Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Sierpień 2019 - 01:41:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: olga  (Przeczytany 12740 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Olga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #20 : 27 Sierpień 2011 - 18:20:23 »

masz rację- już poprawiłam tak
GAdS

Linki sponsorowane:

Olga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #21 : 03 Wrzesień 2011 - 14:59:58 »

maluję trochę olejem wodorozcieńczalnym, ostatnia praca przedstawia most nad jeziorem w Ełku.
Nie powiem- olej mnie zaczyna wciągać, jednak frustruje mnie trochę,
że po malowaniu akwarelą muszę się uczyć jakby malować od nowa, olej to jednak zupełnie co innego.  stres

9. "Most jesienią"

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #22 : 04 Wrzesień 2011 - 18:06:16 »

Wg mnie na pewno udała Ci sie tu szata graficzna, tzn -barwy na tym obrazie...  okok zwłaszcza drzewa - liście, trawy też ok, barwa wody... most bym troche polaserował jeszcze, ale tylko troche, bo delikatny odcień już ma..
Natomiast kuleje wg mnie perspektywa, co widać zwłaszcza po lewej stronie - murek... no i sam mose jest właściwie w jednej lini z innym - drzewami - także nie jest na dalszym planie a wydaje sie być blisko... mysl

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Olga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #23 : 04 Wrzesień 2011 - 18:16:53 »

dzięki za odpowiedź usmiech wiem perspektywa poległa w niektórych miejscach, ale biorę się za nią od jutra, zakupiłam parę ciekawych książek właśnie o niej i nie daruję -muszę się tego nauczyć. Brak odpowiedniej przestrzenności psuje odbiór moich prac, no i nie mogę się wziąść za architekturę , którą lubię w malarstwie. Bo drzewa i krzaczki to pół biedy- jakoś zrobię. A jaki byś dał laserunek na most??
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #24 : 05 Wrzesień 2011 - 16:47:00 »

Oczywiście mojej wypowiedzi nie traktuj jako wypowiedzi jakiegoś mistrza, bo ostatnio w tym moim "Jesiennym wzgórzu" również totalnie skopałem perspektywę  oczko

Co do laserunku - no coś żółtego chyba, ale bardzo delikatnie - ochry, ja mam u siebie jeszcze gummi gut - cos podobnego... hm,  mysl no tak mi sie wydaje... no i widząc po cieniu drzew - słońce jest jeszcze dość wysoko, wiec można i je zaakentować, tzn dać troszke cienia odpowiednio na moscie. Np. tu pod tą ciemną kreską - tą "drabinką"... troche sieny i umbry palonej (z tym że jak widzę - umbra umbrze nie równa ;/  )

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Mariucha
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #25 : 06 Wrzesień 2011 - 09:04:44 »

Oprócz perspektywy,w moim odczuciu trudno rozdzielić korony drzew.Wyglądają jak jedność.Reszta fajna!
Pozdrawiam
Olga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #26 : 06 Wrzesień 2011 - 17:12:49 »

know chyba położę na most delikatny żółtawy laserunek- dziękuję za pomoc usmiech. Co do rad to każdy może powiedzieć coś trafnego, my wszyscy się od siebie uczymy.    Mariusz faktycznie korony są splątane tak jakby tworzyły jedno drzewo, ale tak bardzo mnie to nie razi. Najgorsza w tym wszystkim jest mysl ta perspektywa. Nie wiem zupełnie jak poradzić sobie z łukami, ale zaczęłam już studiować podręcznik Bartela.
Dziękuję za zainteresowanie usmiech
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #27 : 06 Wrzesień 2011 - 18:34:17 »

olga;
know chyba położę na most delikatny żółtawy laserunek

Oj  tylko nie żółtego krzyk  i tak ten obraz jest aż za nadto przepełniony żółcienią.
Olga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #28 : 07 Wrzesień 2011 - 05:38:49 »

to teraz już sama nie wiem co z tym zrobić-może zostawię tak jak jest bezradny rotfl
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #29 : 07 Wrzesień 2011 - 06:52:45 »

Nie zamartwiaj się olgo, nie mam teraz więcej czasu,
ale wrócę by może (oczywiście jeśli chcesz   mysl ) Ci pomóc trochę skorygować to dość interesujące malowidło.
Może i inni się jeszcze dołączą ze swoimi radami, poczekaj, nie bądź niecierpliwa  usmiech
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: