Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
19 Wrzesień 2019 - 16:05:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Emilkamou  (Przeczytany 43544 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #120 : 03 Sierpień 2012 - 10:35:13 »

Brzmi fajnie, fajnie, że masz otwartą głowę na takie eksperymenty, bo mi się już zakurzyło troche w głowie :D a jaki to klej?

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
GAdS

Linki sponsorowane:

Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #121 : 06 Sierpień 2012 - 15:59:12 »

No wlasnie to jest trudne pytanie usmiech. Po hiszpansku to: Fijador (google tlumaczy: utrwalacz). Ten co teraz stosujemy jest w duzym, plastikowym pudelku, ale jak wroce do siebie- czyli w miejsce gdzie nie mozna za bardzo brudzic, to bede uzywac zwyklego kleju ze sklepu papierniczego- w Finlandii znalazlam firmy Scotch. Jest plynny i bialy, a po wyschnieciu jest przezroczysty. Najlepiej jest sie zapytac w sklepie z narzedziami/farbami o klej, ktory po wyschnieciu jest przezroczysty (jak ma sie ochote na duza ilosc). 
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #122 : 15 Wrzesień 2012 - 19:24:33 »

Jak mnie tu dawno nie bylo! Az wstyd! Tyle sie dzialo, ze ledwo co mialam czas na malowanie.
Skonczylam kolejna abstakcje. Sadze, ze moze troche szkowac, az sama sie wstydze usmiech.

40. F-BOOK (akryl na plotnie + gaza)

Uploaded with ImageShack.us

F-BOOK jest o ciemnej stronie mediow spolecznosciowych.
Zaczynajac od dobrej strony, chcialabym napisac, ze naprawde doceniam jak one dzialaja, jak latwo nawiazuje się kontakt z innymi ludźmi, w jaki latwy sposob mozna znalesc roznego rodzaju informacje. Wiele znanych osob / firm promuje swoje umiejetnosci / produkty poprzez media spolecznosciowe.
Niestety, jest takze druga strona, ciemna, ktora chcialam pokazac w mojej abstrakcji. Granica pomiedzy prywatnoscia, a tym co publiczne powoli zanika, co nie zawsze jest dobre w moim przekonaniu.
blue
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #123 : 16 Wrzesień 2012 - 15:31:50 »

Emilkamou,
mnie nie szokuje, ale gdybys nie dodala opisu, to wydzwiek mocno seksualny....   oczko
Przyznaje, ze Twoje abstrakce oglada sie z duza przyjemnoscia. Dla mnie najciekawsza jest granatowo-czerwona 'La guerra". Swietna kompozycja i swietny pomysl z umieszczeniem centralnie czerwonego paska rozdzielajacego granat  okok
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #124 : 17 Wrzesień 2012 - 10:29:26 »

blue dzieki za komentarz! usmiech
Tak wlasnie jak mowisz- wydzwiek mocno seksualny, dlatego wolalam dodad opis. Poprzez ukazanie jednej z najbardziej prywatnych rzeczy chcialam zwrocic uwage na zacieranie sie granic. Zapewne wiele z Was mialo przyjemnosc ogladania postow/zdjec zamieszczonych w mediach spolecznosciowych, ktore budzily w Was mieszane uczucia.
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #125 : 02 Grudzień 2012 - 16:35:27 »

e c l i p s e
akryl + gaza na plotnie 50 x 100 cm

Eclipse (pol. Zaćmienie) jest tak wspaniałym zjawiskiem atmosferycznym, że musiałam utworzyć swoją własna wersję.
Innym tlumaczeniem słowa 'zaćmienie' w języku polskim jest "chwilowa utrata zdolności jasnego myślenia".
Wydaje mi się, a nawet jestem pewna, że wiekszość z nas miała doczynienia z tego typu stanem umysłu.
Pozdrawiam!
Zibelius
Użytkownik zbanowany
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #126 : 02 Grudzień 2012 - 16:38:27 »

Kapitalny przekaz.Bardzo mi się podoba oklasky oklasky
Gruszka
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #127 : 03 Grudzień 2012 - 10:53:58 »

Super usmiech w ogóle ta Twoja gazowa technika mi się podoba oczko

Mój boże, a ja nie mam w domu ani kropli wódki...
/Dwa żebra Adama/
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #128 : 06 Grudzień 2012 - 21:02:42 »

Czesc Zibelius i Gruszka. Dziekuje bardzo za pozytywne komentarze. Fajnie. Jakos tez pokochalam mieszana technike. Chcialabym zrobic 10 takich abstrakcji, pozniej zaczne cwiczyc portrety, ale pozostane nadal przy gazie.
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: