Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
17 Sierpień 2019 - 22:10:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje rysunki - Vagabond  (Przeczytany 78347 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mariucha
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #40 : 08 Kwiecień 2011 - 20:52:59 »

Ja tam nie wybrzydzam.Podobają mi się wszystkie.Troszkę u chłopca nie pasuję mi połączenie głowy i tułowia.
GAdS

Linki sponsorowane:

Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #41 : 09 Kwiecień 2011 - 21:32:18 »

Dzięki Beadom za miłe słowa usmiech  Zdjęcia robię komórką (wcięło mi gdzieś akumulatorki od aparatu) i dlatego tak fatalnie wychodzą. W rzeczywistości rysunki są lepsze i te oczka, źrenice nie są ponad resztę wyraźniejsze. Powiedzcie mi proszę, jakich ołówków używać i do czego, jakieś marki może konkretne? Są jakieś konkretne narzędzia do rysunku ołówkiem? Może jakieś techniki mi podpowiecie? Chętnie bym poeksperymentował z czymś. Beadom, lekcji zapewne od Ciebie mógłbym pobrać, ale udzielić też byłbym chętny  zawstydzony
Mariucha;

Ja tam nie wybrzydzam.Podobają mi się wszystkie.Troszkę u chłopca nie pasuję mi połączenie głowy i tułowia.
Chłopiec siedzi bokiem, a główkę ma obróconą i podpartą na barku (tak jest na zdjęciu). Dzięki. Cieszę się, że się podobają.
Beadom;
...będę miała do kogo przychodzić po porady jak portret namalować  oczko  okok
Prze chwilą Beato oglądałęm Twoją stronkę i galerię. Po porady? Zdecydowanie to ja mógłbym po nie do Ciebie przychodzić zawstydzony. Aż nie chce się wierzyć, że zaledwie kilka lat temu zaczęłaś przygodę z pędzlem.

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #42 : 23 Kwiecień 2011 - 19:52:11 »

Córcia kolegi. Rysowana z breloczka od kluczy.

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #43 : 28 Kwiecień 2011 - 21:23:55 »

teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #44 : 29 Kwiecień 2011 - 03:23:07 »

Vagabond, wrzucasz fotki swoich prac o za dużych rozmiarach,
poprawiłam, ale to już nie pierwszy raz. poczytaj sobie regulamin,
dotyczący zasad forum.Jeśli to jeszcze raz się powtórzy, będę zmuszona usuwać prace.
Punkt 18  
http://www.tessart.pl/smf/index.php?topic=19.msg28#msg28

Co do ostatniego Twojego rysunku,
wyjaśnij dlaczego ten maluch narysowany jest inaczej ? tz. co zabrakło Ci tego samego ołówka ?
Praca wygląda jak by była podzielona. Mnie osobiście się takie wykonanie nie podoba,
ale może Ty w tym coś widzisz, może tak ma być  bezradny

Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #45 : 08 Maj 2011 - 18:13:39 »

Mogłem w zasadzie przyciemnić ubiór, czapkę, kurtkę. Tak po prostu poleciało innym ołówkiem, a musiałem zrobić to na cito, dosłownie. Niestety nie będę kłamał, tak wyszło, no.
A co do zamieszczania zdjęć...nie potrafię i tyle, a regulaminy są po to by je łamać cisza

teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #46 : 09 Maj 2011 - 07:40:48 »

Vagabond;
A co do zamieszczania zdjęć...nie potrafię i tyle, a regulaminy są po to by je łamać cisza

To się naucz !  regulamin jest po to by go przestrzegać a nie po to by go lekceważyć.
Jeszcze raz wrzucisz fotki o wymiarze niedozwolonym, będzie ostrzeżenie.
Ostatni raz poprawiłam Twoje naruszenie zasad wrzucania fotek na forum.
Fotki Twoje mają 948,170 bajtów. To niedopuszczalne !
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #47 : 09 Maj 2011 - 12:43:18 »

Ale bunt... Vagabond - też tak zawsze mówiłem jak Ty - po co są zasady ? żeby je łamać... ale to forum, trzeba przestrzegać, musi jakoś chodzić wszystko sprawnie , dlatego nie mogą być te foty zbyt duże.

A zmniejszanie naprawde nie jest trudne.

1) Sciąg z net'u program Irfanview.
2) zainstaluj
3) otwórz nim plik graficzny : "otwórz za pomocą" i wybierz Irfan...// Lub otwórz Irfanview a potem w nim: otwórz plik, i poszukaj  zdjęcia...
4) jak już otowrszy zdjęcie w Irfanie to: ctrl+R  i zmieniasz rozdzielczość na mniejszą (np800na600).. potem OK... potem ctrl+S  i zapisujesz. 
5) masz mniejsze foto, ktore wrzucasz normalnie. to na prawde łatwe  tak

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #48 : 29 Lipiec 2011 - 06:51:54 »

Witam wszystkich po dłuższej mej nieobecności na forum. Ostatnio, że tak powiem żargonem "TIR-owców", kręciłem pauzę. Spadło teraz ponownie mi kilka zamówień, oto dwie ostatnio wykonane moje prace. Para standardowo w formacie A-4, natomiast Jezus w dość nietypowych wymiarach bo 50 na 70cm. Znajomy poprosił mnie o wykonanie postaci Jezusa w dużym formacie i miał być inny od innych, czyli jak to On ujął: inny niż ma większość na ścianach. Oto efekt.
Obecnie przybieram się do postaci ułana z lat 20-tych na koniu, ma to być portret przodka innych znajomych. Lada dzień wrzucę pracę na forum.
Pozdrawiam wszystkich miłośników sztuki.

Jezus krzyżowany. Ołówek + kredka ołówkowa. Wymiary: 50/70cm

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #49 : 30 Lipiec 2011 - 20:44:45 »

Jezus... całkiem całkiem, fajne ujęcie  okok
 Aczkolwiek ja od razu powiem, że fajnie wyglądało by to chyba jako olej mysl oczywiście w mrocznym klimacie...
Twarz torche zbyt gładka - jak na tak wielkie cierpienie... pomyśl o takiej mroczniejszej wersji  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 19   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: