Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
15 Październik 2019 - 02:47:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gruszka (malarstwo - postacie, portrety,)  (Przeczytany 85502 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
OGNISTY
Bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #170 : 04 Styczeń 2012 - 14:38:37 »

Witaj usmiech Najbardziej wpadł mi w oko " Donkiszot " ładny obraz, taki satyryczny.
Pozdrawiam.
GAdS

Linki sponsorowane:

Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #171 : 05 Styczeń 2012 - 11:15:32 »

Hej,

dziekuję Wam za wszystkie opinie.

Nie spodziewałam się, że długo po namalowaniu wszyscy nagle będą natykac sie na oryginał na mieście oczko ja malowałam z małego wydruku w gazecie - teraz widzę gigantyczne billboardy tej reklamy usmiech

zdaję sobie sprawę, że ten dół jest kontrowersyjny oczko jak przyjdzie na niego kolej, to siądę do jakichs poprawek byc może. Na razie jednak wciągnął mnie kolejny obraz, siostra "Don Kichota" oczko i jemu poświęcam uwagę. Zawsze jednak po miesiącach wracam do staroci, więc do egipcjanki tez na pewno wrócę.

Cieszę się jednak, że niedoróbki warsztatowe nie przeszkadzają w pozytywnym odbiorze usmiech przynajmniej częściowo.

j_dyga, dzieki za ostatnie zdanie oczko

Luna, dzieki za poświęcenie tyle uwagi na rozgryzanie dołu. To cenne wskazówki. Chwilowo coprawda nie widzę tego, o czym mówisz - zasłaniam to co piszesz oczko i nie widzę dalej tego, co widzisz Ty usmiech zatem będę musiała sie pilniej poprzyglądać. Ale na pewno wrócę do Twojego posta przy korektach.

Ognisty, jeśli Don Kichto przypadł Ci do gustu, to mam nadzieję,  spodoba Ci sie również to, co aktualnie maluję usmiech szacuję, żę jeszcze jeden weekend i wrzucę nową produkcję oczko

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #172 : 08 Styczeń 2012 - 19:20:03 »

Roboczy tytuł "Madame"
na podstawie grafiki komputerowej - reklamy pokarmu dla ptaków usmiech

olej na płótnie - 40x50

/Dwa żebra Adama/
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #173 : 09 Styczeń 2012 - 20:05:01 »

Czyżby ta pani jadła tą karmę, zamiast normalnego żarcia ?  ha, zapewne  rotfl

Niezłe, niezłe, daje babka rade  okok twarz przede wszystkim - chyba najważniejsza - wyszła klawo, oczy, to "cuś" na głowie... fajnie lekko pocieniowane tło spełnia zadanie.
Drugi kolczyk trzeba było też ciut jakimś refleksem rozświetlić - tak jak ten po prawej, tylko mniej  troche... i na piórkach dać jeszcze kontrastu więcej..

Ale daje radę, przypomina mi sępa  okok

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #174 : 09 Styczeń 2012 - 21:01:59 »

ostatnia praca jest fantastyczna - a przy malowaniu portretów się nie poddawaj - po 34-tym zobaczysz, że idzie lepiej...
j_dyga
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #175 : 09 Styczeń 2012 - 21:29:44 »

mi nie siedzi jakoś ta ostatnia lady-bird, źle się czyta w tej konwencji, może tuszem?
nokia75
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #176 : 09 Styczeń 2012 - 23:55:19 »

hehe fajna Madame, taka wyniosła a zarazem smutna w tej swojej wyniosłości .....  ale ptaka przypomina nie da się ukryć , efekt osiągnięty  okok  usmiech

Co komu po tym, że choćby cały świat pozyskał ale na swej duszy stracił?......
Luna
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #177 : 10 Styczeń 2012 - 00:01:45 »

Super  okok
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #178 : 10 Styczeń 2012 - 16:24:38 »

- a przy malowaniu portretów się nie poddawaj - po 34-tym zobaczysz, że idzie lepiej...
He he usmiech

bardzo dziekuję wszystkim za komentarze - cieszę się, że jest taki pozytywny odbiór usmiech

/Dwa żebra Adama/
Cebula
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #179 : 10 Styczeń 2012 - 23:16:39 »

Fajne, tylko... z reklamy?

Zdjęcie zaprezentowane w reklamie jest już gotową koncepcją artystyczną. Ktoś już zajął się kompozycją, barwami, postarał się, by dzieło było ciekawe. Przemalowywanie gotowego dzieła to już tylko ćwiczenie nakładania farby. Wydaje mi się, że warto pracować nad wszystkimi aspektami malarstwa. Oczywiście trudno malować portret bez zdjęcia, a do zdjęcie zazwyczaj ma już swojego autora. Rozwiązanie - sama przygotuj zdjęcie z którego będziesz malowała. Będziesz mogła rozłożyć pracę na etapy: przygotowanie modela i otoczenia do zdjęcia, zdjęcie, przemalowywanie uzyskanego obrazu. Pod koniec będziesz miała jeszcze czas na zmianę koncepcji. Zresztą niektórzy malarze tak robią. Mi samemu znacznie lepiej maluje się z własnych zdjęć. usmiech

W rezultacie można pochwalić dobre przemalowanie, a innych aspektów pracy nie ma co się czepiać, bo nie Twoje.

Powodzenia przy portretach.

Burak stroni od cebuli,
a cebula doń się czuli
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: