Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
20 Wrzesień 2019 - 06:19:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Emilkamou  (Przeczytany 43576 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
echium
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #40 : 31 Styczeń 2011 - 19:40:05 »

Super praca okok. Podoba mi się kompozycja i jak namalowany dym
GAdS

Linki sponsorowane:

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #41 : 31 Styczeń 2011 - 21:29:55 »

I ja sie dołączam , też mi sie podoba  oklasky  oj...coś czuje, że bedzie moda na kolaże...może sie myle... ale fajnie , oby było więcej tak pięknych prac...może też kiedyś spróbuje  mysl  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
adriannaa
Instruktor
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #42 : 01 Luty 2011 - 14:17:40 »

Brawo !!!!!! Jestem w niebo wzięta widząc twój kolaż "Lokomotive"
Praca jest Genialna   fiu fiu.
Podobnie jak pozostałym podoba mi się kłebistosc dymu.

Piękno nie wymaga wyjaśnienia, co więcej, może wyjaśnić wiele rzeczy samo.Najpiękniejsze dzieło sztuki jest tym, co dociera do umysłu i serca, bez pomocy krytyków sztuki.

Aleksiej Antonow
Efre
Bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #43 : 01 Luty 2011 - 15:55:31 »

Świetna galeria  hura przedewszystkim zachwycajamnie prace "Blue", "Drzewo", "Mak" - cudo!!,  Santorini, "Post Yin Yang", Lokomotive" - genialne !!  okok
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #44 : 04 Lipiec 2011 - 18:15:48 »

23a. Tryptyk 'Lavender' akryl na plotnie, w calosci namalowany nozykiem malarskim (szpachelka)
100 x 40 cm.

teresa
Admin
*

Aktywność:
7%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #45 : 05 Lipiec 2011 - 07:51:02 »

Emilkamou;
a po nacisnieciu 'Podglad' nic mi sie nie wyslwietlilo
zrozumiałe, że jeśli się nie wyświetliło tz.że fotka nie będzie widoczna.

Pięknie okok  jak pole wrzosu, ładnie rozwiązana przestrzeń.
Mam tylko jedno zastrzeżenie, mianowicie koloru, światła wrzosu czyli w normalnych, naturalnych warunkach - to co na ziemi nie odbija się na niebie (na chmurach)
odwrotnie - barwa nieba (światło) odbija się na ziemie
czyli w tym przypadku na barwach wrzosu (przyjęłam to pole jako kwiat wrzosu)
a na 'Lavender' widzę, niebo ma ślady koloru pola.

Wyglądało by mniej- więcej tak;

ale przepraszam, że się tak wtrącam ze swoimi uwagami, ogólnie bardzo mi się podoba.
Pięknie ujęta perspektywa pierwszego planu, drugiego o trzeciego. ładne rozwiązanie całego tryptyku. okok
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #46 : 06 Lipiec 2011 - 20:36:10 »

Tak! Ja sie bardzo ciesze z tego rozwiazania- na pewno dodam te rozjasnienia na wrzosie/lawendzie usmiech
Obraz malowalam ze zdjecia, na ktorym niebo bylo prawie zupelnie rozowe - chcialam jakis akcent rozu dodac, ale chyba nie wyszlo.
Bardzo sie ciesze, ze koncepcja sie podoba. Postaram sie dodac zdjecie tryptyku, jak juz go poprawie.
Dziekuje usmiech
AdamGdula
Świeżynka
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #47 : 08 Lipiec 2011 - 13:11:13 »

Bardzo zróżnicowane prace, aż trudno się odnieść... W pamięci na długo zostanie "African" i "Orchid"... Zupełnie różne od siebie prace a w swej formie środkach przekazu genialne. "Lokomotiv" z kolei pokazuje, że potrafisz wiernie oddać formę z przywiązaniem do szczegółów. Bardzo dobre prace. Pejzaże greckie podobają mi się mniej... troszkę odpustowe , za to "Zebra", "Autoportret z metaforą" czy nawet ten niepozorny "Mak" są czymś więcej niż prosty w odbiorze, przekolorowany pejzażyk.  Podoba mi się również "Internet industry" w swym surrealistzcynzm ujęciu ;)... 

Gratuluję bogatego urozmaiconego PF i czekam na więcej.
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #48 : 09 Lipiec 2011 - 13:13:44 »

Witam Adamie usmiech
Bardzo dziekuje, ze zajrzales do mojej galerii. Rzeczywiscie pejzazyki greckie sa odpustowe, ale wytlumaczeniem moze byc fakt, ze byly namalowane, aby je sprzedac na ulicy w Grecji. Potrzebowalam czegos, co mozna wykonac szybko i zainteresuje przechodniow, jaki byl tego efekt - taki, ze wszystkie rozdalam w prezencie, a na ulice nie dotarlam...
Niedlugo wrzuce tutaj muminki (takie zamowienie), co jeszcze bardziej urozmaici ta galerie :D

przez administrację forum.
23b. Poprawiony 'Lavender'

Rozni sie troche od propozycji Pani Teresy, ale mam nadzieje, ze tez jest ok usmiech
Obraz nabral zycia.
marlena
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #49 : 09 Lipiec 2011 - 21:07:09 »

Moja opinia jest podobna do wszystkich tu zamieszczonych. Obrazy piękne. Jest kilka które podobają mi się bardzo np. "Mak". Bardzo lubie takie motywy. W sumie sama muszę spróbować. Ale podobnie jak Ty kiedyś bardzo boję się zacząć malować olejem, chociaż bardzo chce. Ale to nie ważne. Ja to zawsze odpływam od tego co chcę powiedzieć. Skupiamy się na Tobie. "Zebra" też cudowna. Właśnie w takich obrazach jak "Mak" czy "Zebra" widzę swój przyszły, skromny domek. Naprawdę super. Przy lokomotywie też szczęka mi opadła. Masz naprawdę ciekawe pomysły. Można podziwiać godzinami i człowiek się nie znudzi. Pozdrawiam
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: