Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Październik 2019 - 23:38:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 24   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gruszka (malarstwo - postacie, portrety,)  (Przeczytany 85605 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
marlena
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #130 : 25 Wrzesień 2011 - 19:10:49 »

no bardzo fajny kociak  okok
GAdS

Linki sponsorowane:

adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #131 : 25 Wrzesień 2011 - 21:30:15 »

To była praca nr 1 tego konkursu dla mnie  ,Gratuluje Ci pomysłu i wykonania.
Kran ,woda i oczy Kocurka  są wyborne.

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #132 : 26 Wrzesień 2011 - 08:12:21 »

Bardzo bardzo dziękuję za miłe słowa usmiech

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
Mr.R
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #133 : 26 Wrzesień 2011 - 20:58:34 »

'Pić' to naprawdę wspaniała praca, godna pozazdroszczenia. Zresztą podziwiam w Tobie tą swobodę i luz z jakim malujesz.
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #134 : 07 Listopad 2011 - 10:29:43 »

Taa, po moim kocie wrzucenie tego ćwiczenia jest dość słabe oczko no ale cóż - nie co dzień udają mi się dzieła oczko usmiech

a więc ćwiczenie malarskie - pierwszy raz malowałam z natury... az wstyd się przyznać.

W trakcie malowania okazało się, że płócienko (rozmiar zeszytu szkolnego) chyba w ogóle nie jest zagruntowane i farba zaczęła mi znikać w tempie ekspresowym i nie dała się prowadzic nijak (co glównie widać na cieniach, że są smugi i nie ma płynności), ale nie poddałam się i namalowałam do końca.

/Dwa żebra Adama/
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #135 : 07 Listopad 2011 - 11:11:36 »

Te smugi czy coś tam to na pierwszy rzut oka nie przeszkadza, bo jak sie najpierw patrzy a potem czyta to co innego sie widzi : znaczy mi na pierwszy rzut oka się podoba prostota tego jak mówisz ćwiczenia - takie fajne , niezobowiązujące do głębszych przemyśleń dzieło ;) co przeszkadza - kieliszek jest troche krzywy chyba - chyba że ja mam tylko takie wrażenie.. lewa dolna strona - odstaje od str. prawej   mysl poza tym jest ok  okok aa... co jest w tym kielonku? zielona wódka ?  mysl

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #136 : 07 Listopad 2011 - 11:41:34 »

Moja córa malowała wczoraj razem ze mną, a w kieliszku miała wodę do moczenia pędzli - tam była taka zielona, mętna woda z farbek  rotfl tak więc - nic nie piłam, a i tak ręka mi się trzęsła i stąd pewnie lekko krzywy lewy narożnik oczko

fajnie jednak, że mimo wszystko widać, że to SZKŁO usmiech to mini sukces tego mini obrazka

/Dwa żebra Adama/
Kropka
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #137 : 07 Listopad 2011 - 20:02:23 »

A mi płyn w kieliszku od razu skojarzył się właśnie z wodą po pędzlach :-) Może dlatego, że sama używam kieliszka, ale chyba przede wszystkim dlatego, że jak dla mnie po prostu namalowałaś mętną wodę :-)  okok

Cebula
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #138 : 07 Listopad 2011 - 20:12:26 »

Jestem typowym ksenofobem jeśli chodzi o centralne umieszczanie obiektów w kompozycji. Jeśli się takie u mnie pojawiają, to tylko przypadkiem. Powód jest prosty. Łatwo taki obraz zepsuć. Tutaj jednak kwestia została bardzo ładnie rozwiązana i składam Ci z tego powodu niskie pokłony. Trochę to jabłuszko z kieliszkiem wygląda jak jakaś wesoła interpretacja loga Apple w stylu iŚniadanie. Jeśli miałbym się czepiać, to szkoda, że nie pobawiłeś się trochę bardziej. Można było trochę poczarować zwłaszcza, że temat banalny, przestrzeń niewielka i mam nadzieję, że czasu również nie brakowało.

Burak stroni od cebuli,
a cebula doń się czuli
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #139 : 07 Listopad 2011 - 20:21:30 »

Dzieki za Wasze opinie.

Cebulo, Gruszka jest kobietą oczko nie pobawilam się dluzej ze wzgledu na to " picie" płótna. Takim "tępym" pędzlem okrutnie niemiło się malowalo.  Następnym razem przyłoże się bardziej usmiech

/Dwa żebra Adama/
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 24   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: