Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
18 Sierpień 2019 - 11:46:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pastele Zacharego  (Przeczytany 14239 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #10 : 04 Październik 2010 - 16:22:40 »

REMBRANDT  Carre ? w zestawie ?Nie widziałam w sumie luzem......jeżeli zestaw to proszę napisz mi jaki używasz.

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
GAdS

Linki sponsorowane:

Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #11 : 04 Październik 2010 - 16:36:22 »

http://www.artysta.sklep.pl/sklep/112/rembrandt_carre_komplety
Ten za 65 złotych na samym dole po prawo i równiez zamówione przez tą stronę  okok
2 dni później mogłem się nimi cieszyć szybką dostawa,polecam tą stronę z artykułami,jest bardzo dobra.

Dubito Ergo Cogito....
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #12 : 04 Październik 2010 - 16:53:40 »

bialogardzki-picasso97;
Widać że chwalibięta (wygląda jak homoseksualista, ulizany i.tp )

czy Ty na te swoje lata (13) nie za dużo wiesz?
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #13 : 04 Październik 2010 - 17:00:07 »

hura Dzieki tak sądziłam,ze o tych mowa ,jeszcze nie próbowałam pałeczkami ,zobaczymy .
Tereso ,tez nasunęła mi się taka myśl.(,ale  widać ten typ tak ma)  oczko

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #14 : 04 Październik 2010 - 17:17:03 »

Adrianno  okok naprawdę je polecam,dobrze się trzymają papieru,nie brudzą jezeli coś sie osypie,dobre są,na pewno nie najlepsze,ale po co lepsze jak te sa dobre  tak

Dubito Ergo Cogito....
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #15 : 04 Październik 2010 - 17:36:28 »

Zachary na pewno spróbuje ,dotychczas pracowałam na tych rembrandtach, taki zestaw ,tez spoko się utrzymują na papierze ,ale nieraz mieszam z innymi firmami,właściwie to nie wiem czy dobrze robię ,mieszać czy nie?

http://www.szal-art.pl/pastele-suche-talens-rembrandt-90-szt-zestaw-do-pejzazy_690_268/

Aleksiej Antonow
Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #16 : 04 Październik 2010 - 18:06:03 »

Jeden powiem dobrze,drugi że nie,a Ja powiem,ze NAJWAŻNIEJSZE JEST TWOJE ODCZUCIE  okok
śliczny zestaw Adrianno  okok

Dubito Ergo Cogito....
Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #17 : 13 Październik 2010 - 17:55:34 »

2.Przyjaciel(e) człowieka(wg mnie) Praca wykonana pastelami,na Ciemnym kartonie(ostatnio dostałem w prezencie)
Nigdy nie robiłem nic na innym odcieniu niż biały,dostałem brązy i niemal czarne  oczko bardzo ciekawie się pracuje na innych odcieniach niż białe.

przez administrację forum.

mam jeszcze jedne kotki,ale to dla ćwiczeń więc ich nie dam,bo są gorsze(po prostu) a te mi się podobają,więc umieściłem.
Cięzko mi się pracuje z Pastelami,chyba nie pociągnę z nimi zbyt długo,ciężka to technika,niby kredeczki,a jednak ciężko uzyskac dobry efekt. bezradny

Dubito Ergo Cogito....
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #18 : 13 Październik 2010 - 18:17:56 »

Ciężko uzyskać dobry efekt? nie wiem, nie maluje nimi ale Tobie to idzie jak widzę wybornie! usmiech
aczkolwiek na początek przyczepie sie do czegoś, mianowicie do tej struktury nad głową prawego kotka, wiem, że to okno ,ale jest tam jakaś zasłonka i frędzel (?) on niepotrzebny... a poza tym to praca kompletna, kompozycja i wykonanie na najwyższym poziomie. Podobają mi sie bardzo ich łebki, głowy znaczy sie, słitaśne ;) Lewy taki dumny troche -patrzy gdzieś tam,daaalej czymś jest zaciekawiony; a ten po prawej - na nas , taki bardziej nonszalancki, zadumany, zćpany lekko  oczko  do tego całe ich wykonanie, łapki bardzo fajne.. Bardzo mi sie podobają  oklasky

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Mariucha
Tubylec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #19 : 13 Październik 2010 - 21:24:25 »

Jak dla mnie możesz sobie malować pastelami dalej.Jest fajnie i się podoba.
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: