Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
24 Września 2022 - 23:43:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje rysunki - Vagabond  (Przeczytany 109127 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #160 : 18 Lutego 2014 - 14:09:13 »

Vagabond, podobają mi się Twoje rysunki, szczególnie dzieci. Co do walorów, to zgadzam się z Lestatem, ale kiedyś już to chyba pisałam, że troszkę mi brakuje tego mocniejszego "nacisku" przy twarzach. Nie boisz się tych cieni, podkreśleń w odzieży, czy innych detalach (np. czołg, włosy modeli), a przy twarzach, jakbyś się tego bał, a podkreślało by to rysy twarzy, policzki, cienie itd. Chyba, że to zamierzony efekt.
Lestat, nie wiem po co i dlaczego powielasz całe posty bezradny

usmiech
Vagabond
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #161 : 02 Kwietnia 2014 - 05:02:56 »

Jak zwykle portreciki w ołówku.

Zapraszam do wypowiedzi. mysl

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #162 : 03 Kwietnia 2014 - 09:56:35 »

Vagabond,  pierwsza buźka, jej lewa strona jest jakaś nienaturalna (chyba że tak naprawdę wygląda), tak za bardzo "wyokrąglona", no i te uszka, z lewej małe a z prawej  dość spore i odstające. Może być takie a nie inne ułożenie główki, ale jednak coś mi tu nie gra. Druga praca całkiem ok, choć nie wiem czy to dziecko ma taką wydłużoną główkę, czy też na moim monitorze tak to wygląda, bo tu też ta lewa strona troszkę dziwnie wygląda. O walorach nie mówię, masz taki a ni inny styl......to jest Twoje widzenie i Twoje rysowanie. Wybacz, że tak troszkę krytycznie, bo generalnie podobają mi się te buziolki tak

usmiech
Vagabond
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #163 : 08 Maja 2014 - 03:45:43 »

Dziekuję za mile komentarza.
Niech to kacza kopnie połowa zdjęc sie nie wyświetla w galerii. Te hostingi to guzik warte, dziś wszystko o kasę

Afrykańska dziewczynka.

Niczym strudzony życiem włóczęga, przemierzam najciemniejsze zakamarki swojej duszy w poszukiwaniu małej iskierki utraconych marzeń.
teresa
Admin
*

Aktywność:
3%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #164 : 09 Maja 2014 - 15:12:18 »

Rysunek naszego użytkownika  Vagabonda została opublikowania na stronie facebooka  "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" i
zdobyła ogrom pozytywnych komentarzy tzw. Lajków bo  3.361 i 195 ponownych udostępnień.
Gratulacje Vagabond okok

Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

Afrykańska dziewczynka tez bardzo ładny rysunek, chociaż myślę ze mógłbyś więcej włożyć sił w wypracowanie tej postaci. tz.
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #165 : 09 Maja 2014 - 17:55:53 »

Gratulacje   usmiech  Sierpniowe niebo. 63 dni chwały piękne i ładnie dopracowane  oklasky

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
Vagabond
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #166 : 10 Czerwca 2014 - 04:41:04 »

Z cyklu karykaturek.

wendipo
Malarz miesiąca

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #167 : 13 Czerwca 2014 - 14:19:43 »

Nawet mi się podoba ten rysunek- karykatura, szczególnie ta seksowna pielęgniarka, nie mówiąc o minie pacjenta  rotfl

usmiech
tomalbuk
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #168 : 17 Czerwca 2014 - 07:37:51 »

Coś nie widac, mógłbyś wrzucić jeszcze raz?
espero
Instruktor
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #169 : 20 Czerwca 2014 - 10:14:20 »

Vagabond, ja tam Cię podziwiam, że tak prężnie działasz, masz wystawy i ciągle tworzysz nowe rysunki, które zresztą wszędzie rozpoznam, bo są charakterystyczne. Także gratuluję! Co do samych rysunków, według mnie są coraz lepsze. Osobiście za karykaturami nie przepadam, więc nawet ich nie potrafię ocenić, ale portrety rysujesz, jak na moje oko, bardzo dobrze. Wiadomo, że każdy z nas coś tam inaczej by zrobił, ale nie my to rysujemy, tylko Ty. Można by się zastanawiać, dlaczego w każdym rysunku masz zawsze taki fragment, który jest bardzo ciemny, skontrastowany. W "poprawnym" (chociaż patrząc na dzisiejszą sztukę już chyba nie ma czegoś takiego jak "poprawne") rysowaniu, prawdopodobnie (nie wiem), ten ciemny kontrast zostałby skrytykowany. Ale, jak tak spojrzeć na całość Twoich prac, to właśnie jest ta cecha charakterystyczna u Ciebie. To, że na każdym obrazie masz taki mocny punkt w którymś miejscu i dzięki temu można rozpoznać, że to Twoje. Jednym się podoba, innym nie, normalne. Może w Tobie taka dwoista natura siedzi, że rysuje najpierw delikatnie, a potem nagle musi dać kopa tym kontrastem. No i dobrze. Rysuj, bo masz do tego rękę. Pozdrawiam!  okok
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: