Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
04 Grudnia 2022 - 02:51:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Strony internetowe artystów  (Przeczytany 3513 razy) Średnia ocena: 0
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Chłopiec z Andromedy
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« : 12 Stycznia 2011 - 23:56:22 »

Zapewne większość z was posiada swoją stronę internetową, na której zamieszcza swoje prace, dodaje kilka słów o sobie itd. Też mam swoją stronę. A w związku z tym pytanie - co powinna zawierać "idealna" strona internetowa artysty (malarza konkretnie)? Jakie elementy powinny się na niej znaleźć? Wiadomo, że jakaś galeria z pracami, link do kontaktu z autorem. Co jeszcze? Oglądałem wiele stron malarzy, ale jakoś żadna nie przypadła mi w szczególny sposób do gustu jako wzór do naśladowania. Na swojej stronie dorzuciłem sondę na temat preferencji ewentualnych klientów; co jakiś czas wrzucę tam jakiś news o swoim małym malarskim światku. Nie chcę przedobrzyć z ewentualnymi dodatkami, dlatego pytam was tu obecnych, co waszym zdaniem strona taka jeszcze powinna zawierać? Kto chce rzucić okiem na moją stronkę, zapraszam: http://www.ekgaleria.hpu.pl/news.php

"Doprawdy, któryż człowiek wśród was, jeśli go syn poprosi o chleb, poda mu kamień? Albo jeśli go poprosi o rybę — czyż poda mu węża?"
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #1 : 14 Stycznia 2011 - 11:59:25 »

Najbardziej byłoby wskazane byś tu na forum założył swoją galerię prac.
Można by było wówczas podyskutować o Twoim warsztacie -  malarstwie
.
No cóż, a tak tylko przedstawiając swoją stronę możemy powiedzieć, (przynajmniej ja)
podoba mi się strona, ładnie opisana, jasno i wyraźnie,  wiemy iż też malujesz na zamówienie.
Moim zdaniem dobre prace, widać Twoje zaangażowanie w kopiowanie, technicznie dobre.
Ale to nie to, co by można było omawiać na forum.

Forum ma to do siebie, iż uczymy się jeden od drugiego, służymy sobie radą,
wiedzą i doświadczeniem się też dzielimy. Z tego wynika,
że na forum szukamy informacji i komentarzy co do swoich prac,
by upewnić się o swoich błędach czy też swoich doskonałościach.
Myślę iż każdy kto ma swoją stronę internetową, to także umieszcza jej link przy swoim profilu.
Wówczas taka strona jest dostępna dla innych zainteresowanych.

Więc czekamy na Twoje prace i związane z nimi doświadczenie w malarstwie.  
Czy to duże, czy małe to każde jest cenne dla forum i jego użytkowników. usmiech
Chłopiec z Andromedy
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #2 : 14 Stycznia 2011 - 12:35:42 »

Moja Galeria zapewne niedługo pojawi się na Forum... Ale rozpoczynając ten temat, nie chodziło mi o zareklamowanie siebie czy swoich obrazków. Zapytałem, co powinna  - według was - zawierać idealna, uniwersalna strona artysty/malarza. Jest pełno dodatków do stron www, tylko pytanie, co tu wybrać, co się nadaje, żeby czasem nie przedobrzyć. Nie chcę, by moja strona była tylko jedną wielką galerią obrazów + adres e-mail do kontaktu. Chcę, by się tam coś działo (stąd króciutkie newsy, księga gości czy sonda).

"Doprawdy, któryż człowiek wśród was, jeśli go syn poprosi o chleb, poda mu kamień? Albo jeśli go poprosi o rybę — czyż poda mu węża?"
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #3 : 15 Stycznia 2011 - 07:44:07 »

Chłopiec z Andromedy;
Chcę, by się tam coś działo (stąd króciutkie newsy, księga gości czy sonda).

to jednak jest zależne jak ją zareklamujesz (wypozycjonowana) w necie, by była widoczna dla większego grona zainteresowanych malarstwem.
tz. stronę swoja dodawaj do katalogów, różnych portali tematycznych.
Dobrze używać słów kluczowych (tagi).

tak
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: