Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
22 Wrzesień 2019 - 04:39:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Emilkamou  (Przeczytany 43660 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #100 : 10 Lipiec 2012 - 21:17:42 »

Z prezentowanych przez Ciebie abstrakcji, ta ma wg mnie najbardziej wyrazistą treść (jakakolwiek by ona nie była). Może być to wojna, albo coś innego. Wszystko jedno. Widać generalnie, że o coś w tym obrazie chodzi. 
Moja interpretacja: obraz może nosić tytuł: "Gruba, czerwona linia: zagłada zapałek" ;)
GAdS

Linki sponsorowane:

Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #101 : 10 Lipiec 2012 - 21:52:10 »

Slyszalam juz nawet o rozmnazaniu, jezeli chodzi o interpretacje usmiech
Dziekuje.

gardenia
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #102 : 13 Lipiec 2012 - 17:40:14 »

rotfl No dobrze, skoro tak, to przyznam się, że w pierwszym podejściu zatytułowałem sobie ten obraz: "Czerwony środek plemnikobójczy", ale się wstydziłem tak jawnie, na Forum ;)
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #103 : 18 Lipiec 2012 - 23:14:42 »

33. ABSTRAKCJA 001  (Zawieszony w przestrzenii)
Tlo: akryl + olej na plotnie 50x100 cm + gaza.

złota paleta w 40 konkursie malarskim. "Abstrakcja" 2012 r.

nagrody

Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #104 : 26 Lipiec 2012 - 00:47:18 »

34. Route 66. Akryl na desce ok 3,5 x 1,5 m.
Obraz namalowany z pomoca mojego taty (jestem na wakacjach u rodzicow  haha). Po tym jak zrobilam 1/4 obrazu (szkic farba akrylowa) powiedzial: 'wierze, ze to zrobilabys sama, ale robisz to tak dokladnie, ze zajmie to wieczonosc'  rotfl . Bardzo sie z tego ciesze, poniewaz dowiedzialam sie wielu rzeczy podczas malowania, dotyczacych miedzy innymi technik nakladania farby itp  milczek.  
Obraz byl robiony na zamowienie do restouracji/pubu, ktorego ozdoba jest czerwony Cadillac (Krzys mnie poprawil w nastepnym poscie: Chevrolet Bel Air, dziekuje!) z 'Elvisem' w srodku (nie bede go komentowac :P).

Uploaded with ImageShack.us

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #105 : 26 Lipiec 2012 - 10:36:53 »

Wow  oczko

Na początek troche mojej koleżeńskiej złośliwości  oczko - się przyczepie  do kwestii formalnej, bo muszę , bo jestem fanem takich aut
czerwony Cadillac z 'Elvisem' w srodku
To nie jest Cadillac Emilko, to Chevrolet Bel Air, łatwo rozpoznać bo Cadillaki są większe, dłuższe, choć też dwu-drzwiowe,
no i tu mamy "na ogonie" , na białej jego części napis BelAir...
Tyle w kwestii formalnej  rotfl

Powiem tak: mi się podoba Twoje dzieło, i aż żal że go to auto zasłoniło prawie w całości  zly
w USA jeszcze nie byłem, ale tak jak podobają mi się auta z tamtych lat, tak i takie klimaty Rute66 z wszelkich filmów,
gdzie poza pędzącym autem, rozgrzanym asfaltem i bezkresem skał i pustyń nie widać prawie nic.

Na prawdę Twój obraz jest super, klimatyczny dla mnie bardzo i powinien wisieć sam a nie z tym blaszakiem , grrrr ;)

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
shiwt
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #106 : 26 Lipiec 2012 - 11:56:51 »

O jaa ... Cały czas jestem pod wrażeniem :P Niesamowicie ci wyszła ta droga (i krajobraz). Idealnie oddaje ten amerykański klimat :D
malmar
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #107 : 26 Lipiec 2012 - 15:43:17 »

Oprócz zgodności z wypowiadającymi się wcześniej, gratuluję wyróżnienia galerii !!!   okok

Pozdrawiam!
Marcin
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #108 : 26 Lipiec 2012 - 19:07:03 »

Dziekuje!
Ale wstyd! Dziekuje Krzys za podanie wlasciwej nazwy samochodu, juz poprawiam! Tearaz wychodzi jak sie znam na samochodach usmiech A tak w ogole to lubie kolezenska zlosliwosc  oczko
Mam mala fotorelacje na swoim blogu jakby ktos chcial zobaczyc wiecej zdjec - tylko nie wiem czy moge podac adres strony tutaj. Czy ktos wie, czy mozna i chcialby zobaczyc wiecej zdjec?
Bardzo sie ciesze z wyroznienia galerii! Obiecuje wiecej prac:) Juz mam jakies nowe abstrakcje, z tata wpadlismy w jakis abstrakcyjny trans-on swoje, ja swoje - d z i k i   s z a l  hura

shiwt
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #109 : 26 Lipiec 2012 - 21:09:12 »

Trafiłem na Twojego bloga ze strony, którą masz podaną w profilu. Fotorelacja w porządku, fajnie się czytało i oglądało, nawet masz zdjęcia jak ty jesteś przy pędzlu (co na + ;)) tylko szkoda, że nie było tych zdjęć więcej ^^
Czekamy na kolejne prace i również gratuluję wyróżnienia usmiech

@Emilkamou
Chodziło mi bardziej o zdjęcia z poszczególnych etapów obrazu ;)
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: