Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 09:25:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: krochmalina  (Przeczytany 7428 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #10 : 20 Styczeń 2011 - 20:35:26 »

Nie jest to moja krytyka Twoich prac
tylko chciałabym byś mogła spostrzec swoje błędy i tak jak nad samochodzikiem więcej popracowała.
Więcej zapoznania się z techniką pastelową i większego zaangażowania powinnaś od siebie wymagać.
bo widać, że potrafisz, ale zbyt się spieszysz. bezradny ok? usmiech
GAdS

Linki sponsorowane:

krochmalina
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #11 : 20 Styczeń 2011 - 20:41:05 »

jasne! :D dziękuję bardzo raz jeszcze usmiech

a, właśnie zapomniałam jeszcze o jednym. znalazłam w folderze ze zdjęciami z telefonu usmiech

19. paralotnia

przez administracje forum,
przyznana przez administrację forum.

`nawet najczarniejsza chmura ma srebrne brzegi` - przysłowie chińskie
krochmalina
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #12 : 21 Styczeń 2011 - 23:58:43 »

tak, to prawda z tym wykonaniem technicznym. faktycznie spieszyłam się z tymi pracami, nie wczuwałam się w nie praktycznie wcale, a jednak mają one dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ powstawały podczas wakacji u cioci, z którą kontakt miałam tylko może 2 razy i to dosłownie na chwilę, dlatego chciałam spędzić z nią maksymalnie dużo czasu
(nie każdy ma okazję pobyć z siostrą swojej prababci, a ja chciałam wykorzystać ten moment), ale też chciałam pamiętać tamte tereny. pierwszy raz byłam w tamtych okolicach, a dzięki tym zarysom, które stworzyłam, pamiętam szczególiki (które bardzo chciałam zapamiętać). dzięki temu pamiętam na przykład, które pole rysowałam, gdzie ono jest, co na nim rosło, kto tam był, kiedy była burza, jaka była chmura, gdzie rosły słoneczniki a gdzie śliwki, mimo, że byłam tam tylko raz, a uwierzcie mi, mam bardzo kiepską orientację w terenie (pewnie gdyby nie te rysunki, drugi raz bym tam nie trafiła, a dzięki nim, głowę daję, że w wakacje znów trafię na to pole, będę wiedziała gdzie co było/jest) i pamięć też :p obiecywałam sobie dopracować te prace, ale teraz jakoś nie mam ochoty ich ruszać i pewnie ta ochota nie przyjdzie, bo są one taką, hmm... pamiątką (?) i mam do nich sentyment mimo wszystko :p. wolę robić coś nowego i ćwiczyć dalej usmiech ale dziękuję bardzo, że mi uświadomiliście błędy, które popełniłam. wiedziałam, że coś z nimi jest nie tak, ale nie mogłam określić co :p (a rodzina krzyczała `pięknie pięknie, wszystko ok` :D). mam nadzieję nie powielać więcej tych błędów, postaram się bardziej usmiech

krochmalina
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #13 : 22 Marzec 2011 - 17:49:26 »

skończył mi się lakier do włosów, więc teraz bawię się ołówkiem :D
to ostatnie rysunki:

20. spitfire

21. żółwie

22. klacz

co o tym sądzicie? usmiech

Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #14 : 22 Marzec 2011 - 18:49:40 »

Niestety nic nie widać....

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
krochmalina
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #15 : 23 Marzec 2011 - 08:09:37 »

kurcze, no właśnie... nie wiem, coś jest nie tak. obrazki mają swoje linki tam gdzie miały na początku i ŻADEN mi się nie wyświetla.
a może coś popsułam w komputerze? ;p

ufff... już widać, prawda? :p

Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #16 : 23 Marzec 2011 - 09:32:12 »

Rysunki wychodzą Ci bardzo fajnie. Podoba mi się ciekawe ujęcie ostatniej klaczy. Jest taka dostojna, majestatyczna i mądra. Bardzo miła dla oka.
Żółwie tez fajne usmiech choć jakies takie blade. O samolotach i samochodach nic nie mówię - bo nie lubię tematu usmiech

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #17 : 23 Marzec 2011 - 10:18:00 »

spitfire & żółwie -dla mnie bomba ,ale wszystkie wyglądają jak z prześwietlonej fotografii  ,czy to zamierzone było ? czy znów wina aparatu. bezradny

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
krochmalina
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #18 : 23 Marzec 2011 - 15:24:07 »

hmm... blade? przy następnej okazji zeskanuję je jeszcze raz. nie do końca ogarniam urządzenia na przyciski :p mój skaner mocno świeci a zwyczajna kartka jest dość cienka - no i mamy blade żółwie i wszystko inne :p. może następnym razem wyreguluję to tak, żeby wyglądało na takie, jakie jest usmiech. ehh, jednak nic nie zastąpi ludzkiego oka...  mysl

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: