Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 01:17:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kasiotfur  (Przeczytany 10205 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #20 : 22 Maj 2008 - 19:57:03 »

rozwaliłaś mnie .Widze ze mamy "wspólne zainteresowania" heh.21. mnie osobiście napawa tym uczuciem które najbardziej lubie +ekspresja to kocham.Podobają mi się materiały na których prace są zrobione .Karton opakowanie ,świetne podziwiam pomysłowość ,świadomość artystyczną,choć przyznam ze nie nowatorska,niemniej jednak świeża i oryginalna.26..bardzo fajna praca .mógłbym dyskutować na temat prac i wgłębiać się w ich przyczynowość.Ale nie ma sensu zadawać pytań na które znamy odpowiedź ,pozostawmy miejsce na "tajemnice artystyczną".podziwiam odwage;]

ps.chodzi mi po głowie pewne odwołanie ale poczekam sobie;]
GAdS

Linki sponsorowane:

kasiotfur
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #21 : 22 Maj 2008 - 21:08:27 »

jakie odwolanie? usmiech Chetnie sie dowiem.

A co do odwagi... sama nie wiem... czasem czuje, ze to jeszcze za malo, za malo intensywnie. Zbieram sie powoli do nowego projektu, ktory by te nowe pomysly eksplorowal, ale zobaczymy. Dzieki za komentarz! usmiech
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #22 : 22 Maj 2008 - 21:40:55 »

zasem czuje, ze to jeszcze za malo, za malo intensywnie
wierz mi że gdy poczuje że dałem z siebie sto procent przestane to robić. Co nie znaczy że w drodze do doskonałości mamy robić puste gówno .Tak na prawde często u mnie mozna sie potknąć o perwersje jakby komuś zachciało się analizy.takim chyba czystym jej wydaniem jest obraz lekcja ...i rysunek how do you feel ...apropo odwołania. czy można ją wyrazić??? mysle ze to ona jest jednym z czynników stanowiącym o formie i smaku wyrazu, także tu bym się nie skupiał nad jej materialnym przekazem, aczkolwiek zbieg okoliczności dzis postanowiłem to zrobić "rano".Odwołując sie jeszcze do tematu seks a sztuka nasuwa mi się sformułowanie "niedobór wypełnia braki ,nadmiar zwiększa skale poszukiwań"[gdzieś tam sens tkwi].Natomiast pozwole sobie przypomnieć świadomość ponad wszystko i zdrowy dystans do samego siebie ,pozwala w tym natłoku zdarzeń odnaleźć spokój , co zdaje się jest niezmiernie istotne.
mysle ze to ona jest jednym z czynników stanowiącym o formie i smaku wyrazu
dokładnie jednym z czynników o tym nalerzy pamiętać,inspiracji jest nieskończona ilośc....hmmm. to marzenie czy pomysł??
kratke
Gość
« Odpowiedz #23 : 27 Maj 2008 - 08:51:53 »

Trzymasz się swojej linii, na razie, a miejmy nadzieję nigdy:), nie popadasz w powtarzalność. Chociaż trochę szkoda mi prac z poprzednich "rzutów", tych "innych"usmiech

Z tej partii:
26. Od zawsze powtarzam, że taki karton to dobry pomysł:) Świetna gęstość kładzionej farby, twarz z wyrazem (tak jak i większość). Brawo...
29. Zimna, dobra praca z pomysłem w detalach, trafia...
28. Czy ja już tego nie widziałem? To znaczy, że powtórzony motyw, chyba na nie...
27. To jest generalnie bardzo fajna praca, szczególnie w kolorze, ale tę "zwisającą" rękę i dziwną dłoń chyba bym stanowczo zmienił. Na mój odbiór mocno wpływa.
25. Dobra ręka w tym szkicu, aż by się jej chciało zobaczyć więcej w tych pracach bardziej wykończonych. Z częściowym kolorem tez dobry pomysł, chociaż nie wiem, czy akurat czerwony cienkopis to jest to.
22, 23. Dobre twarze, kolor bez pudła, choć to w sumie niemożliwy do zepsucia zestaw:)... Ale wykorzystany dobrze:)
21. A malować można na wszystkim papa2
galandir
Forumaniak
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #24 : 29 Lipiec 2008 - 00:38:45 »

stanowczo widze w tym mange.  pytanie, te akty sa malowane z wyobrazni czy z modela?? skoro masz korzenie w mandze to malując z wyobrazni  mimo chodem malujesz mange;) proponowałbym jak by co dzialac albo z modela albo z czasopism.  najogolniej prace bardzo fajne i miło sie oglada usmiech

Ogniste anioły upadły wśród huku potężnych grzmotów. A ognie piekielne płonęły wokół
MałgorzataŻ
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #25 : 31 Lipiec 2008 - 16:06:54 »

Witaj
 z wielką przyjemnością oglądnęłam twoje obrazy muza
pozdrawiam
Jery
Forumaniak
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #26 : 13 Listopad 2008 - 14:05:24 »

Mi się Twoje prace kojarzą tak jak zauważyła Teresa z pracami stylistów z domów mody i taka inspiracja Cię cech...e.Rozumiesz natęzenie i umiesz tzw puścić(nie mylić z brakiem staranności w wykonaniu).Bardzo fajnie że eksperymentujesz z różnymi podłożami,sepiowym odcieniem kawy.Nie polecam Tobie oleju bo tylko pobrudzisz ręce i się szybko zniechęcisz,masz wielką lekkość łatwość bardzo ładnego,płynnego lawowania,możesz ewentualnie sięgnąć po gwasze,tempery np. kazeinową ( jest przyjemnie matowa,daje się lawować ) lub suchy pastel (ewentualnie tłusty).Możesz popróbować technik maskowania w akwareli,barwnych papierów i kolorowych kredek na nich.Ekolin pewnie używasz więc nie będę o nich pisał.
Davanita
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #27 : 13 Listopad 2008 - 19:20:22 »

12... baaardzo mi się podoba  oklasky
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: