Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 01:14:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kasiotfur  (Przeczytany 10204 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kasiotfur
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #10 : 05 Luty 2008 - 18:05:48 »

Teresa, faktycznie troche taka na szybko ta dziewczyna akwarela ;)

Kratke, 10,11 to faktycznie widac, ze tylko takie cwiczeniowe ;)
8, masz racje, chyba powtorze to wieksze i troszke bardziej szczegolowe. Szczegolnie ze praca sama w sobie ma jakies dwa lata, wiec moge miec nadzieje, ze teraz wyjdzie lepiej, albo po prostu inaczej.
I wlasnie tez sie wciaz nie moge przekonac do oleju. Zabieram sie powoli za akryl, na razie stosujac go tylko w elementach, ale olej wydaje mi sie pasowac do realistycznych prac, a moje sa zwykle silnie stylizowane, z mocna czarna linia... ale z drugiej strony chcialabym umiec malowac tez realistyczne obrazy, wiec zobaczymy ;)

14. Spanielek ;) - olowek i akwarela (nie bic, to pierwszy zwierzak jakiego namalowalam od bardzo bardzo bardzo dawna ;))

GAdS

Linki sponsorowane:

szklanytygrys
Forumator
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #11 : 05 Luty 2008 - 22:59:49 »

drzewa w kawie rozwalily mnie zupelnie...   the best

Moja galeria "główna" czyli oleje

i trochę eksperymentów akwarelą
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #12 : 18 Marzec 2008 - 21:46:24 »

5 i 12 rozwala... naprawdę myślę że to początek rozpoczynającego się klimatu masz styl to pewne musisz go tylko rozwijać tzn on musi dojrzeć
kasiotfur
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #13 : 22 Marzec 2008 - 18:47:47 »

No to troche nowych prac ... usmiech W sumie ciesze sie, ze coraz bardziej zaczynam miec 'swoj' styl. Coraz epiej rozumiem co mnie interesuje itd usmiech

Na poczatek tradycyjnie usmiech

15. Brazowy park - A3, tusz i akwarela

16. Modelka w rozu. - A3, tusz, akryl i akwarela

17. Lounging - 100x60cm, akryl i tusz na kartonie

18. Lalka - A5 tusz i akwarela

19. Modelki w brazach - A3 tusz i akwarela

20. Karuzela z jednorozcem - A3, tusz i akwarela

infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #14 : 22 Marzec 2008 - 20:35:10 »

osobliwe jeśli mogę dać rade to pracuj nad formą "czyli nad plama , kreską ,kompozycja" bardzo podoba mi się 19 jak dla mnie konkret ma to wyraz i charakter nie jest bezosobowe co do reszty nie spiesz się od razu widać czemu ile czasu poświęcasz jak mówią perfekcja rozwija talent;] a jeśli czegoś nie wiesz masz z czymś problemy coś ci nie wychodzi to pytaj myślę ze jest grono ludzi tutaj co może ci pomóc tak więc do dzieła zresztą w 19 widać jakiś zalążek wyczucia smaku pracuj nad nim a kiedyś twoja manga przerośnie tą japońską w środkach wyrazu pozdr
kasiotfur
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #15 : 22 Marzec 2008 - 20:57:44 »

ale ja nie celuje w mange :( Mam w niej korzenie i to pewnie widac, ale mialam nadzieje, ze mniej. No coz.
infrawizjer
Gość
« Odpowiedz #16 : 22 Marzec 2008 - 21:41:38 »

jest ok korzenie widać i wcale nie jest to złem tez kiedyś tam malowałem mangi i myślę ze jakaś cząsteczka ich jeszcze we mnie została moja rada jest ogólna i dotyczy wszystkiego a manga ci wychodzi fajnie;]
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #17 : 23 Marzec 2008 - 09:19:38 »

Najbardziej mi się z tych prac podobają, "Modelki w brązach." ładnie wykonane, lekko. Udało Ci się wyrazić ich wyraz twarzy,(oczy, mimika buzi) one mówią.
Reszta prac też są dość dobre ale uważam, iż brakuje im więcej staranności. (rysowania, malowania)
Gdybyś bardziej się przyłożyła, (kreski są zbyt nie  zdecydowane, chaotyczne ).
"Brązowy park" ładna praca ale na mój gust,, to jest tam jakaś postać . Nie wygląda to najlepiej. Gdyby jej wcale tam nie było, wówczas ta praca by zyskała większe zainteresowanie. Jest to taka niepotrzebna plamka. Ogólnie pomysł z brązowym parkiem jest ok.
Przepraszam, że tak oceniam Twoje prace, ale to są moje tylko uwagi, które może Ci się przydadzą, powinnaś bardziej się skoncentrować na kresce, bo z akwarelką widać dobrze sobie dajesz radę. No ale jak już kiedyś powiedziałam, każdy malarz jest sobie dyrektorem.

Pozdrawiam. usmiech
kratke
Gość
« Odpowiedz #18 : 26 Marzec 2008 - 09:41:52 »

Ode mnie masz tyle:
15. Praca w mojej skromnej opinii znakomita. Z czuciem, wrażliwością i osadzeniem w najlepszej tradycji grafiki klasycznej, japońszczyzną jedzie, ale tą japońszczyzną hokusaiowską i hiroshigowską, którą osobiście uwielbiam...
16. W tej konwencji ważne jest dopracowanie, bo tak: praca jest fajnie pomyślana, świetnie ręka, fajnie ciało... aż prosi się o zdecydowanie graficzne rozwiązanie tego prostokąta w tle i inne potraktowanie sukni...
17. Elegancja-Francja i butelka rumu:) Mnie się podoba, nie ma jak tektura falista i smaczek nieprzyzwoitości...
18. Mocne, modularność postaci, częściowo niekonsekwentna, czadzik... Można się czepiać szczegółów, ale to takie z kategorii "do przetrenowania"...
19. Bdb, mimika gra, bardzo mnie trafia też kolorystyka.
20. Konsekwentnie:)

Generalnie większość Twoich prac jest już z kategorii "do powieszenia". To znaczy, ja bym powiesił, a jak inni? Ich wybór tak
Poza tym są też rozpoznawalne...
Mangi bym się nie doszukiwał, już prędzej swego rodzaju ogólniejszej "komiksowości" (np. twarze w 19).
kasiotfur
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #19 : 22 Maj 2008 - 19:24:29 »

Troche nowych usmiech)

21. pudelko po merci ;)

22. seria - 1

23. seria - 2

24. Oczekiwanie. A4, akryl i akwarela