
04 Grudnia 2022 - 02:34:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 65   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: nokia75  (Przeczytany 283644 razy) Średnia ocena: 4
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #250 : 26 Czerwca 2012 - 11:03:25 »

Dzięki za koment    oczko , tak to właśnie miało wyglądać , jakbym chciała namalować pejzaż to bym namalowała drzewa zielone , a to jest kolorowy pełen energii pejzaż  usmiech

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #251 : 27 Czerwca 2012 - 12:40:28 »

"Praczki", pejzaż i kolorowe drzewa..........wszystkie trzy świetne. Szczególnie te kolorowe drzewa bardzo mi się podobają, ten "ogień" w nich szczególnie. Zazdroszczę tej lekkości, a  raczej tego "wyzwolenia" się w pracach, bo wydaje mi się, że wszystko jakby "wybucha" z samej duszy, czujesz emocje i przelewasz na płótno, bez strachu, że coś tam będzie nierówne, bądź nie do końca oddane oklasky
Przy okazji dziękuję za ocenę moich prac. Pozdrawiam usmiech

usmiech
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #252 : 27 Czerwca 2012 - 21:33:47 »

Dziękuje  hura

84.  "Przed Burzą  " akryl na płótnie ,50x70cm (pędzel, szpachelka) (kolorowy pejzaż 3 c.d.)

przez administrację forum za wykonanie.

espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #253 : 27 Czerwca 2012 - 22:25:41 »

Bardzo podobają mi się te kolorowe pejzaże. I mimo, że są kolorowe, to widzę w nich pewien dramatyzm, który wynika z ciemnych kolorów jakich używasz. Daje to niezwykły nastrój, a do tego szpachelka i Twój sposób malowania, taki trochę hmmm...zdecydowany? agresywny? twardy? nie wiem jak to nazwać, ale tworzy to spore, dramatyczne, wzbudzające emocje klimaty. Super!  okok
A Praczki wzbudziły we mnie piękne skojarzenia i wspomnienia, związane z kartami Lenormand, a szczególnie z kartą Chmury serii Piatnika, na której wyczuwam podobny klimat. Dziękuję  okok
gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #254 : 28 Czerwca 2012 - 20:20:33 »

Wnioskując po dotychczasowych wpisach nokii nie jestem pewien, czy przyrównanie jej pracy do kart wróżbiarskich spodoba się naszej Forumowej koleżance ;)

Natomiast co do mojej opinii na temat pracy pt. "Kolorowy pejzaż 3", to praktycznie same superlatywy. Piękne niebo, rozwichrzone drzewa... Może nieco zbyt granatowa woda, ale wiem, że tak miało być, więc już nie dyskutuję nad tym zagadnieniem ;)
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #255 : 28 Czerwca 2012 - 20:35:20 »

Wnioskując po dotychczasowych wpisach nokii nie jestem pewien, czy przyrównanie jej pracy do kart wróżbiarskich spodoba się naszej Forumowej koleżance ;)

Oj tam. Ważne, że odbiór pozytywny. Nie wszyscy przecież musza się tym samym interesować usmiech Mam nadzieję, że Nokia się nie obrazi, bo nie ma powodu - to bardzo pozytywne skojarzenie. A to dobrze kiedy obraz wzbudza emocje i przywołuje wspomnienia. Tak myślę.
gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #256 : 28 Czerwca 2012 - 20:43:52 »

I ja tak myślę usmiech
I sądzę również, że nokia się na Ciebie nie obrazi. Nie obraziła się na mnie, gdy porównałem jej drzewa (bez cienia złośliwości) do kolorowych wybuchów i sugerowałem utopienie pewnych dwóch pań ubranych w przeciwdeszczowe pelerynki.  tak
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #257 : 28 Czerwca 2012 - 20:57:16 »

eheh no pewnie że się nie obrażę rotfl , każdy komentarz przyjmuję z pokorą , no chyba że się z nim nie zgadzam ...  oczko Każdy ma prawo wyrazić swoje odczucia i bardzo mnie cieszy, że te obrazy wzbudzają emocje bo o to właśnie w przekazie chodzi i jak to określiła Wandipo moje emocje wybuchają na płótnie eheh  okok  I nawet podoba mi się określenie gardenii kolorowe wybuchy ehe  rotfl  lub "podłoga" Knowa
Espero super, że Praczki wzbudziły u Ciebie piękne wspomnienia , miło mi z tego powodu  usmiech tak powinno być by obraz wzbudzał piękne wspomnienia  okok a co do kart to Gardenia ma racje , nie znam się na nich i Tobie radzę też je zostawić w spokoju , wiesz nie ma sensu zagłębiać się w tajniki magiczne itp...  magia to magia , nie ma dobrej magi , zawsze jest ona zła .......

adorata
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #258 : 01 Lipca 2012 - 16:44:37 »

Piękny pejzaż, mnie przypomina sytuację przed burzą i takie wywołuje emocje!   okok
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #259 : 01 Lipca 2012 - 17:29:50 »

Chciałam właśnie napisać to samo co Adorata, przed burzą, tak to odebrałam. Z jednej strony ostre światło a z drugiej nadciągające ciężkie chmury, i drzewa mieniące się wszystkimi kolorami tak Świetna praca okok

usmiech
Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 65   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: