Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
27 Września 2022 - 23:00:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje rysunki - Vagabond  (Przeczytany 109195 razy) Średnia ocena: 4
Vagabond
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #60 : 04 Września 2011 - 11:07:53 »

Cysarzowo, ja żartuję, a Ty się unosisz. Oczywiście, krytyka krytyką, rozumiem i przyjmują każdą z pokorą. Po to tu m.in jestem by zbierać zarówno pochwały jak i nauczki, zwłaszcza nauczki. Podkreślam raz jeszcze Caryco Terezo, iż to był rysunek ot, taki sobie, na szybciora. Na zdjęciu ta kobieta miała tak usta czerwone, że aż sok z nich wypływał i tak spontanicznie chciałem te usta właśnie maznąć. Czyli, żadnych bazgrołów nie można tu wrzucać rozumiem? Myślałem, że nawet taką zabawę byle czym, na byle czym też można zamieścić tu, na tym forum.
Co do Twojego awatara to jak najbardziej podoba mi się. Nie wyobrażam sobie jak bym mógł inaczej Cię tu nazywać  rotfl
Pozdrawiam i już  milczek

Taki rysunek Królowo złota może być?

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
Vagabond
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #61 : 09 Września 2011 - 16:17:07 »

Moja znajoma zażyczyła sobie obrazek do pokoju wnusia.

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #62 : 09 Września 2011 - 17:54:32 »

Portrety chyba ok, co się tam będę czepiać... na drugim pani uśmiechnięta więc dodatkowo pozytywnie sie go odbiera.

Anioł ciekawy, ponieważ nie zrobiłeś standardowej twarzy kobiecej, tylko raczej męską... bo jeśli miała być kobieca to nie wyszła ;) sama postać mogła by być wyższa, tzn stać nad chłopcem ale tak też jest ok...  myślę kolejny raz że mógłby być z tego fajny olej  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #63 : 09 Września 2011 - 19:12:45 »

Rysunek do pokoju wnusia -piękny zamysł,jedynie co bym mogła na nim zmienić to  zarysować znacznie mocniej postać dziecka podobnie jak już są zaznaczone piłka i brzeg, bo to on gra tu zdecydowanie główna role ,a w takim wydaniu intensywności pierwsza rzuca się w oczy niestety piłka , anioł (stróż)  okok gdyby został właśnie taki przymglony nawet w kolorach niebios wyłaniający się z chmur albo z nich stworzony.
Jestem zachwycona twoim pomysłem. tak

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Davanita
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #64 : 09 Września 2011 - 19:27:22 »

Zgadzam się z Adriannaą, przydałoby się mocniej zaznaczyć chłopca, poza tym fajny rysunek i pomysł.

Co do portretów, to ten drugi, z uśmiechniętą Panią podoba mi się bardziej usmiech chyba dlatego, że ten pierwszy jest z zbyt mocno zaznaczonymi konturami.
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #65 : 09 Września 2011 - 19:34:40 »

Ten rysunek kobitki pierwszy rzeczywiście jest dość mocno konturowy, ale mi bardzo podoba się, że w kadrze znalazła się ta dłoń - moim zdaniem to ogromnie zmienia taki portret - na plus. Postać staje się taka żywsza i prawdziwa, bo takie ujęcia standardowe portretowe lub też mniej standardowe, ale jednak z uciętymi członkami, mogą sie widzowi przejeść. Ten jest bardzo ciekawy.

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
kuleczka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #66 : 09 Września 2011 - 19:35:15 »

Oczywiscie, ze fajny do pokoju wnusia okok

Lecz uwazam, ze to przykladowy obrazeczek, typowy dla 19-to wiecznych
malarzy. Mostek, woda i janiolek co chwyci, obroni i wyrwie "gostka" z opresji tak

ps. tez kiedys cos takiego namalowalam olejem i podalam dalej. wisi w pokoju
mojego wnusia, jak znajde to wstawie. POZDRO wielkie
Vagabond
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #67 : 09 Września 2011 - 20:16:28 »

Dzięki za opinie i komentarzyki, z każdego wyciągnę na pewno jakieś wnioski. Co do chłopca na rysunku to w rzeczywistości jest wyraźny, nawet bardzo. Ja mam po prostu problem ze skanowaniem swoich prac i czasem używam do tego zwykłego aparatu w komórce, tak też było w przypadku anioła i chłopca. Zamysł to nie był mój tylko znajomej coś w przybliżeniu chciała takiego - anioł, dziecko (w niebezpiecznej sytuacji ).
Dzięki raz jeszcze za komentarzyki i porady.

Know, kusisz mnie do tego pędzla, ale ja się zawsze bałem pędzla i boję nadal usmiech. Co zaś do twarzy anioła to też miałem przykaz - bezpłciowy. hmmm...chyba taki wyszedł.

teresa
Admin
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #68 : 10 Września 2011 - 06:50:48 »

Żeby Cię zachęcić do tworzenia podaruję Ci ten filmik.

"Rysunk na moją nutę"

nie dziękuj haha usmiech
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #69 : 10 Września 2011 - 09:46:56 »

Trochę tego naprodukowałeś, Vagabond oczko

Teresa, fajne okok

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 19   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: