Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Sierpień 2019 - 15:44:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Akwarelki Zacharego  (Przeczytany 36218 razy) Średnia ocena: 5
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #10 : 19 Wrzesień 2010 - 11:17:59 »

Kiedy właśnie oszałamiające gdy ze zwykłej niewinnej plamy taka Pliszka brawo.!!
Myśle ze wypowiem się raczej za wszystkich -Wiecej tak dobrych prac . oklasky

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
GAdS

Linki sponsorowane:

Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #11 : 19 Wrzesień 2010 - 12:43:00 »

25.Koszmar.... To mnie kiedyś goniło,kiedyś uczyłem się gry na keybordzie,nie szło za dobrze,i to był tzw.Mus,koszmar(do dziś nie gram  okok )

26.Ptaki inaczej...(skaner troszkę uciął)

27.Księżycowa Luna...Jedna z niewielu prac,gdzie ciężko dostrzec plamę,ja uwielbiam plamy,ale tą pracę sobie ukochałem.To jedna z tych gdzie widoczne jest światło.(Niby takie nic,kilka kresek,a jednak coś w tych kreskach widać  okok )

Dubito Ergo Cogito....
Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #12 : 19 Wrzesień 2010 - 16:25:40 »

Tak Ci się podoba ?  okok zobaczymy co da się zrobić,choć nigdy prac nie sprzedawałem,zawsze je mam dla siebie  mysl

Dubito Ergo Cogito....
amaretta31
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #13 : 19 Wrzesień 2010 - 17:02:21 »

Piękne prace... nie znam się na akwareli, więc technicznie się nie wypowiem... jednak podoba mi się Twoja galeria bardzo! okok
Monika
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #14 : 19 Wrzesień 2010 - 18:10:54 »

Witam,
piękne prace, ich delikatność i jednocześnie precyzja przekazu mnie osobiście zachwyca. Numer 1 dla mnie to "Antarktyda"-ależ tam zimno,siedzę w pokoju z kominkiem a patrząc na nią czuję powiew chłodu  tak Chciałabym mieć ten obrazek.Co ty na to?????( i dlaczego tak drogo??? oczko oczko oczko)

GRATULUJĘ TALENTU
Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #15 : 19 Wrzesień 2010 - 18:18:54 »

hehehe wariaci,wy naprawdę chcecie te prace ? Musze troszkę nad tym pomyśleć. mysl Boję się przekazywać trochę,jestem nieufny dla nowo poznanych ludzi wybaczcie,troszkę bardziej was poznam i może....

Dubito Ergo Cogito....
Monika
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #16 : 19 Wrzesień 2010 - 18:39:15 »

Kochany Zachary, jak tak będziesz myślał i myślał to może mnie potem nie być stać na Twoją "Antarktydę" tak oczko no , ale dobrze ,rezerwuję ja sobie i mam nadzieję ,że uhonorujesz taki sposób rezerwacji? Byłam pierwsza! usmiech usmiech usmiech Naprawdę piękne prace.
teresa
Admin
*

Aktywność:
10%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #17 : 19 Wrzesień 2010 - 19:05:51 »

Rzeczywiście prace są bardzo piękne,
ale jeszcze do doskonałości tej techniki musisz trochę popracować.
Szczególnie jeśli chcesz malować portrety, to temat,
który wymaga w akwarelce opanowania światła i cienia.
 W"autoportrecie" myślę, że jest sporo poprawek,
a poprawki (błędy)w akwareli są jak gdyby o ograniczonej palecie barw,
polegająca na budowaniu plamy barwnej, lecz nie odsłaniające inne warstwy kolorowe.
Kolory nie mogą tworzyć brudnych plam,
w akwareli charakterystyczne jest świetlistość i przejrzystość koloru, lecz nie jej mieszanie.
Widać to na prawej ręce, (gruby brudny zarys).
No ale to tylko moje uwagi, i to nie wiem tak do końca czy słuszne.

Powracam jak w pierwszym zdaniu., pomijam już "portrety"
"Antarktyda", "Sztorm", "Latarnia11". "Latarnia12" "Zimowy krajobraz", "Warszawski wieżowiec", "Miejska Burza",  "W stronę słońca"
Są cudowne, zachwyciłam się nimi.  Te akwarelki zdecydowanie mówią o Twojej umiejętności postrzegania natury.
i te akwarelki przekonują mnie, że jesteś akwarelistą pejzażowym z połączeniem ptaków, burz, chmur, wód, skał itp.

Galeria Twoich akwarelek, kwiat którą założyłeś też mi się podoba pod względem przejrzystości. tz. że
ładnie ją przedstawiłeś. Opisy łączące się z Twoimi odczuciami,  Twoje uwagi co do każdej prawie pracy,
tytuły prac. To wszystko sprawia iż poważnie traktujesz swoją twórczość,
szanujesz i zapewne kochasz to co robisz a tym samym sprawiłeś nam wielką przyjemność oglądania. usmiech

a, ps.
przydałoby się nam trochę wiedzy w temacie akwarelek,
mamy taki dział o tej technice, może użyczysz nam trochę swoich wiadomości ? mysl

Zachary
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #18 : 19 Wrzesień 2010 - 21:46:17 »

dziękuję za uwagi,rzeczywiście trafne co do autoportretu  okok
nie jestem doskonały,błędy są wszędzie,za każdym razem się zdarzają,dlatego lubie akwarele,
NIE MAMY PEWNOŚCI DO OSTATNIEJ CHWILI CO BĘDZIE Z PRACY  usmiech

Dubito Ergo Cogito....
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #19 : 20 Wrzesień 2010 - 17:58:55 »

Jako początkujący akwarelista J pragne powiedzieć, iż Twoja galeria jest dla mnie poniekąd wyznaczniem tego, do czego będę dążyć... no po prostu jest super, prace świetne a całość rewelacyjnie się prezentuje...

Kot – podoba mi się jak plamy Ci się porozlewały wszędzie;
Codzienność – pomijając skaner ;) to usta, oczy w okularach – to najbardziej...
Dom – tu ten duży pędzel syper wyszedł – proste, estetyczne bardzo. Pewna praca ręki, też tak chce...
Wszystkie widoczki od 4  mi się podobają, takie proste , lekkie, no takie jak ma być akwarelowe malarstwo jak dla mnie, wody, nieba ,budynki...

Twój autoportret jak dla mnie świetny, co tam technikalia – mi się podoba i już , na pewno często będę zaglądać do akwarelowej galerii a i mam nadzieje, że będziesz się udzielać, a nie znikniesz gdzies po wrzuceniu materiału i tygodniu czasu... bo już mam pare pytań  cwaniak ale o to innym razem  oczko 
za wszystko  DUŻE  oklasky

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: