Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
23 Sierpień 2019 - 06:00:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Akwarelki Zacharego  (Przeczytany 36230 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #90 : 06 Czerwiec 2011 - 19:34:37 »

akwarela ma do siebie to,że trzeba malować szybko  oczko więc nie schodzi na to wiele czasu łabądek powstał chyba w godzinkę

Dubito Ergo Cogito....
GAdS

Linki sponsorowane:

Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #91 : 21 Czerwiec 2011 - 17:04:24 »

W 32 konkursie malarskim "MROK"

'Boję się śnić!" praca konkursowa

Jeszcze raz dziękuję za docenienie. okok

Dubito Ergo Cogito....
marlena
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #92 : 21 Lipiec 2011 - 20:43:13 »

Zachary, nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz weszłam do twojej galerii, no w brodę sobie pluje, że tak późno. Ale najważniejsze, że weszłam i nie wiem co powiedzieć. Rewelacja!!!! Twoje obrazy się poprostu ogląda sercem, je się czuję. Gdy oglądam twoją "Wiosnę" czuje marcowo-kwietniowe roztopy i pierwsze przebłyski ciepłego słońca. Na łabędzia nie mogłam się napatrzeć, to samo z "Powrotami". Zachaty jesteś cudowny. Jesteś naprawdę wielkim talentem. Ja mogę być jedynie twoją uczennicą dlatego twoja opinia odnośnie moich koni jest dla mnie ogromnym wsparciem i motywacją do dalszej pracy. Jestem zła ogólnie na życie. Tak bardzo chciałabym całymi dniami tylko malować a tymczasem trzeba pracować niestety. I czasu brak albo siły. Bardzo się cieszę, że Ciebie poznałam. A Twoją galerię przejrzę jeszcze raz jutro i pojutrze i codziennie pewnie będę do niej wchodzić. Fantastyczna odskocznia od przyziemniej codzienności. Pozdrawiam Cię gorąco bo lipiec w tym roku nie rozpieszcza nas upałami.  usmiech
Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #93 : 22 Lipiec 2011 - 03:06:45 »

Bardzo Ci dziękuje super słowa,bardzo mi miło.Piszesz o pracy taka prawda,że przez nią nie ma się aż tak wiele czasu na malowanie  oczko nawet teraz odpowiadam dopiero na Twoją wiadomość bo teraz mam dużo spraw na głowie,pisałem już Teresie,że się wyprowadzam do Norwegii,ale z forum nie rezygnuje oczywiście choć nie wiem jak często będę zaglądać na forum,ale staram się tak często jak to tylko możliwe.
Twoje Koniki bardzo mi się podobały no i będa podobać bo to przecieć nie jedyne jakie tu wrzucisz.Mi to forum dużo pomogło zapewne Tobie tez pomoże jak przyjmiesz [budująca] krytyke i rady,bo nie sa one po to aby zniechęcić a wręcz przeciwnie by zachęcić  oczko Osobiście zawsze służe radą jak coś mogę napisać to napisze heh  okok
Dziękuje raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam

Dubito Ergo Cogito....
jste
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #94 : 22 Lipiec 2011 - 12:42:34 »

Praca konkursowa robi niesamowite wrażenie, naprawdę niezły obraz moim zdaniem. Łabędź też bardzo fajny tak jak wszystkie Twoje akwarele. Pogratulować talentu, zwłaszcza że to nie łatwa technika .
Kropka
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #95 : 13 Wrzesień 2011 - 15:56:38 »

Nie dziwię się, że galeria jest wyróżniona...
Twoje akwarele są powalające. Przynajmniej mnie powaliły i nadal próbuje się pozbierać. Bardzo mi się podobają, czy malujesz niebo, czy ptaka... jest coś co mnie ujmuje. Łabędź jest świetny.
Chciałabym kiedyś malować akwarelą. Muszę zatem ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć i próbować. Zobaczymy co z tego będzie :-)
Będę Cię tutaj podglądać.
Pozdrawiam
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: