Malarstwo - Teresa Kopańska
  Malarstwo Teresy Kopańskiej
forum malarskie
Forum malarskie
22 Wrzesień 2019 - 05:08:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:

Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Emilkamou  (Przeczytany 43669 razy) Średnia ocena: 4
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #80 : 29 Kwiecień 2012 - 09:11:33 »

Dzieki know1126 za komentarz. W greckiej ziemi rzeczywiscie malo elementow i wielka pustka. Troche celowa-bo miala oznaczac tesknote za krajem.
Co do ostatniego obrazu, kazda opinia moze byc konstruktywna, masz super pomysly usmiech Postaram sie cos z nim zorbic. 'Cienkie linie' sa ciekawym tematem. Na poczatku tez myslalam o wielkiej wiezy, tylko ze czas mnie bardzo gonil. Teraz musze przysiasc i namalowac jakies lade obrazy, bo te z malarstwa byly troche 'zwariowane'.
GAdS

Linki sponsorowane:

chii
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #81 : 29 Kwiecień 2012 - 09:55:55 »

Gratuluje zapalu do tworzenia usmiech

Praca 26. Grecka ziemia, rzeczywiscie jakby troszke pusto tam, ale nie to mi nie pasuje, przede wszystkim odnosze wrazenie, ze morze jest zbyt ciemne w dalszej czesci, a jesli nie zbyt ciemne to wywoluje wrazenie, jakby wisialy nad nim ciezkie chmury, ktorych na Twoim obrazie nie ma. Po za tym wlasnie te chmurki, to chyba obraz Grecji zima, bo w lecie, przez wiele miesiecy, zobaczenie chmurki na niebie jest zjawiskiem dosc niebywalym, niebo tez chyba zbyt niebieskie jak na Grecje, tutaj niebo jest duzo bledsze od nieba polskiego no i jeszcze odnosnie slonca, przy samym brzegu zdaje mi sie, ze Twoim celem bylo oddanie jego refleksow w wodzie, ktorych dalej w glab nie ma, mimo ze nad morzem chmur nie ma. Z jednej strony wydaje mi sie, ze na Twoim obrazie swieci slonce, ale z drugiej strony jego odbicia wszedzie jakby brakuje. W tej formie w jakiej namalowalas ten widoczek, on jest odrobine nienaturalny w odbiorze. Glownie dlatego, ze jesli swieci slonce to morze jest pelne blasku, czy lato czy zima, chmurki tez tam w takim wypadku nie pasuja, ale jesli sa to i raczej ich cienie bylyby widoczne na tafli morza, zbyt ciemne morze i niebo i za malo oswietlenia slonecznego.

Oczywiscie mozesz sie nie zgodzic z tym co pisze, specem od malowania morza nie jestem, to tylko moje odczucie wg. ktorego mysle, ze obraz potrzebuje dopracowania usmiech Domyslam sie, ze malowalas ze zdjecia, ale i tak cos mi tam nie pasuje.. usmiech

reszta prac fajna, po za Jezusem, nie lubie tematyki religijnej w obrazach, wychodzacej po za tradycje kosciola..

Pozdrawiam! usmiech

"Don't limit yourself. Many people limit themselves to what they think they can do.
You can go as far as your mind lets you. What you believe, you can achieve." Mary Kay Ash
know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #82 : 29 Kwiecień 2012 - 10:06:10 »

-bo miala oznaczac tesknote za krajem.

ale Ty chyba nasza jesteś - Polka, z Polski choć w Skandynawii jak pamiętam - to powinna byc polska ziemia a nie grecka hehehe  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
malmar
Stały bywalec
*
Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #83 : 29 Kwiecień 2012 - 14:44:06 »

Teraz musze przysiasc i namalowac jakies lade obrazy,....'.

Nie wiem do końca co według Ciebie znaczy "ładny".....,  ale uwierz nie ma "ładnych lub brzydkich"....
Moim skromnym zdaniem obraz albo "trafia" - albo NIE, przemawia - albo NIE.  Każdy odbiorca mimo
wszystko inaczej reaguje ..... oczko

Pozdrawiam!
Marcin
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #84 : 30 Kwiecień 2012 - 06:32:56 »

Witaj chii. Tak, malowalam ze zdjecia, na ktorym byly chmurki. Mozliwym jest, ze byl to krajobraz zimowy. Obraz potrzebuje dopracowania, to fakt, moge tylko tlumaczyc sie, ze to byla moja pierwsza 'duza woda' jaka w zyciu malowalam. Byl to prezent dla mojego chlopaka, ktory musial byc oddany na czas, ale sadze, ze jak po kryjomu bede cos domalowywac to nic sie nie stanie :D.
Trzeba rowniez zauwazyc, ze ciemnosc wody moze zalezec od jej glebokosci (nie tylko od cieni zostawionych przez chmurki), a moja jest bardzo gleboka.

ale Ty chyba nasza jesteś - Polka, z Polski choć w Skandynawii jak pamiętam - to powinna byc polska ziemia a nie grecka hehehe  oczko
No usmiech Jestem Polka, mieszkajaca w Skandynawii z rodowitym Grekiem (z tad te wszystkie greckie obrazy) - obraz byl prezentem dla niego, on rowniez podarowal mi jego zdjecie, z ktorego chcial miec namalowany obraz.

Nie wiem do końca co według Ciebie znaczy "ładny".....,  ale uwierz nie ma "ładnych lub brzydkich"....
Ladny dla mnie to ten z ktorego jestem zadowolona w pelni i nie czuje potrzeby wprowadzania zmian. W mojej poprzedniej wypowiedzi chodzilo mi o moje doznania estetyczne. Moze to nieprofesionalne, ale ja pierwsze co mowie to 'podoba mi sie', badz 'nie podoba mi sie'.
chii
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #85 : 30 Kwiecień 2012 - 09:08:48 »

ciemnosc wody moze zalezec od jej glebokosci

Upierac sie nie bede, ale zdaje mi sie, ze nawet jak gleboka i ciemniejsza, to od powierzchni i tak bedzie sie odbijac swiatlo sloneczne usmiech Ale moge sie mylic usmiech

Χαιρετίσματα από την Ελλάδα!!!

"Don't limit yourself. Many people limit themselves to what they think they can do.
You can go as far as your mind lets you. What you believe, you can achieve." Mary Kay Ash
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #86 : 30 Kwiecień 2012 - 09:14:25 »

Χαιρετίσματα από την Ελλάδα!!!
Terveisiä Suomen  rotfl
chii
Stały bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #87 : 30 Kwiecień 2012 - 12:18:33 »

Odbiegajac tematyka od Twoich obrazow:

Juz sie nie dziwie czemu Twoj grek tak teskni za Grecja.. w ktorej czesci Finlandii mieszkacie, jezeli mozna spytac?? W tej cieplejszej czy zimniejszej? A nie lepiej wam zamieszkac w Grecji i z Grecji malowac krajobrazy Finlandii ?:D
Przepraszam, ze Cie tak wypytuje, ale kiedys sama marzylam o Finlandii, jednak.. jak dla mnie to tam jest chyba za zimno.. bezradny  rotfl

know1126
Przyjaciel
*

Aktywność:
0%

Nagrody
« Odpowiedz #88 : 30 Kwiecień 2012 - 15:37:13 »

No usmiech Jestem Polka, mieszkajaca w Skandynawii z rodowitym Grekiem (z tad te wszystkie greckie obrazy) - obraz byl prezentem dla niego, on rowniez podarowal mi jego zdjecie, z ktorego chcial miec namalowany obraz.

Aaaahaaa.... i już wszystko dla mnie jasne  oczko

// Krzysiek N, oł rajts riserft.
Emilkamou
Bywalec
*

Aktywność:
0%

WWW Nagrody
« Odpowiedz #89 : 01 Maj 2012 - 21:31:40 »

Juz sie nie dziwie czemu Twoj grek tak teskni za Grecja.. w ktorej czesci Finlandii mieszkacie

W poludniowej czesci. Nie jest tutaj wcale tak zimno. Zimy sa co prada dlugie, ale wspanily snieg wszystko wynagradza. Jak lato sie zaczyna to jest 24 godziny na dobe- nie ma nocy, wiec mozna sie nim nacieszyc usmiech. Do tego wspaniala przyroda i mili urzednicy.
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: