Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
17 Sierpień 2019 - 21:35:37 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje rysunki - Vagabond  (Przeczytany 78343 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #20 : 23 Marzec 2011 - 16:03:23 »

Nie, rysunek jest dokończony. Zdziwiony jestem działaniem skanera, strasznie słabo odbił ten portret. Zrobię zdjęcie portretu aparatem i wrzucę ponownie.
...a jeśli się nawet byś na mnie uwzięła to też będzie to dla mnie zaszczytne. Nawet się cieszę, że ktoś mnie śledzi.  usmiech

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
GAdS

Linki sponsorowane:

tomasso
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #21 : 24 Marzec 2011 - 12:35:09 »

Mi również podobają się oczy i usta w twoich portretach, a to jest - obok proporcji- najważniejsza rzecz w portrecie. Umiesz uchwycić pewną plastykę twarzy, która jest dzięki temu ciekawa. Włosy też mi się podobają, a to już zasługa umiejętnego ukierunkowania kreski. Rysuj więcej i pozwalaj sobie na więcej swobody, to jeszcze ciekawsze rzeczy zrobisz.
A jak znaleźć ten wątek karykatury, bo nie mogę się rozeznać. Widzę tylko galerie poszczególnych osób.
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #22 : 24 Marzec 2011 - 16:37:06 »

tomasso;
A jak znaleźć ten wątek karykatury, bo nie mogę się rozeznać. Widzę tylko galerie poszczególnych osób.
tomasso  Inne techniki
http://www.tessart.pl/smf/index.php?board=10.0
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #23 : 26 Marzec 2011 - 10:22:30 »

Rysunek dziewczynki starałem się poprawić,  to znaczy uratować fotkę, którą mi zepsuł skaner,
na ile mi się to udało to osadzicie sami, już lepiej nie będzie. bezradny

Dla znajomej.

Dla znajomej.

Dzieci znajomych.

Fotki rysunków trochę brzydkie bo robione komórką

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #24 : 27 Marzec 2011 - 10:26:54 »

Rysunki portrecików coraz bardziej udane, ale jeszcze technicznie mało dopracowane.
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #25 : 27 Marzec 2011 - 10:28:24 »

Dziękuję za pomoc administracji forum i za rameczki do fotek dzieciaków.

amaretta31
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #26 : 27 Marzec 2011 - 12:19:16 »

Moim zdaniem najlepszy jest ten ze śmiejąca się dziewczynką, najbardziej dopracowany.
Beadom
Forumator
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #27 : 27 Marzec 2011 - 21:35:27 »

Potrafisz oddać emocje które towarzyszą dzieciom i ich podobieństwo. Zgadzam się z Tereską, postępy widać gołym okiem okok
Vagabond
Tubylec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #28 : 27 Marzec 2011 - 22:04:00 »

Zabawa kredką ołówkową

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #29 : 28 Marzec 2011 - 10:00:15 »

Beadom :
postępy widać

I tu się również zgodzę . usmiech

Przypadł mi do gustu szczególnie pierwszy portret "dla znajomej" ten w wersji z beretem.
Nie wiem czy się dobrze wyrażę, ale wielki plus za plastyczność twarzy na nim.
Dzieci znajomych -Dziewczynka ! głównie jej oczy brawo  okok
A co mnie prywatnie drażni i to dotyczy większości twoich prac , to ta maniera z cieniem .

*ZA MOCNO,
 Cień  u ciebie to nie cień tylko gruba krecha, jednostajnego koloru, równiutko odcięta wyznaczona w swoich granicach  (np ostatnia praca). Nie przechodzi w łagodniejsza barwę.  paluszkiem:Popracuj jeszcze nad nim bo daje po oczach. Portret chłopca jest w  odcieniu sepii a cień już jest w czerni i patrząc na ten portret jako pierwszy widzę cień ,który nie powinien wychodzić przed szereg.

Skupiasz się głównie na twarzach lub pyszczkach (ostatnia praca z psiakiem),a odpuszczasz sobie resztę  ,dlaczego ??? Twoje prace zyskały by naprawdę dużo więcej gdybyś jeszcze popracował nad otoczeniem .( spójrz na obrazek z psem -nie wiem czy to jest trawa czy to jest dywan ,więcej zaangażowania bo wydaje mi się ze  pod koniec brakuje ci już tej pary która przykładasz na początku tworzenia. Praca która okazałeś nam na starcie swojej galerii Portret twojego synka jest świetna -dopracowana twarz ,ubiór -super ,chciałabym widzieć więcej takich prac w twoim wykonie.

Duży plus za umiejętność uchwycenia podobieństwa . oklasky
A prace coraz lepsze. okok

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 19   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: