Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 06:44:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Emilkamou  (Przeczytany 43594 razy) Średnia ocena: 4
Luna
Nowicjusz
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #60 : 12 Sierpień 2011 - 22:00:08 »

Gratuluję Emilka, masz talent usmiech Pewnie się powtarzam, ale "Orchid" jest niesamowity!
GAdS

Linki sponsorowane:

Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #61 : 14 Sierpień 2011 - 11:50:43 »

Dziekuje za mile slowa. Musze przyznac, ze farby olejne sa o wiele bardziej plastyczne niz akrylowe-mozna uzyskac prawdziwa 'lekkosc' w obrazach (chociaz nadal jestem fanka akrylii). Wszystkim polecam wyprobowanie farb olejnych. Ja sporobowalam po 1,5 roku malowania i mi sie bardzo podobaja oczko
Ps. Chociaz musze przyznac, ze jak siadam przed plotnem (na samym poczatku) to mowie do siebie - 'nie dam rady...', ale malymi kroczkami, po pewnym czasie, zaczynaja wylaniac sie zamierzone efekty i to bardzo cieszy :D

26a. Inna propozycja muminkow, Namalowana na scianie w pokoju 1,5 rocznej Milenki. Namalowane akrylami-takimi samymi jakich uzywam do obrazow na plotnie (tylko, ze w wiekszych tubach). Rozmiar to ok 1,5 na 1,5 metra. Na dole zdjecia sa odbicia slonca (przez zamkniete zaluzje sie przedostalo do pokoju), a w prawym dolnym rogu jest rog duzej komody (moze w ten sposob mozna sobie wyobrazic jak duze sa muminki).
Zdjecie troszke niewyrazne  mysl
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #62 : 23 Sierpień 2011 - 19:13:53 »

Witam,
Z serii 'Powrot do przeszlosci'.
Chcialabym Wam pokazac jak wyglada moj pierwszy (zamieszczony na forum i w ogole) obraz po przerobce. Z wielkiej bialej plamy powstal ksiezyc :D

Obraz 30x40 cm - akryl.
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #63 : 23 Sierpień 2011 - 20:15:25 »

Znacznie lepiej  oczko a skoro to akryl to zawsze można jeszcze na nim by sie olejnym pobawić, może całkiem zaszalej i skąp go w pomarańczach, brązach,z odrobiną czerwieni ?  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #64 : 24 Sierpień 2011 - 06:12:59 »

Swietny pomysl! Cos a'la zachod slonca  hura
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #65 : 24 Sierpień 2011 - 09:00:17 »

Tzn.-nie żeby to mi sie nie podobało, oczywiście, że sie podoba, aczkolwiek na akrylu zawsze można popracować olejnymi laserunkami i może wyjść jeszcze coś fajniejszego, tym bardziej jesli jakis obraz nam sie znudził  oczko
tylko chyba bez żółci, bo wyjdzie zieleń, ale pomarańczowe, sieny, róż jakiś, troszkę fioletu...

A co do muminków - bardzo fajne, estetyczne, słodkie  okok podobają mi się  tak

Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #66 : 25 Sierpień 2011 - 06:17:09 »

No nawet nie pomyslalam, ze sie 'nie podoba' - hihi. Dziekuje za swietne informacje. Kiedys czytalam, ze mozna z akryli namalowac baze pod farby olejny-tak zrobie przy nastepnym obrazie usmiech. Ten niestety pozostawie niebieski (bo to byl prezent), ale mam zamiar namalowac cos podobnego. Efekty z cieplymi kolorami moze byc bardzo fajny.
Dziekuje za komentarz do muminkow- mam nadzieje, ze bedzie wiecej takich zlecen, bo to swietna zabawa/praca.
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #67 : 23 Wrzesień 2011 - 16:05:37 »

Wrzucam 2 popcorny  rotfl namalowane podczas moich pierwszych zajec z malarstwa (wybralam je jako 'dodatkowe' w ramach moich studiow). Tematem byl popcorn- trzeba bylo wybrac sobie 2 ziarenka z paczuszki i je namalowac na jakimkolwiek tle. Planuje je jeszcze podmalowac, ale chcialam pokazac  Wam jak wygladaja.
Oba to akryl na plotnie wielkosci kartki A4.

27. Popcorn 1

28. Popcorn 2

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #68 : 24 Wrzesień 2011 - 21:21:45 »

rotfl Temat mnie rozwalił... toteż w sumie nie wiem jak sie tego odnieść. Skoro to malunki "ćwiczebne" to trzeba by tak na nie spojrzeć. Fajnie operowałaś bielą w połączeniu z błękitem, niebieskim i czymś żółciejszym  tak szkoda że nie takie samo tło w obu pracach bo mógłby być ciekawy dyptyk  okok

Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #69 : 01 Październik 2011 - 08:50:51 »

HIhi- uwierz mi, ze mnie tez rozwalil ten temat. Masz racje z tlem, no ale bylo powiedziane, ze musimy namalowac je na innych. W ostatnia srode (bo w srode sa te zajecia) musielismy namalowac Madonne of the Yarnwinder Leonarda da Vinci-powiesil zdjecie na korytarzu, a my musielismy malowac z pamieci-od czasu do czasu podchodzac do tego zdjecia... haha PoZyTyWnIe:D
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: